Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 авг. 2013, 18:25 ч.

Регистър за осиновени и биологични родители

• 27 941
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте,
скоро попаднах на сайта http://tursimse.com/home.html .
Това е регистър за осиновени и биологични родители. Целта на сайта е да спомогне събирането на осиновени деца с техните биологични родители. Доста хора вече са се регистрирали, за това реших да Ви запозная с него. Ако търсите някого или тайно се надявате някой да Ви търси можете да проверите или да оставите данните си на връзка с администратор http://tursimse.com/fb-------------.html .

# 1
Този сайт може също да ви е полезен:

http://adoptiondna.blogspot.com.au/

# 2
  • срещу летището
Вероятно е добре темата да се закове.

# 3
Здравайте искам да попитам ако осиновено дете на 17години потърси БМ какво е наказанието по закон за БМ и има ли такова след като детето е потърсило в домът и?Моля с нетърпение очакваме отговорите ви.

# 4
  • срещу летището
За какво наказание говорите?

# 5
Според декларацията за отказ която е подписала жената няма прано на контакт с детето до 18 годишна възраст но желанието на детето да се запознаят го е довело до домът и.Съответно е осъществен контакт без знание на осиновителите.И детето и БМ се страхуват че осиновителите ще заведат дело срещу БМ

# 6
  • срещу летището
Не се търпи санкция по закон. БМ не е извършила действия, които да водят до нарушаване на правата на осиновителите и на осиновеното дете.
Освен това, действащият в момента чл. 105 от Семейният кодекс предвижда процедура при която осиновеното лице, при навършени 16 години, може да иска от съда разкриване на биологичните си родители. Съда допуска, само ако има важна причини за това и биологичните родители не възразяват това да се случи.
Т.е. тайната на осиновяването, в онази отживяла форма от преди повече от 15 години, не е в сила.

# 7
Цялата ни фамилия искренно ви благодарим за отговора надяваме се заради грешките на възрастните в семействата да не страдат деца и внуци както в нашата фамилия.Много благодарим неможем да върнем времето назат но можем да изградим бъдещето искренно и без да нараняваме любими хора bouquet

# 8
Как се намерихте?

# 9
Родена съм 14.11.1972г,в Свищов. Казвала съм  се Ванина.Биологичната ми майка е от Русе. Казва се Росица Цветанова (Рундева)или Рулдева. Осиновителите ми са починали ,нямам брат или сестра, роднини също. Това го знам от една приятелка на майка, която за съжаление също почина. В Италия съм от години. Имам проблеми със здравето и ми трябва Здравословен статус.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт