На пазар във Варна - 30

  • 55 231
  • 728
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 338
Можете ли да ме насочите къде може да има ризи с дълъг ръкав за 9-10 годишно момче? На повечето места май все още не са заредили дългите ръкави  newsm78 Предпочитам да е в района на Колхозния пазар, Тракия? А във Фиола на Чаталджа дали няма да има?

А във Фиола на Колхозен, където е задния вход на Била (беше Мултирама преди), провери ли?

# 211
  • Мнения: 1 928
Можете ли да ме насочите къде може да има ризи с дълъг ръкав за 9-10 годишно момче? На повечето места май все още не са заредили дългите ръкави  newsm78 Предпочитам да е в района на Колхозния пазар, Тракия? А във Фиола на Чаталджа дали няма да има?

А във Фиола на Колхозен, където е задния вход на Била (беше Мултирама преди), провери ли?
А, не знаех че има там Фиола  Embarassed Ще проверя днес.Ще погледна и на Дрин.

Благодаря ви, момичета   bouquet

# 212
  • Мнения: X
Благодаря Ви за отговорите!  bouquet
Ще проверя по ред на номерата.Simple Smile 

# 213
  • Мнения: 72
Здравейте, знае ли някой къде има ученически раници Pigna и Габол?

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 21:09 от bori 1

# 214
  • Мнения: 73
Здравейте, знае ли някой къде има ученически раници Pigna и Габол?
Здравейте,за раници на Габол знам че,продават в едно магазинче на колхозния пазар,на кръстовището на Г.Бенковски с Пискюлиев,една голяма барака до светофара,от вън има изкарани много чанти,раници и куфари.Цените им са прилични.Някой ми беше споменал и склад където цените били още по ниски на Габол,като се сетя за склада ще пиша пак.

# 215
  • Варна
  • Мнения: 144
Много хубави сутиени за кърмачки си купих от магазин Shiho на колхозния пазар , на кръстовището до магазин СВА !
Сега обаче търся ношници , от тея с копчетата , за кърмачки на сносни цени ! моля за конкретен магазин ,че ми е трудно вече да обикалям ?

# 216
  • Мнения: X
Много хубави сутиени за кърмачки си купих от магазин Shiho на колхозния пазар , на кръстовището до магазин СВА !
Сега обаче търся ношници , от тея с копчетата , за кърмачки на сносни цени ! моля за конкретен магазин ,че ми е трудно вече да обикалям ?
Благодаря за идеята за сутиени.

Аз си купих такава нощница с къс ръкав за 12 лева (16лв за дълъг ръкав) от Цар Освободител. Тръгнах надолу от кръстовището на Окръжна, посока Червения площад. Магазинчето е за бельо (за съжаление не помня преди или след Джин Тоник).

# 217
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Много хубави сутиени за кърмачки си купих от магазин Shiho на колхозния пазар , на кръстовището до магазин СВА !
Сега обаче търся ношници , от тея с копчетата , за кърмачки на сносни цени ! моля за конкретен магазин ,че ми е трудно вече да обикалям ?
Благодаря за идеята за сутиени.

Аз си купих такава нощница с къс ръкав за 12 лева (16лв за дълъг ръкав) от Цар Освободител. Тръгнах надолу от кръстовището на Окръжна, посока Червения площад. Магазинчето е за бельо (за съжаление не помня преди или след Джин Тоник).
Такива има и в Гранд МОЛ на щанда за пижами срещу касите на Карфур. На цените не съм обръщала внимание, но много вероятно да са същите, защото ми бяха казали, че освен щанда имат и магазин в района на ОБ.

# 218
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Здравейте, знае ли някой къде има ученически раници Pigna и Габол?
Габол има в склада на Скайл Х, на ул. Братя Миладинови се намира, над училище Васил Априлов.

# 219
  • Мнения: 1 046
Същите нощници с копчета видях преди два дни на колхозния пазар - в бараките между блоковете, бяха закачени отвън на самото магазинче. За съжаление за цени не обърнах внимание.

# 220
  • Мнения: 2 880
Здравейте Варненски мами Simple Smile За кратко време ще гостувам в града ви и искам да купя плат за калъфки да възглавница и за олекотена завивка.Бихте ли ми казали от къде мога да намеря на добри цени/ качество ...гледах единствено на подлеза на гарата едни на Маша и мечока Simple Smile ако има нещо около центъра или пикадили 24 или колхозен...само тези райони познавам добре Simple Smile
Мерси предварително   bouquet

# 221
  • Мнения: 109
Много хубави сутиени за кърмачки си купих от магазин Shiho на колхозния пазар , на кръстовището до магазин СВА !
Сега обаче търся ношници , от тея с копчетата , за кърмачки на сносни цени ! моля за конкретен магазин ,че ми е трудно вече да обикалям ?
колхозния пазар,бараките точно срещу тоалетните

# 222
  • Мнения: 72
Благодаря Ви за отговорите за раници Габол.Отидохме на склада на Братя Миладинови, там се бяха поизчерпали и ни упътиха да отидем на книжарницата зад Община Варна и книжарницата на ъгъла вляво като се отива в подлеза на Шипка, там зареждали от тях и са на същите цени.На нас ни трябваше по-малък размер, че сме слаби и взехме от там за 40 лв.
И сега пак да Ви питам понеже Вие сте ми спасението къде има гуменки за физическо 31 номер за момче.Ходихме на Чаталджа в пазара магазинчето имаше само един вид не ми харесаха, много дървени бяха и на Пикадили Чаталджа на втория етаж.Други идеи?

# 223
  • Мнения: 145
Здравейте:)
1. Къде да боядисам кожено яке от естествена кожа?
2. Пантофи 31-32 и 25-26 номер за градината, но нещо едноцветно тъмно, сиво или черно или тъмносиньо да сте виждали някъде?

# 224
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Bori 1, в Мат Стар в Кауфланд имаше доста гуменки. Както и в повечето магазинчета за детски обувки /особено в тези около пазарите/. Същото се отнася и за пантофи за градина.

Общи условия

Активация на акаунт