Телевизор, бебе, вредни излъчвания?

  • 2 790
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ние пък не гледаме телевизия, не знам това дали е добро или лошо... Но щеше да е хубаво поне за малко да мога да го оставя или да знам, че мога да си почина малко от него, иначе ме ангажира непрестанно, да ходя с него, да играя с него и т.н.

# 31
# 32
  • Мнения: 426
Аз съм в очакване на бебо,не бих искала да гледа ТВ много продължително,но ако това го усмирява!Мисля,че всичко е безвредно в рамките на допустимото,в смисъл не бива да се прекалява скаквото и да е!

# 33
  • Мнения: 1 588
И моята дъщеря е много запалена по телевизионните реклами. Понякога се събужда от сън, ако дочуе в просъница музиката в началото на рекламите. В момента най-любимата й реклама е на новите памперси, дето две бебета уж пеят  Laughing

Защо според вас мъниците толкова си падат по телевизионните реклами? Като свършат рекламите, извръща глава и телевизорът вече не я интересува...

# 34
  • Мнения: 577
моето бебче много се заглежда в ТВ,а компа го обожава,но не му давам много много да гледа,защото определено е вредно.Като се замислиш на теб те заболяват очите,ако гледаш много,пък камо ли на малкото човече. Thinking

# 35
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Вкъщи ТВ е постоянно включен, както и компютърът.
Засега дребният не се вълнува много нито от едното, нито от другото...

# 36
  • Мнения: 1 581
Нямаме телевизор и не изпитва интерес към него.

Харесват рекламите, защото те са направени с най-много ефекти, за да грабват и задържат вниманието, а децата се манипулират лесно.

Компютърът е постоянно включен и от време на време гледаме филмчета, песнички и играем игрички. Но интересът му не е постоянен и не е много голям. Предпочита да танцуваме, да си играе с колите и да ходим навън.

# 37
  • Мнения: 1 114
Не мисля, че е възможно, човек да проявява интерес към нещо, което няма.  Mr. Green

Не мисля, че е добре телевизорът да се превръща в нещо като бебегледачка. Трябва да занимаваме децата  и да си играем с тях, а не да ги оставяме да гледат непрекъснато телевизия, че един ден да ще има да се чудим, защо книгите не са им интересни и защо не искат да четат... /с всички произлизащи от това проблеми/
Телевизията няма да ги направи по-умни, да не говорим пък колко вредно е облъчването.
Моят син например много обича да слуша детски песнички. Пускам му музика, ако трябва да го оставя за малко сам и няма проблем.

# 38
  • Мнения: 1 031
В къщи телевизора работи по цял ден, но може да го види само когато го взема от кошарата. Само веднъж да го фиксира и вече е под хипноза Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 403
Телевизора в спалнята не се изключва. Като малка вместо нощна лампа се включваше телев. и сега така е свикнала, ако се изключи през ноща почва да реве. 

Общи условия

Активация на акаунт