На пазар във Варна - 30

  • 55 174
  • 728
  •   1
Отговори
# 630
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 371
Детски обувки Primigi- има ли магазин във Варна, където се предлагат?
Информация за това предлагат ли се в Добрич и къде- също ще ми бъде от полза.
Благодаря предварително   bouquet

В този магазин има много обувки на Примиджи:

https:// www.facebook.com/pages/Петолъчко-магазин-за-детски-обув … и/528964847173348

И в магазин Биберон съм виждала техни модели : http://www.biberon-bg.com/category/231/primigi.html?page=1

Миналата година обувки на Примиджи имаше и в един магазин на Сливница, точно до  този на Солинген за дом.потреби. В Добрич сме купували от магазина, който се намира в завода (там избора е най-голям, но в цените няма голяма разлика).

# 631
  • Мнения: 71
А има ли някъде железария в района на ХЕИ или Чаталджа?

# 632
  • Мнения: 68
А има ли някъде железария в района на ХЕИ или Чаталджа?

Близо и до двете места има магазини Вулкан, обикновено вършат работа за доста неща.

# 633
  • Мнения: 676
Здравейте, трябват ми шарени пластмасови чинийки/червени, зелени, жълти/. Къде освен в Джъмбо има, защото там ми е хипер далеч.

# 634
  • Мнения: 1 046
Ами само там. Преди време търсих имаше шарени по борсите за салфетки и препарати, но не едноцветни, разни с герои от филмчета и за рожден ден.

# 635
  • Мнения: 345
Някой знае ли откъде мога да си купя малки шишенца с пулверизатор за отливки от парфюми?

# 636
  • Мнения: 17
рисувани шалове има в едно магазинче от Червения - посока Общината. Има голяма витрина и са изложени.
Благодаря!

# 637
  • Мнения: 71
А има ли някъде железария в района на ХЕИ или Чаталджа?

Близо и до двете места има магазини Вулкан, обикновено вършат работа за доста неща.

Благодаря, ще проверя там Simple Smile

# 638
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Някой знае ли откъде мога да си купя малки шишенца с пулверизатор за отливки от парфюми?
Скоро гледах в някой от китайските магазини(уж за 1 лв.).На/около касата метално шишенце подобно на . Загледах, се защото преди години ми донесоха такова от чужбина и много му се радвах и пазех.
п.п От снимката виж какво намерих - адреса е във Варна: http://opakovki.bitovi-stoki.catalog.bg/products/%D1%81%D0%B0%D0 … D0%B1%D0%B3/31064

# 639
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Търся щипки за покривка, да не са от масовите пластмасови буклуци. Confused
Искам да са стилни( и надеждни-да не ги свалят котките). Има ли въобще такива!

# 640
  • Варна
  • Мнения: 773
Не съм чела назад , направо да попитам . В Джъмбо има ли голям избор на костюми и маски за  Хелоуин, че ми е на другия край на града и да не ходя на празно. Ако сте виждали другаде интересни неща да споделите  Simple Smile

# 641
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Не съм чела назад , направо да попитам . В Джъмбо има ли голям избор на костюми и маски за  Хелоуин, че ми е на другия край на града и да не ходя на празно. Ако сте виждали другаде интересни неща да споделите  Simple Smile
Аз съм ходила преди  около месец имаше  доста маски. Сега покрай празника предполагам, че ще има по - голям избор Peace

# 642
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте, трябват ми шарени пластмасови чинийки/червени, зелени, жълти/. Къде освен в Джъмбо има, защото там ми е хипер далеч.

На колхозния пазар в гаражите също има  Peace

# 643
  • Мнения: 1 992
А кутии за храна къде има?

# 644
  • Мнения: 1 377
Не съм чела назад , направо да попитам . В Джъмбо има ли голям избор на костюми и маски за  Хелоуин, че ми е на другия край на града и да не ходя на празно. Ако сте виждали другаде интересни неща да споделите  Simple Smile

Ако са вариант костюмите втора употреба, в същия район, в Бултекс Владиславово (под Лидл),
има голямо разнообразие от такива. Можеш да погледнеш и там.

Общи условия

Активация на акаунт