Страхотна диета с кисело мляко

  • 134 771
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Може да прозвучи тъпо, но... в последните години медицината отрече ползите на млечните продукти. Организмът е програмиран така, че след 3-годишна вързраст не усвоява и трудно преработва млякото и всички производни. Струва ми се доста вредно да се яде по половин килограм мляко в продължение на 20 дни  newsm78 Но всеки познава организма си най-добре. Успех на всички спазващи диетата!!!  Peace

# 16
  • Мнения: 6 365
Може да не е  най-страхотната диета, но резултатът е страхотен  Peace


А траен ли е, майна?

# 17
  • Мнения: 10
Дали ще бъде траен зависи от теб и от начина ти на хранене след диетата  Peace

# 18
  • Мнения: 6 365
Имайки предвид, че "теб" е равно на тялото ти, лишено досега от
доста хранителни съставки, това "теб" може да започне да подава
непреодолими сигнали за търсене на храна. И да се окаже, че
"нямаш воля".

Не бива да изправяш неестествени системи срещу естествени. Вторите
почти винаги печелят.

Хубавите диети са тези, които постигат автоматичен ефект, благодарение на
естествените механизми на тялото. А не тези, които вървят срещу механизмите
и после се борят с неизбежния глад.

# 19
  • Мнения: 2 127
Зависи от теб, дръжки. Като вземе тялото ти да си складира всичко, което хапнеш, да, под формата на мазнини, ще си говорим пак.
Сещам се за една позната, дето ми обясняваше как щяла на ей точно тази диета да мине, а после ми говореше как като се прибере от работа (в 11 часа) и като има прясно изпечени кифлички от мъжа й, как да не си хапне ooooh! При такава ситуация, 100% ще има ефект диетата, мда Whistling

# 20
  • Мнения: 6 365
Мда, да не забравяме, че с "диета" неволно човек си разстройва поне
няколко фини хормонални настройки.

Познавам достатъчно хора, които ядат малко, внимателно- и имат само
слаби резултати. Понякога- никакви, а често и обратен ефект. Пък дори и да
теглиш грамчета.

# 21
  • Мнения: 6
 Здравейте !
Напоследък доста често срещам диети с кисело мляко ,комбинирано дори с ябълки .Та реших и аз да се пробвам .

# 22
  • Мнения: 6 365
Ако хората знаеха поне малко с какви механизми си имат работа,
нямаше да се хващат толкова леко с диети. Това, че диетуването е
ежедневно и обичайно, не го прави безобидно.

# 23
  • Мнения: 10
Никой не твърди, че е лесно и безобидно. Трябва да знаеш с какво се захващаш.  Peace
Но не съм съгласна, че не зависи от теб дали ще задържиш килограмите. Ако имаш достатъчно воля и мотивация не виждам защо да не си поддържаш отслабналото вече тяло. Все пак от храната изпитваме удоволствие за секунди.  Peace



Попи, най-накрая да си намеря дружка, с която да правя диетата  Hug

# 24
  • Мнения: 1 809
Никой не твърди, че е лесно и безобидно. Трябва да знаеш с какво се захващаш.  Peace
Но не съм съгласна, че не зависи от теб дали ще задържиш килограмите. Ако имаш достатъчно воля и мотивация не виждам защо да не си поддържаш отслабналото вече тяло. Все пак от храната изпитваме удоволствие за секунди.  Peace
и аз ще изрзая мнение, че задържането на килограми след подобни диетки, в един момент изобщо не зависи нито от воля , нито от мотивация. Объркаш ли механизмите, за които Мамасита пише , ни воля, ни мотивация ще те спасят. Да не говорим, че след такава диета,  почти няма свалени мазнини, тялото е меко, отпуснато и няма здрав вид. За енергия, концентрация, та дори и психическо състояние няма да говоря.

# 25
  • Мнения: 6 214
Може би защото имаше да сваля доста.. беше 90кг и смъкна до 70. Но съм свидетел, че си хапваше млекцето редовно, не е карала само на вода Grinning
Погрешно си ме разбрала за водата. Имах предвид, че сваленото е вода и стопени мускули, а не мазнини, което би трябвало да е целта. Не е възможно на ден да се свалят по 2кг мазнини Simple Smile
Все пак успех с диетата! Peace
2 кг мазнини са 18000(осемнайсет хиляди) килокалории. Няма как да ги изразходиш за 1 ден.

И пак се появиха хора, на които сякаш някой им е опрял ножа да ядат млечни. Не яжте, никой не ви кара.  Peace

# 26
  • Мнения: 1 809
Може би защото имаше да сваля доста.. беше 90кг и смъкна до 70. Но съм свидетел, че си хапваше млекцето редовно, не е карала само на вода Grinning
Погрешно си ме разбрала за водата. Имах предвид, че сваленото е вода и стопени мускули, а не мазнини, което би трябвало да е целта. Не е възможно на ден да се свалят по 2кг мазнини Simple Smile
Все пак успех с диетата! Peace
2 кг мазнини са 18000(осемнайсет хиляди) килокалории. Няма как да ги изразходиш за 1 ден.
И пак се появиха хора, на които сякаш някой им е опрял ножа да ядат млечни. Не яжте, никой не ви кара.  Peace
Нали и аз това обяснявах за мазнинте и калориите / това по повод ,че и ме цитирала/ Или просто подкрепяш казаното от мен ? Simple Smile

И не ства дума, че някой ни кара да ядем млечни. Коментираме безумието и това колко са вредни и безмислени подобен род диети. Съвсем добронамерено е. И аз съм се подвеждала да правя какви ли не диетки и си бера плодовете от подобни експерименти. Трябваха ми 2 години , за да поправя и то все още не на 100%, всичко което обърках в организма си. Та в този смисъл , ако иска авторката да се вслуша , ако пък не  - никой не я кара Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 214
Подкрепям те, да. Simple Smile

Иначе като за нискокалорична и засищаща храна, киселото мляко е номер 1 за мен. Но за мен. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 365
Мисля, че хората на диета изпитват някакво перверзно удоволствие
 от неестествените ограничения.

"Никой не твърди, че е лесно и безобидно."

Значи препоръчваш на хората нещо трудно и потенциално опасно, без
да знаеш дори какво значи "митохондрии" и каква е разликата между
горене на мазнини и разграждане на мускулна маса.

А, и с праведни нискокалорични храни се слабее.

Тия ги разправяй на старата ми шапка.

Аз препоръчвам диетата с четене и разбиране- четеш, усещаш кое е
смислено и правилно и чак тогава действаш. И ще имаш резултати,
бавни, но наистина трайни.

# 29
  • Мнения: 2 127
Мамасита, остави Flutter Като покарат известно време само на кисело млекце и плодче + супер-здравословно-диетично степче за разкош и в един момент тялото им бие отбой и се появи неудържим глад за чипс и баница, понеже тялото им в един момент ще поиска енергия, веднага, на секундата, ще си направят сами изводите кое е по-трайно, безопасно и ефективно.

Общи условия

Активация на акаунт