Възможно ли е ?

  • 789
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте ,мами !
От 2 дни имам гадене ,виене на свят , болки ниско в корема ,вчера зърната ми бяха страшно чувствителни, а днес само гърдите.От последния полов акт са минали може би 7-8 дена.С приятеля ми се пазим,но имам странното усещане,че вътре в мен има живот (не изключвам и да си въобразявам,но не съм се чувствала така преди ).Корема ми е подут, обонянието ми е изострено.
Принципно М ми е нередовна и не мога да засека кога точно ми е обу-то , но принципно би трябвало да ми дойде на 20.

Та въпросът ми е възмоьно ли е да съм бременна ?

P.S. Извинявам се ако нещо съм нарушила правилата на форума,но съм нова все още.Прочетох много теми тук за ранни признаци и се припознавам в някои от тях , но бих искала да чуя и вашето мнение !
Благодаря !

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Възможно е да си бременна, възможно е и да не си.Изчакай, ако ти закъснее мц, направи си тест.

# 2
  • Мнения: 2 965
Хрисс, възможно е да си бременна, а и може да не си, а всичко това да се дължи на прогестерона. Може той да е виновника за тези неразположения. И аз съм го изживяла това с гаденето, киселини, болки в гърдите... Пожелавам ти да е това, което искаш!  bouquet Тест направи ако ти закъснение, иначе е гадно разочарованието. Tired

# 3
  • Мнения: 1 842
Здравейте ,мами !
От 2 дни имам гадене ,виене на свят , болки ниско в корема ,вчера зърната ми бяха страшно чувствителни, а днес само гърдите.От последния полов акт са минали може би 7-8 дена.С приятеля ми се пазим,но имам странното усещане,че вътре в мен има живот (не изключвам и да си въобразявам,но не съм се чувствала така преди ).Корема ми е подут, обонянието ми е изострено.
Принципно М ми е нередовна и не мога да засека кога точно ми е обу-то , но принципно би трябвало да ми дойде на 20.

Та въпросът ми е възмоьно ли е да съм бременна ?

P.S. Извинявам се ако нещо съм нарушила правилата на форума,но съм нова все още.Прочетох много теми тук за ранни признаци и се припознавам в някои от тях , но бих искала да чуя и вашето мнение !
Благодаря !
Здравей, ако си над 25 г. и ти дойде след тези симптоми по-добре си направи хормонални изледвания за да се изяснят нещата. Нередовният цикъл може да забави чаканото бебе.
Жела ти сбъднати мечти. Peace

# 4
  • Мнения: 63
Казваш, че се пазите. Ако все пак се надяваш да стане нещо твърде възможно е да си го внушаваш. Аз съм си измисляла симптоми не един и два пъти. Няма как да усетиш бременност няколко дни след полов акт. Поговори с човека и му обясни, че се чувстваш готова (ако наистина е така), не се надявай да стане случайно.

# 5
  • Мнения: 2 052
Няма как да имаш симптомии толкова рано. Изчакай, ако има закъснение и си направи тест. Пожелавам ти резултата, който искаш да видиш.

# 6
  • Мнения: 109
Казваш, че се пазите. Ако все пак се надяваш да стане нещо твърде възможно е да си го внушаваш. Аз съм си измисляла симптоми не един и два пъти. Няма как да усетиш бременност няколко дни след полов акт. Поговори с човека и му обясни, че се чувстваш готова (ако наистина е така), не се надявай да стане случайно.
Напълно съм съгласна!

Общи условия

Активация на акаунт