На пазар във Варна - 30

  • 55 218
  • 728
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 108
Ще ми препоръчате ли добър гримьор? Искам издръжлив грим с качествени продукти, който да ми подхожда.

Забравих да благодаря на всички, които се отзоваха на питането ми за шивачка Heart Eyes

# 436
  • Мнения: 1 338
Ще ми препоръчате ли добър гримьор? Искам издръжлив грим с качествени продукти, който да ми подхожда.

Забравих да благодаря на всички, които се отзоваха на питането ми за шивачка Heart Eyes

... ами тези горе в Гранд Мол, мацките в "Inglot" знам, че гримират и ми се струва, че продуктите им са добри (нямам личен опит с тях) ... ама не знам и дали добре гримират, въобщееее "много" помогнах  Whistling

Последна редакция: сб, 05 окт 2013, 17:49 от Moringa

# 437
  • Мнения: 1 046
Благодаря  k a t r i n, довечера ще отскоча да разгледам...

# 438
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Ще ми препоръчате ли добър гримьор? Искам издръжлив грим с качествени продукти, който да ми подхожда.

Забравих да благодаря на всички, които се отзоваха на питането ми за шивачка Heart Eyes
Мария от Инглот е невероятна! Супер доволна съм от нея. Ето снимки от ФБ
https://www.facebook.com/pages/GrimVarnacom/187036531307155?fref=ts

# 439
  • Мнения: 1 338
Някой може ли да сподели за магазин/че, от което си е взимал gsm аксесоари (трябват ми панел, батерия и разни такива) и е доволен ... Проверих тези гаражни тарикати на Колхозен, обаче с техните цени, според настроението и времето навън, хич не искам да купувам от тях  Tired Интересувам си за този район или някъде на Варненчик ...  bouquet

# 440
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Тези дни да сте виждали някъде по-евтини, намалени итн, пластмасови големи кутии за прибиране на играчки и др. подобни? Освен Джъмбо, че ми е на края на света.

# 441
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Някой може ли да сподели за магазин/че, от което си е взимал gsm аксесоари (трябват ми панел, батерия и разни такива) и е доволен ... Проверих тези гаражни тарикати на Колхозен, обаче с техните цени, според настроението и времето навън, хич не искам да купувам от тях  Tired Интересувам си за този район или някъде на Варненчик ...  bouquet

Моринга Точно срещу магазин Манго на Владислав има едно малко магазинче купувала съм си от тях разни работи и съм доволна и откъм цени  Hug

# 442
  • Мнения: 1 338
Някой може ли да сподели за магазин/че, от което си е взимал gsm аксесоари (трябват ми панел, батерия и разни такива) и е доволен ... Проверих тези гаражни тарикати на Колхозен, обаче с техните цени, според настроението и времето навън, хич не искам да купувам от тях  Tired Интересувам си за този район или някъде на Варненчик ...  bouquet

Моринга Точно срещу магазин Манго на Владислав има едно малко магазинче купувала съм си от тях разни работи и съм доволна и откъм цени  Hug

Манго на Владислав?  newsm78 Къде има Манго по тази улица, то въобще останаха ли Манго-та в Б-я? Моля за малко разяснение и благодаря за насоките и препоръката   bouquet

# 443
  • Мнения: 11 318
Във Варна няма вече Манго  Simple Smile

Moringa, гледала ли си за панели в магазините за 1лв? Има по 10-на лева същи са като в магазините за GSM- и.

# 444
  • Мнения: 1 338
Във Варна няма вече Манго  Simple Smile

Moringa, гледала ли си за панели в магазините за 1лв? Има по 10-на лева същи са като в магазините за GSM- и.



За Манго и аз така знам, даже май никъде вече в България няма ...

Много добра идея за магазините за 1лв  Hug

# 445
  • Варна
  • Мнения: 633
Някой може ли да сподели за магазин/че, от което си е взимал gsm аксесоари (трябват ми панел, батерия и разни такива) и е доволен ... Проверих тези гаражни тарикати на Колхозен, обаче с техните цени, според настроението и времето навън, хич не искам да купувам от тях  Tired Интересувам си за този район или някъде на Варненчик ...  bouquet
точно след трета гимназия и преди магазинчето за ядки и бонбони.... не знам дали се сещаш.  Simple Smile

# 446
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Някой може ли да сподели за магазин/че, от което си е взимал gsm аксесоари (трябват ми панел, батерия и разни такива) и е доволен ... Проверих тези гаражни тарикати на Колхозен, обаче с техните цени, според настроението и времето навън, хич не искам да купувам от тях  Tired Интересувам си за този район или някъде на Варненчик ...  bouquet

Моринга Точно срещу магазин Манго на Владислав има едно малко магазинче купувала съм си от тях разни работи и съм доволна и откъм цени  Hug

Манго на Владислав?  newsm78 Къде има Манго по тази улица, то въобще останаха ли Манго-та в Б-я? Моля за малко разяснение и благодаря за насоките и препоръката   bouquet

УХХХХХХХ  doh doh doh не манго ами Дафне  Laughing


Момичета моля Ви препоръчайте ми магазин където сменят стъкло на GSM пукна ми се стъклото и незнам къде да отида да ми го сменят  Rolling Eyes Интересува за района около Мак драйф или Цветния   bouquet

# 447
  • Мнения: 1 338
Благодаря, още утре съм там, мисля, че се сетих да съм го виждала.
А за дисплея на телефона, ако е скъп може би по-добре в някой оторизиран сервиз ... Понякога счупеното всъщност е т.нар. годзила стъкло и основното отдолу е непокътнато (ако говорим за тъч екран) ... и тези които го сменят взимат 3-но повече, понеже хората не знаят и си мислят, че им сменят стъклото, а годзила гласа струва много по-малко (имаше някаква такава хватка).

# 448
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Ще ми препоръчате ли добър гримьор? Искам издръжлив грим с качествени продукти, който да ми подхожда.

Този салон за красота имаха много хубави промоционални предложения за абитуриентите миналата година, включително грим. Може да ги следиш дали ще пуснат отново подобни предложения.
http://www.trinitycontrast.bg/Beauty-Center/promos/view/11

Работят с SHISEIDO и ето цените им за ориентиране.
http://www.trinitycontrast.bg/Beauty-Center/make-up-studio/prices

# 449
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Благодаря Моринга  Hug Аз затова питах всъщност някой оторизиран сервиз  Rolling Eyes Абе аз знам че ще ми кажат, че трябва да сменят и двете не само стъклото, ама какво да правя нямам друг избор Simple Smile По принцип като се рових и пише, че може да се смени само стъклото ама повечето не се наемали защото е много пипкава работата и може да увредят вече и самия дисплей  Tired

Общи условия

Активация на акаунт