Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 авг. 2013, 10:03 ч.

TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

• 62 838
  • 386
  •   1
Отговори
# 375
  • волно калдъръмче
Отиди на семинарите, които се провеждат в офиса. Поинтересувай се в кои дни се обсъждат продуктите, които те интересуват.

# 376
Отиди на семинарите, които се провеждат в офиса. Поинтересувай се в кои дни се обсъждат продуктите, които те интересуват.
Благодаря, но попитах защото искам да ги изпращам в Англия на моя позната и трябва да е още по-скоро.

# 377
Момичета, в Бургас има ли магазин на Тианде?

# 378
  • София
Момичета, в Бургас има ли магазин на Тианде?

БУРГАС
Бутик за красота и здраве Алина Дончева
ул.Алеко Богориди 42 (под хотел Плаза),‎
+359 879007387,
e-mail: doncheva.tiande@abv.bg

# 379
Включвам се и аз в темата. Два пъти вече си измивам косата с шампоан и маската с джинджифил и съм много доволна. Косата ми е жива и мека, не се заплита и се омазнява сравнително по-бавно.

# 380
Момичета, в кой сайт мога да видя цените на продуктите, като представител? Вярно ли е че отстъпката от 35% е не на продукт а върху цялата стойност на поръчката? А сега жената, към която съм ми казва, че като нов партньор  до 40лв. поръчката е без отстъпка, ако се направела поръчка за 100 бала 20 бала са без отстъпка а останалите 80 бала са с 35% отстъпка. Нещо не ми се вижда да е истина това.

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 21:49 от krystal93

# 381
  • волно калдъръмче
Като те чета, излиза, че възможностите за регистрация са две: клиент и бизнес. Не знам дали наистина е така. Аз купувам всичко с отстъпка и единственото условие е да купувам нещо поне на 6 месеца. Трябва да попиташ в офиса и да се пререгистрираш, ако условията не ти харесват.

# 382
Търся мнение за кристалния стик от наистина изпробвали го дами, а не от дистрибутор, който да ми хвали продукта без да го е използвал. Благодаря!

# 383
Побутвам темата.Доволна съм много от маската със змийско мляко и млечния крем за ръце Hug Определено ще се пробват и превръзките и пластирите

# 384
  • София
Аз съм доволна от пластирите. Също мисля да пробвам и превръзките. Също и от шампоана и маската за коса за сгъстяване мисля че се водят, съм мноого доволна, обаче името им не знам... в зелени тубички с помпичка отгоре, само аромата не ми харесва, но действат много добре.

# 385
Здравейте,искам да попитам дали има някой който е ползвал дамските превръзки на Tiande и дали е доволен от резултата?... Благодаря предварително

# 386
Не знам дали има други такива! Ползвам един пакет за дневните става въпрос около 3 месеца. Държат те свеж през целия ден , а и не усещам менструални болки с тях, колкото и пресилено да ви звучи. Ползвам тези с чипа- малко по- скъпички са, но си заслужава! Определено няма да сбъркаш, вземи една , две и пробвай първо!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт