Къде ходихте на ортопед и колко платихте?

  • 2 351
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Видях темата за прегледа от ортопед, на мен също ми казаха че трябва в най скоро време да отидем, но не ми дадоха направление с оправданието, че имало много деца, много се чакало, доктора бил груб и т.н. Та питането ми е къде отидохте на ортопед и колко платихте ако не сте с направление?

Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 16:06 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 5 370
Ходих при д-р Стефанов в Горна Баня, без направление. Истината е, че когато си плащаш, някои гледат на тебе като на една голяма  Money Money банкнота.
Бях пускала даже тема-защо ми казват, че няма проблеми, и ми изписват гащички???? Ми много просто-за да дам още...16 лева.
Прегледът без направление при него ми струваше 25, ако не се лъжа, включая ехографа.
Аз лично ти препоръчвам да отидеш при АЛЕКСИЕВ. Той пише тук, но мнооого рядко. За жалост, когато разбрах за него, вече се бяхме водили, а ми е трудно качването до горе с дребен. Алексиев е детски ортопед и хирург.
Ако те интересува-ще дам координати.

# 2
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
да ние бяхме с направление при Драганов във ВМ кабинет 111 или 112 на първия етаж но на вратата имаше и ценоразпис ако не се лъжа май бяха 15 лв.
направо тия педиатри са за убиване  #2gunfire

# 3
  • София
  • Мнения: 557
Настоявай пред GP-то за направление! Писна ми да се правят на интересни и да се скътават #2gunfire #2gunfire На нашата и носих от 10 кладенеца вода да ни даде и като видя, че ще се стигне до жалба клекна!! Twisted Evil По правило имаш право! Ние ходихме при д-р Драганов-Военна болница-горещо го препоръчвам Peace Не само я прегледа ами и ни даде съвети за прохождането, за сядането и др. GSM 0898/503010-за записване на час. Иначе прегледа беше към 20-25 лв с ехограф.

# 4
  • Мнения: 432
Трябва да ти дадат направление,искай си до последно.Ние ходихме при Драганов,нищо не се плаща когато си с направление,иначе 15-20лв

# 5
  • Мнения: 523
при Драганов, забравихме да вземем направление и за това платихме 15 лв.Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 534
Нищо не ни струваше , защото бяхме с направление при д-р Драганов във ВМА

# 7
  • Мнения: 8 505
Водихме я в Горна баня,с направление.Не сме плащали нито веднъж.

# 8
  • Мнения: 46 434
 vici, настоявай си за направление от педиатъра, полага ти се, не приемай оправдания като "много деца"! Ние ходихме в ортпедичната клиника Горна баня, много съм доволна.


Ходих при д-р Стефанов в Горна Баня, без направление. Истината е, че когато си плащаш, някои гледат на тебе като на една голяма  Money Money банкнота.
...

 Shocked направо се изненадах от това, което пишеш. Ние отидохме с направление и попаднахме случайно при него, всичко ни беше безплатно, беше много любезен, обясняваше всичко спокойно и усмихнато.

# 9
  • Мнения: 5 370
vici, настоявай си за направление от педиатъра, полага ти се, не приемай оправдания като "много деца"! Ние ходихме в ортпедичната клиника Горна баня, много съм доволна.


Ходих при д-р Стефанов в Горна Баня, без направление. Истината е, че когато си плащаш, някои гледат на тебе като на една голяма  Money Money банкнота.
...

 Shocked направо се изненадах от това, което пишеш. Ние отидохме с направление и попаднахме случайно при него, всичко ни беше безплатно, беше много любезен, обясняваше всичко спокойно и усмихнато.
Не ме разбра-аз НЕ СЪМ си взимала направление, защото нямаше как да се вдигна до педиатърката и решихме на платено да отидем.
И когато след време споделих това за гащичките-ми казаха-"ами изписали са ви ги, щото...са видели, че си плащате".
Аз пак питам-защо ще му казват, че няма никакъв проблем, че е добре и ще изписват ортопедични гащички????  newsm78
решила съм след време да отидем при д-р Алексиев.....просто не знаех за него тогава. ТОй за преглед с ехограф общо взима 15-не е по касата, но това не ме притеснява.

# 10
  • Мнения: 404
С направление от личната докторка ходихме в Горна Баня при д-р Алексиев.Случайно попаднахме на него,но за сметка на това съм страшно доволна и трогната от този доктор.Той води лечението на дисплазията на тазобедрените стави на голямата ми дъщеря.И да чукам на дърво сега всичко е наред.
Виж тук:    http://www.einet.bg/~alexiev/

# 11
  • Мнения: 415
Ние ходихме при д-р Драганов-Военна болница-горещо го препоръчвам Peace Не само я прегледа ами и ни даде съвети за прохождането, за сядането и др. GSM 0898/503010-за записване на час. Иначе прегледа беше към 20-25 лв с ехограф.
Сестра ме ходи при него и той им изписа специални гащи /докторката им твърдеше, че щом има еднакъв брой гънки на двете крачета - всичко е О.К. Shocked/ После водих и моите две момчета - ехограф, компютър....
Първия път бяхме с направление, а втория, понеже не можах да взема на време същия ден и му го занесох чак след месец - на третия преглед Embarassed
Много съм доволна. Peace

# 12
  • Мнения: 3 537
При Драганов във ВМА.Не съм плащала нищо ,защото бях с направление от педиатъра.

# 13
  • Мнения: 4 668
Ние ходихме в Горна баня при д-р Кехайов , беше много внимателен и ми направи добро впечатление . Прегледът + ехограф беше 25 лв. Аз направление така или иначе не съм вземала , защото педиатърът ни е в частна клиника . Изобщо убедила съм се , че човек не си ли плати , не е добре положението !

# 14
  • Мнения: 4 242
В Горна баня ходихме с направление което нe включваше главното- ехографа, за който платихме 13лв.

Общи условия

Активация на акаунт