Аз съм на 50 и изглеждам добре!

  • 55 203
  • 377
  •   1
Отговори
  • Мнения: 563
В тази тема ще обсъждаме съвсем добронамерено, външния вид на дамите в средна възраст.
Знаем,че една жена в тази възраст,малко или много се "изоставя".
Тялото и е променено,често закръглено,трудно намира подходящи дрехи
и в крайна сметка се задоволява с класическата за възрастта визия.
Трудно вярва,че може да изглежда добре, дори и на тези години и с това телосложение,за това
нека да помагаме със съвети и критики относно: облеклото,прическите,грима и като цяло визията.

Вярвам,че всеки иска да изглежда добре   bouquet


Последна редакция: чт, 29 авг 2013, 13:48 от Christians Mum

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4е и болестите идват с тези 50 г, та става още по-трудно! най-добрият съвет е движението и то сред природата, справянето със стреса и разните комплекси,които си идват ,виждайки накъде е тръгнала природата и къде е спрял духът!

# 2
  • Мнения: 1 906
В тази тема ще обсъждаме съвсем добронамерено, външния вид на дамите в средна възраст.
Знаем,че една жена в тази възраст,малко или много се "изоставя".
Тялото и е променено,често закръглено,трудно намира подходящи дрехи
и в крайна сметка се задоволява с класическата за възрастта визия.
Трудно вярва,че може да изглежда добре, дори и на тези години и с това телосложение,за това
нека да помагаме със съвети и критики относно: облеклото,прическите,грима и като цяло визията.

Вярвам,че всеки иска да изглежда добре   bouquet




Ще има ли такива теми и за останалите възрастови категории? Аз съм на 20, аз съм на 30, аз съм на 60...и изглеждам добре? Или ще съветваме само 50 годишните  Thinking

# 3
  • Мнения: 563
Ще направя заключение по въпроса, за панталоните тип 7/8, който се дискутираше в другата тема (от която пък се породи тази).
Бяхме единодушни, че панталоните 7/8 не са подходящи за дами с по-широк ханш, тъй като един такъв панталон подчертава още повече ширината на ханша. Освен това,оптически скъсява дори и дълги крака, а при къси крака ефекта е още по-осезаем. Като цяло можем да кажем, че това би бил най-лошият избор на панталон.

# 4
  • Мнения: 563
Елиас, дискусията е за всички на средна възраст,а тя започва +/- от 50.И продължава след това до достигане на така наречената Трета възраст.

# 5
  • Мнения: 69
По-добре да се носят поли около или под колената...
Заглавието е супер...

# 6
  • Мнения: 1 713
Винаги съм изглеждала добре и по-млада. За съжаление това ми е носило само негативи. Щом си хубава и модерна, няма начин и да си умна...А като отида на ново работно място, освен че съм новата, съм и младата колежка, която може да си позволим да юркаме. Докато се озъбя, разбира се Laughing. Точно днес млади приятели, на възрастта на дъщеря ми, ми направиха комплимент, че не биха ми дали повече от 35, а съм на 49.
Аз съм си обещала, че ще остарявам бавно и красиво и това се случва.Просто трябва да обичаме и глезим тялото си. И да сме спокойни и добронамерени.

# 7
  • Мнения: 563
Винаги съм изглеждала добре и по-млада. За съжаление това ми е носило само негативи. Щом си хубава и модерна, няма начин и да си умна...А като отида на ново работно място, освен че съм новата, съм и младата колежка, която може да си позволим да юркаме. Докато се озъбя, разбира се Laughing. Точно днес млади приятели, на възрастта на дъщеря ми, ми направиха комплимент, че не биха ми дали повече от 35, а съм на 49.
Аз съм си обещала, че ще остарявам бавно и красиво и това се случва.Просто трябва да обичаме и глезим тялото си. И да сме спокойни и добронамерени.

