качвам колограми-ПОМОГНЕТЕ!!!!!!

  • 757
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Момичета помогнете!!мина 1г и 3м.от както родих и продължавам да качвам килограми,и то по 3-4 кг.на месец.Правих какви ли не диети,гладувах много,спортувах и резултата на кантара на края на месеца беше с 2-3 до 4кг.отгоре.какво трябва да направя за да сваля?лятото идва а аз сам по дебела от всякога.
 когато забременнях бях 55кг.като родих бях 70кг.А СЕГА САМ 88КГ.

# 1
  • Мнения: 3 818
Защо не отидеш да ти направят някакви хормонални изследвания. Друго обяснение, освен да е на хормонална основа, аз лично нямам, щом казваш, че пазиш диети и спортуваш.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Спри да гладуваш. Направи си изследвания да се разбере какъв е проблемът (очевидно има такъв). И започни да посещаваш диетолог, който да следи състоянитето ти непрекъснато.

# 3
  • Мнения: 2 040
И аз смятам, че трябва да направиш изследвания .. да не нарушение в обмяната на веществата, нещо хормонално ... само така си го обяснявам, щом не е от ядене, а вървиш нагоре ...  Успех!  Grinning

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Направи си хормонални изследвания. Аз така качвах килограми и се оказа, че съм със хиперинсулинемия. А, изследванията на инсулин не ги поема здравната каса, мда.

# 5
  • Мнения: 157
записах си 4ас при ендокринолог за другата седмица,за6тото и аз се усъмних,4е имам хормонално нарушение.
явно много от вас са си правили такива изследвания,бихте ли ми казали някакви ориентировъчни цени на изследванията.до колкото сам запозната май се плаща на хормон,или се бъркам?

# 6
  • Мнения: 4 651
записах си 4ас при ендокринолог за другата седмица,за6тото и аз се усъмних,4е имам хормонално нарушение.
явно много от вас са си правили такива изследвания,бихте ли ми казали някакви ориентировъчни цени на изследванията.до колкото сам запозната май се плаща на хормон,или се бъркам?
По- миналата година беше 15-20 лв/хормон. Миналата година повечето се поемаха от здравната каса. Тая година ... не знам, като идеш ще ти кажат.

# 7
  • Мнения: 1 022
с направление в момента хормоните на щитовидната жлеза са безплатни, ако такива ще изследваш.

# 8
  • Мнения: 479
Последното, което чух за затлъстяването по новините преди седмица е, че се дължи на вирус и е заразно... Shocked Shocked

# 9
  • Мнения: 157
то пък вече няма нещо което да не причинява затлъстяване #Cussing out

# 10
  • Мнения: 1 731
Последното, което чух за затлъстяването по новините преди седмица е, че се дължи на вирус и е заразно... Shocked Shocked


 #Crazy #CrazyКак вирус?Какви са тия глупости дето ги измислят?Това е абсурдно направо. Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 157
Последното, което чух за затлъстяването по новините преди седмица е, че се дължи на вирус и е заразно... Shocked Shocked


наистина е така и аз го чух,по новините.вирусите които причиняват затлъстяване са 3 на брой Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 344
Последното, което чух за затлъстяването по новините преди седмица е, че се дължи на вирус и е заразно... Shocked Shocked


наистина е така и аз го чух,по новините.вирусите които причиняват затлъстяване са 3 на брой Tired
Хайде после да разкажеш как е минало,че и аз съм с 10 кг. отгоре (качени  през последната 1 г.и 4 м.).Толкова бях доволна,че през бременноста качих само 9 кг. и ги свалих до две седмици след раждане а после какво стана....

Общи условия

Активация на акаунт