Интериорен стил по аматьорски 15

  • 60 913
  • 750
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 13 764
Скучно било бялото, а  Laughing
http://www.dezona.com/projects/residential/item/787-kyshtata-s-c … ov-arhitekti.html

Тези двамата ги признах Peace

# 3
  • Мнения: 616
Благодаря за темата.

Ако някой не е на 100% сигурен какво иска да прави с гърба на кухня нищо не пречи да си го боядиса само първо. Да си поживее със синьото (примерно) 1-2 месеца, и тогава да реши плочки какви да лепи. Или пък да си мие стената и да пребоядисва ако вече чак толкова се петноса, ако още не е сигурен за цвета.
По стечение на обстоятелствата вече в 3 различни жилища поживях без гръб на кухнята. Готвя активно, мъжа ми готви (тип наливане на вода в горещо олио), не е такава драма чак.

# 4
  • Мнения: 904
И аз благодаря за темата -  на Ема! Една от любимите ми теми във форума.   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 226

Тази къща от години съм и хвърлила око (дава се под наем, ама все не стигам дотам.... Невероятна е.
За лофта малко са го пресолили за моя вкус, но определено и аз си помислих като начало, че не е в БГ.

# 6
  • Мнения: 1 059
Благодаря за темата.

Ако някой не е на 100% сигурен какво иска да прави с гърба на кухня нищо не пречи да си го боядиса само първо. Да си поживее със синьото (примерно) 1-2 месеца, и тогава да реши плочки какви да лепи. Или пък да си мие стената и да пребоядисва ако вече чак толкова се петноса, ако още не е сигурен за цвета.
По стечение на обстоятелствата вече в 3 различни жилища поживях без гръб на кухнята. Готвя активно, мъжа ми готви (тип наливане на вода в горещо олио), не е такава драма чак.
Да, наистина, много чуждоземски кухни въобще нямат гръб, само зад котлоните
евентуално от онези иноксовите. Иначе аз преди време се бях тръшнала да сменям
плота и гърба на кухнята и по идея на Богиня реших да слагам винил, но още нищо не съм
осъществила. А и Dulux имат такава боя за кухни и бани, която се мие.

# 7
  • София
  • Мнения: 746
Аз ще чакам снимките на Богиня  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не се настройвайте да е скоро.  Mr. Green
Плаче ми се вече.

# 9
  • Мнения: 20
Болната ми тема....интериор в синьо  Laughing Вече съжалих !

# 10
  • Мнения: 677
Бих си направила такава баня в селската ми къща в една от неизползваните стаи, но по-скоро за гледане. Мисля, че дълго няма да ми омръзне Simple Smile





# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ема, да!!!!!!!!!!!!!!!!! Страхотно е. Действай!
А защо ще е само за гледане?

# 12
  • Мнения: 677
Защото се къпя, като че ще се давя Mr. Green тонове вода се изливат.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 744
СЛожи си сифона близо до ваната Mr. Green и смело се гмуркай.

# 14
  • Мнения: 677
Еее, ако запазя дюшемето, не става. Но аз имам две бани, така че не пречи да има една за разкош. Имам толкова стаи, които си стоят така (неизползвани) вече над 15 години и все си викам - някой ден,  и виждам как животът си отминава, а за толкова много неща този някой ден никога не идва...

Общи условия

Активация на акаунт