На пазар във Варна - 30

  • 55 239
  • 728
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 046
А от фирмата от която сте го купили не става ли....?

# 91
  • Мнения: 68
Аз не съм съвсем по темата, но някой, ако може да ми помогне, ще съм му благодарна. Трябва ми майстор, който да ми монтира бойлера, ама здраво и качествено, че да не ни падне на главите  Laughing Имате ли идея къде да търся такъв човек?  Praynig

И двата бойлера ги доставиха и монтираха от Елдом.
То си беше в цената и гаранцията.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 599
Ние го купихме от Практикер, понеже имахме талон за отстъпка. Иначе и двата са на Елдом, но малкия ще можем и сами да си го сложим, той е за под мивката, в големия е проблемът. Сигурно утре ще звънна в сервиза на Елдом да попитам дали предлагат такава услуга, ако не е закупен от техния магазин, все пак е тяхна марка. Благодаря ви  Hug

# 93
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Ние го купихме от Практикер, понеже имахме талон за отстъпка. Иначе и двата са на Елдом, но малкия ще можем и сами да си го сложим, той е за под мивката, в големия е проблемът. Сигурно утре ще звънна в сервиза на Елдом да попитам дали предлагат такава услуга, ако не е закупен от техния магазин, все пак е тяхна марка. Благодаря ви  Hug
Имат такава услуга и е около 50-60лв. Щом сами може да си монтирате малкия и с големия ще се справите. Трябва ви само комплект анкерни болтове /продават се във всяка железария/. И още един здрав мъж, за да вдигнат и закачат бойлера. След това е свързването с вода и ток. Peace

# 94
  • Варна
  • Мнения: 599
Ще дам предложение, ама не знам дали ще го одобрят (да го сложат сами)  Grinning Ако не искат, ще викаме майстор, че не ми се ще да падне бойлерът, ако не е сложен както трябва. А с шпилки не е ли по-сигурно  Rolling Eyes

# 95
  • Varna
  • Мнения: 288
Здравейте.Къде има по-голям избор на ученически раници(за първокласник).Гледах в Джъмбо и Метро ,но нищо е ми хареса.Ценови диапазон около 40-50л максимум.

# 96
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Здравейте.Къде има по-голям избор на ученически раници(за първокласник).Гледах в Джъмбо и Метро ,но нищо е ми хареса.Ценови диапазон около 40-50л максимум.

В книжарница Жар птица имаше няколко модела в този диапазон, а също така погледни в Скайл Х, складът им е на ул. Братя Миладинови, над у-ще В.Априлов.

# 97
  • Мнения: 1 046
И аз съм за СкайлХ, там предлагат на Габол основно.

Бойлерът като не е монтиран от фирма да не му падне гаранцията? Не знам просто се замислих, че са много изобретателни после като ти се наложи да се занимаваш с гаранционни сервизи.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 611
Виждали ли сте някъде Domestos Zero? Убих се да търся, няма и няма  Crossing Arms

# 99
  • Варна
  • Мнения: 948
Къде има голям избор на саксии?
Изключвам големите хипермаркети (Практикер, Бриколаж, Баъмакс и т.н.).
  bouquet

# 100
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Кои са най-големите фирми за алуминиева и PVC дограма в града?

# 101
  • Мнения: 13
Момичета, спешно ми трябва майстор, който поставя ламинат и е изпитан Wink , ако ми каже и някой как върви цената на квадрат щесъм много благодарна!

# 102
  • Варна
  • Мнения: 355
Къде има голям избор на саксии?
Изключвам големите хипермаркети (Практикер, Бриколаж, Баъмакс и т.н.).

В Мимоза има немалко саксии.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 33
Къде има голям избор на саксии?
Изключвам големите хипермаркети (Практикер, Бриколаж, Баъмакс и т.н.).
  bouquet


Къде живееш? Аз си купувам кашпи и саксии от градинския център в пресечката от "Тодор Влайков" към "Дрин". Нолина

# 104
  • Мнения: 1 558
А къде мога да открия обувки Xti? Преди имаше в магазин под хотел "Черно море".

Общи условия

Активация на акаунт