Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, и двете китки ли прецака?!?!?!?  Shocked


Ъхъ  Mr. Green Не ми е за първи път, де, свикнала съм  Simple Smile След няколко мазания и компреса ще отшуми  Peace

# 16
  • Мнения: 100
Ай ай, какви са тия инциденти?!  Shocked
Деси, да се оправяш бързо! Елина има ужасният навик, като си играем и е върху мен да ми натиска гърдите. Много си боли! Но още не ме е повредила де.
А за детската кухня, аз веднага бих се обадила на Агенцията по безопасност на храните или в тази за защита на потребителя. Предполагам има някакви телефони из нета. Недопустимо е да се правят гафове с детски храни. За себе си бих го преглътнала, но за бебка... !
При нас кухнята в началото все беше пасирана, вече не е. Сега обаче се радвам на този факт, защото виждам какво точно има в яденето. И съответно пасирам, колкото аз преценя.

Дано още мами пратят снимки с бебоците си. Любопитно си е да разбереш кой седи зад даденият ник. Wink И тези, които сте по бански-направо ви завидях за фигурите. Аз още не мога да влезна във форма.  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 1 966
Звъннах им още вчера, извиниха ми се, обясниха ми колко много съжаляват и ще се постараят да няма повече такива грешки и в общи линии това беше, не ме попитаха нито как се казвам, нито от кой пункт съм си взела храната. Предложих им да им занеса съдчето с остатък от десерта да си го изследват, но не пожелаха. От Ози като цяло и аз бях доволна, но цената им  4.60лв. от пункт за по-големите порции е неоправдана, а и изключвайки тази супа от тиквички ми беше направило и преди впечатление, че манджите им хич не са безсолни, мнооого сол слагат, много.

Деси, да се оправят бързо травмите  Hug Сниката е от Акваленд в Пловдив. Бяхме там да се видим с едни приятели и спахме в хотела към аквапарка. Таня 2 дни ревеше само като види басейните, но на третия се престраши да влезе и й хареса, даже и по детските пързалки се пускаше с моя помощ  Grinning

# 18
  • Мнения: 40
Страхотно тема ,както винаги.Скоро не съм писал от гости, свекърва и приятели  цяло лято нямах време.Решихме сега да ходим на море .
ДК не ползвам .
Деси, да се оправяш бързо!
Да ви питам посещавали ли сте очен лекар.Полина си креви едното око ,но лекарката ни казва че е рано още за такъв преглед,но досега не ние пращала на никакъв,така че взех да се съмнявам нещо.
За килограмите аз поотслабвах повече от много тичане и напрежение.
Иначе си расте детето нямам никакви проблеми с него,с едно изключение смуче си палец не знам кака да я отуча.Имаше и друго но съм много отнесена.
Лек ден.
Ето ни и нас
Скрит текст:
 

# 19
  • Мнения: 1 270
А така, показвайте бебетата сега, пък колажите ни постни - пости като 39-тия ден от Великите пости. За следващия път на всяка втора страница ще има покана за снимка  Laughing Шегата на страна, който иска нека изпраща. Видях, че предните колажи се правеха и от снимки пуснати така в темата, но аз не смея да взимам така. Като са ми изпратени знам, че имам разрешение и одобрение.
Аз лично съм доволна от ДК, малкият яде с удоволствие. Всичко се приготвя с прясно мляко, но не съм имала проблеми. Аз също обаче бих поискала обяснение ако бях с отделно меню. Светле не тр. нещата да се оставят така.
 

# 20
  • Мнения: 100
Още, като проучвах коя кухня да изберем бях пратила запитване какво мляко се използва. Не се ползват преходни млека, а прясно и кисело. А в алергичните менюта отсъства, какъвто и да е аналог на млечните продукти и си правят десертите с вода. По-добре така, отколкото да лъжат, че ползват пригодено мляко за бебоците. Просто не е честно!

# 21
  • Мнения: 77
Никак не е честно наистина! Не смея да си помисля и колко е опасно!!! Защото при едни може да се размине с обрив, но при други...

# 22
  • Мнения: 800
Ей затова не им вярвам на тези частни кухни. В общинските поне има контрол, дебнат ги постоянно. Между другото в нашата общинска в Борово има и меню за алергични деца, така че може да питате по вашите кухни дали не приготвят такова.
Ние след малко тръгваме за морето. Амела (моято помощница) сутринта изведе Мина, завела я у тях и синът й си играл с нея (той е студент), после ходили на разходка с него и той избутал обратно количката нагоре по баира. Аз през това време се епилирах, изкъпах, оправих си педикюра, довърших готвенето и опаковах багажа. Много съм доволна.
Сега ви оставям, че имам любопитна асистентка в писането на компютър и трябва да я отстраня преди да ми е изскубала някой клавиш от клавиатурата. До скоро.

