На пазар във Варна - 30

  • 55 177
  • 728
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Някой да е чул за торти от сладкарница Амио? /ако правилно изписвам името/  newsm78

# 556
  • Варна
  • Мнения: 187
Търся детско долнище на анцуг с паднало дъно за 5-6г. Такова имам предвид.
Скрит текст:

Обиколих всички магазини, където продават детски дрехи в Гранд Мол, но ми се искаше още модели да видя. Ако сте виждали някъде, моля, споделете.
В джъмбо има,тип патури  .

# 557
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Пицарията,която препоръчвате на Чаталджа не е много приветлива.дет. кът се намира в мазата и в близост до тоалетната откъдето се носи страшна миризма.

# 558
  • варна
  • Мнения: 1 830
Момичета, да сте чували нещо за салон визия - около сладкарница Неделя се намира - не мога да намеря нито телефон , нито адрес - издирвам Сиси - слага мигли  Embarassed Hug

# 559
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Естера Благодаря!

# 560
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Може ли да препоръчате заведение за по на кафе в района на КАТ - хем уютно, хем не много скъпо?

# 561
  • Мнения: 1 046
На предния светофар преди Кат е и не знам дали те устройва като разстояние - кафето, което е ТЦ Явор - ако не се лъжа е към веригата на Cheers-a

# 562
  • Варна
  • Мнения: 1 735
Да добавя и AJ до спирката на 148 на пазарчето преди КАТ, и Moulin Rouge в блока на Билла (която вече я няма).

# 563
  • Варна
  • Мнения: 256
Момичета, къде във Варна мога да намеря детски бански по това време на годината?

# 564
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Вчера гледах детски бански в HM на щанда за намалени стоки, но не знам за колко годишни дечица бяха.    Имам спомен, че имаше само 2-3 бройки бански на щендера.

Може би има в магазина в подлеза на Катедралата, както и в магазина към басейните до БМ Залива.

# 565
  • Мнения: 2 922
Момичета, къде във Варна мога да намеря детски бански по това време на годината?

Интерспорт, Спорт Депо

# 566
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
бански има в магазина на басейн Приморски.

# 567
  • Мнения: 817
Момичета,знаете ли дали има курс по английски във Варна ,който да се провежда изцяло на английски?Всякакви препоръки ще са ми от полза Hug

# 568
  • Варна
  • Мнения: 634
Търся касичка с дигитален брояч, имате ли идея в какви магазини/книжарници да търся?

# 569
  • Варна
  • Мнения: 283
Здравейте! Търся голяма дамска чанта, тип дисага. Еко-кожа или от плат. Насочете ме, моля, къде има разнообразие от чанти, по възможност не в китайските магазини.
Нещо подобно: http://www.javari.co.uk/Rocket-Dog-Womens-Yarrow-Shoulder/dp/B00 … mp;rnid=217553031

Последна редакция: ср, 16 окт 2013, 13:12 от Radost Nezemna

Общи условия

Активация на акаунт