Боядисвате ли се у дома?

  • 3 607
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 702
Боядисвам се сама вече от доста години.навремето като почнах първо на фризьор ,после помолих майка ми но тя отказа и аз се престраших.От тогава вече все сама се вапцам.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 254
Въпросът ми по-скоро е свързан не с поддържането на вече постигнат цвят, а дали се осмелявате сами да се пробвате за по-голяма промяна - например в моя случай от кестеняво в русо?
Не рискувай! Аз така реших сама да си обезцветявам косата от черно да я правя светло-кестенява или тъмно руса. След няколко неуспешни опити пак си ходя при фризьорката; а парите, които уж спестих пак дадох за бои и обезцветители по неуспешните опити и страшно си изсуших косата.
Последния път приятелката ми ми направи кичурите, но тя е професионален фризьор, просто сега е в майчинство и за моя радост се преместиха да живеят в нашия квартал. Grinning

# 47
  • Мнения: 1 006
да, досега не съм имала издънки Grinning
Напоследък обаче се глезотя и карам мъжа ми да ми помага за тила Laughing Laughing

# 48
  • Мнения: 5 299
Въпросът ми по-скоро е свързан не с поддържането на вече постигнат цвят, а дали се осмелявате сами да се пробвате за по-голяма промяна - например в моя случай от кестеняво в русо?
Не рискувай! Аз така реших сама да си обезцветявам косата от черно да я правя светло-кестенява или тъмно руса. След няколко неуспешни опити пак си ходя при фризьорката; а парите, които уж спестих пак дадох за бои и обезцветители по неуспешните опити и страшно си изсуших косата.
Последния път приятелката ми ми направи кичурите, но тя е професионален фризьор, просто сега е в майчинство и за моя радост се преместиха да живеят в нашия квартал. Grinning
От черното няма как да стане русо!! От кестеняво няма проблем. Аз бих се намацала в нас с помоща на някоя съседка примерно. Слагаш един блондор, след 4-5 дена боя, и тва е няма никва философия. Правила съм си много експерименти, до сега не е имало трагични случаи. Но като цяло много зависи от самата коса дали бързо ще станеш руса или ще походиш известно време "жълта" Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 759
   Сама вкъщи... Дори задобрявам напоследък: някаква боичка на Палет (лилавите) изпробвах, просто чудо... и друг път съм ги ползвала уж, но такъв ефект върху околните не е имало... И да менкам цветове, пак си се справям сама... Само за кичурите ми е досадно и ходя... Пък и тогава ми трябва виновен, в случай, че не ми харесат... Иначе мажа и съседките, но те са руси (т.е. лесни)..

# 50
  • Мнения: 1 120
Винаги в къщи и винаги мъжа ми е майстора Grinning Прави го вече повече от 10 г и не се оплаквам, справя се отлично Laughing

# 51
  • Мнения: 5 140
Зависи каква ми е музата и ако съм си купила боя.
Но като цяло предпочитам да ходя на фризьор.

# 52
  • Мнения: 1 722
Да ви кажа какво стана. Боядиса ме свекито. Доста се постара жената. Обаче резултатът няма нищо общо със златисто русото нарисувано на картинка и обозначено под номер 406 /или 460 беше, не помня/ на Палете. Сега съм още по-тъмно кестенява и от естествения ми цвят. Не знам защо така се получи, следващия път ще се пробвам с друг номер и друга марка ...
Но все пак не ми е лош цвета де, поне блести ...

# 53
  • София
  • Мнения: 6 254
Може би е трябвало първо да я изсветлиш с блондор и след това да боядисаш. newsm78 Но важното е, че се харесваш!

# 54
  • Мнения: 521
Да!

Мъжът ми, ме боядисва. Много го бива и винаги съм доволна от резултата. Flutter

# 55
  • София
  • Мнения: 291
До момента все у дома и сама съм се боядисвала. Ако имам затруднения викам мъжа ми на помощ. При фризьор ходя, ако искам кичури.

# 56
  • Мнения: 5 299
Може би е трябвало първо да я изсветлиш с блондор и след това да боядисаш. newsm78 Но важното е, че се харесваш!
Определено. Когато искаш да си изсветлиш косата с няколко тона, трябвя първо да я обезцветиш.

# 57
  • Мнения: 2 759
   Anita_79 , какъв ще бъде крайния цвят зависи до голяма степен от това какъв е цвета ти, преди да я нанесеш. В упътването/кутииката на повечето бои обикновено има таблица, по която можеш да провериш дали имаш нужда от предварително третиране с Блондор.. Обикновено се прави, когато искаш да се изсветлиш повече от тон-два.. Това (с Блондора) също не е никак сложно..Радвам се, че успешно сте се справили първия път и че си се престрашила!

# 58
  • Мнения: 5 500
но незнам каква да е?
Някаква безомонячна може би?
Някой може ли да ме посъветва с точно име на Марка и вид, че съм много заблудена в тази сфера?
Кастинг на Лореал.

# 59
  • Мнения: 903
Aз имам кичури и не мога на домашни условия... иначе ако един цвят ...защо не!

Общи условия

Активация на акаунт