# 23
  • Мнения: 6 706
Фусте, благодаря за темата! Прекрасна е!  Hug

Прекрасни бебета, прекрасни мами!  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 966
Познайте днес пък какво се случи с ДК, отивам да си взема пак Вълшебник, аз упорито се пробвам пак  Mr. Green и този път ми връчиха съвсем нормално меню, а не диетично, това били донесли за нас  hahaha, то вече ми е смешно. След поредната разправия с една дама от Вълшебник, тя ми разясни, че този път в поръчката от пункта са пропуснали да кажат за днес диетично, а поръчките от пунктовете си ги правели ден за ден. Това пак беше по-добрият вариант, просто не взех храната и от пункта ми поръчаха за утре Ян Бибиян без да плащам. От Вълшебник пък заради всичките ни неприятности решиха да ме компенсират с една седмица безплатна ДК от тях с доставка до вкъщи, та така, щем, не щем Вълшебик ще ядем  hahaha Радвам се поне, че след вчера и днес  от другата страна все пак имаше някаква реакция и днес дори се и поинтересуваха каква съм, откъде съм и за какво се боря  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 77
То, след всичките им изпълнения, трябва молебен да правиш преди всяка лъжичка.

# 26
  • Мнения: 747
Деска, абе как така се изправя като се надупи и наведе глава  newsm78 малко не мога да си го представя. За китките е направо плашещо, голям си герой ей, да се оправяш бързичко  Hug
Танчо, преди време бях попаднала на една тема как една мама е отучила детето да си смуче палеца. Било доста често срещано и доста трудно се отучвали. Та някой и беше оплел от вълнена прежда, нескубеща се нещо като пръст за ръкавица с две ленти към него. Слага се това нещо на пръстчето и се завързват лентичките около дланта към китката, за да не пада. На бебчо не му харесал вкуса и усещането на въпросното приспособление за пръстчето и с постоянство от майката този навик е бил премахнат. Махала го само когато се къпели и имала няколко, за да сменя като се изцапа или намокри
Поли, аз също си имам помощник в писането на лаптопа  Heart Eyes днес пак го водих на поправка, че нещо бутна и ми се обърна десктопа на 90 градуса  Mr. Green Клавиш няколко пъти ми е махал, не е болка за умиране  Mr. Green А на мама лаптопа не искаше да се включва от постоянен бой по него
Светле, значи като се вдигне малко джангър и работите се нагласят, ама хаааа. Чак ми се иска да съм там и аз да им вдигна скандал, малиии, толкова съм талантлива за такива неща  Laughing

# 27
  • Мнения: 6 706
Добро утро!  Hug

Shy Sun, благодаря за информацията!   bouquet
Деси, да се оправяш бързо.  Hug
svetla, добре, че все пак са решили да ви компенсират. И добре, че всичко се е разминало леко.

Аз пък захраних Катрин с кисело мляко. От известно време като ме види, че ям и примлясва. Дадох и` най-напред 2 лъж. , след няколко дни татко и` и` даде повече, а предната вечер изяде сигурно 100мл. (бях сипала 1/4 от малко бурканче от пюре, изяде го и... се разплака за още, така на два пъти). Това дете не спира да ме изненадва.  Laughing Киселото мляко е "Домлян" по БДС 2%, но за Катрин ще трябва да купувам 3,6% , нали? Давам го без захар, без вода.
Вчера ходихме да отчетат Манту-то - положителна е пробата, има имунитет детето.  newsm44
Хубав ден!   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 359
Fortuna сега се сетих , че в Гранд мол има магазин на Колев и Колев. Simple Smile


И аз искам да въведа кисело мляко , но  не мога да се спра на марка...  Thinking

# 29
  • Мнения: 6 706
ShySun, благодаря!  Hug
Ние в къщи харесваме "Домлян" по БДС, всеки ден изяждаме (аз и ММ) по една кофичка. В темата за бързи отговори за захранването другите мами са написали, че дават "Верея" по БДС (на нас то не ни харесва), "Домлян" и другите марки не ми бяха познати и не запомних.

Общи условия

Активация на акаунт