Ами тогава сподели как се грижиш за себе си,ако искаш опиши и външния си вид, да си те представим до колкото можем Mr. Green (ако искаш,разбира се)

# 8
  • Мнения: 1 713
Внимавам с какво се храня, че много лесно пълнея, пък съм доста лакома; карам ролери бях занемарила фитнеса, обаче от септември съм твърдо в залата. И понеже знам, че ще ми е трудно, ще си наема треньор за да не мога да се откажа. Здравите мускули предпазват костите от остеопороза. Всъщност започнах да спортувам на 34-годишна възраст, когато ми премахнаха яйчниците, а доктора ми обеща, че много бързо ще се състаря, сбръчкам като стафида и окосмя като мъж.  #2gunfireТеглих му една наум и тогава си обещах, че това изобщо няма да е така.
Не съм богата, но ползвам скъпи кремове за лице и доста хранителни добавки. Не ме е срам да кажа, че ми свиди да си харча парите за скъпи дрехи и по заведения. 
А, и още - отрязах си косата на бретон и така скрих бръчиците- не са малки, просто си ги обичам-от челото. Сега се виждат само тези, около устата. Пък като се ухиля широко изобщо не личат. Grinning

Последна редакция: чт, 29 авг 2013, 14:18 от milanda

# 9
  • Мнения: 563
Ааа пиши,пиши Mr. Green

Аз ще се повторя от другата тема,но няма начин..

Съветвам дамите да не залагат на тъмни цветове,с идеята че "черното вталява".
Да,наистина,получава се оптическа измама,но ефекта е минимален.
Няма цвят, който да ви направи да изглеждате на половина,за това
по-добре си избирайте светли цветове,които придават по-свеж,младежки вид.

# 10
  • Мнения: 563
4е и болестите идват с тези 50 г, та става още по-трудно! най-добрият съвет е движението и то сред природата, справянето със стреса и разните комплекси,които си идват ,виждайки накъде е тръгнала природата и къде е спрял духът!

Движението наистина е важно не само за външния,но и за вътрешния комфорт.

Предполагам обаче ,че не на всяка дама около и над 50, и се ходи на фитнес,а и май не е нужно.
Мисля че, и само ходенето би помогнало за по добър тонус.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 464
Искам да ви поздравя за прекрасната идея да направите тази тема!  bouquet bowuu
Искрено ви се радвам! Hug
Успех! Peace

# 12
  • Мнения: 563
Благодарим! Дано бъде полезна. Hug

# 13
  • Мнения: X
На 46 г.
Кг, не знам колко са, умишлено нямам кантар от години в къщи.
Дрехите , които нося в момента, са размер М и L , в зависимост от кройката и производителя.
Днес например, бях с дълги, прави дънки и син потник.
нещо такова

и подобно, без къдричките

Не обичам много черно, обикновено през зимата ходя с черни панталони.
Изцяло в черно май не съм се обличала....
Обичам светлите цветове-синьо, розово, оранжево, бяло и такива дрехи си купувам.



# 14
  • Мнения: 8 801
Благодаря за темата! Май съм от главните виновници за появата й, защото активно пишех в онази тема, която стана причина за появата на тази. Мисля, че е полезна, защото ако не си на, или близо до тази възраст, то на всяка жена предстои и изведнъж ще се окаже в положение да иска все още да е добре облечена и елегантна, но ще й се напомня, че е на 50 или дори+ и трябва да се съобразява с този факт.
По-нагоре прочетох, че най-добре да се носят поли под коляното на тази възраст. Ми...не съм съгласна. Имам и 1-2 такива, но ги обличам рядко, просто не харесвам такава дреха. Чувствам се добре в панталон. Ноооо, тези 7/8 не стават да отидеш по-далече от близкия магазин.
У дома непрекъснато ми натякват за възрастта ми, а аз не мисля, че изглеждам като баба, за да се обличам така.
Личните ми предпочитания са към този стил : http://www.ivet.bg/bg/productv/814677/roklya-marisa-black.html
http://www.ivet.bg/bg/productv/813777/roklya-keri-black.html
и още по-смели, но не смея. Аз ли само имам проблеми с дрехите? На 49 съм в момента.

Общи условия

Активация на акаунт