ПОМОЩ!!! Гадене след...

  • 2 101
  • 8
  •   1
Отговори
Много моля, ако някой може да ми даде съвет за изложеният по-долу от мене проблем. Може да ви прозвучи глупаво, но това наистина много ме измъчва, а точно сега не зная към кого да се обърна и какво да направя. Проблема ми е , че след полов акт ми се гади адски - почти до повръщане, плюс киселени и коремни болки. Омъжена съм от 8 години и до сега подобно нещо не ми се е случвало, но последните 2 седмици направо ме съсипва. Съпруга ми е много внимателен, а не от арогантните и бързите в секса, и винаги ми угажда.  Дори си мислих дали не е симптом за бременност, но трябваше да има и други симптоми, нали.

# 1
Много моля, ако някой може да ми даде съвет за изложеният по-долу от мене проблем. Може да ви прозвучи глупаво, но това наистина много ме измъчва, а точно сега не зная към кого да се обърна и какво да направя. Проблема ми е, че след полов акт ми се гади адски - почти до повръщане, плюс киселени и коремни болки. Омъжена съм от 8 години и до сега подобно нещо не ми се  е случвало, но последните 2 седмици напрово ме съсипва. Съпруга ми е много внимателен, а не от арогантните и бързите в секса, и винаги ми угажда.  Мислих си, дали не е симптом за бременност, но трябваше да има и други симптоми за това , нали!?

Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 23:23 от beni1976

# 2
  • Мнения: 462
За жалост не бих могла да взема отношение, но наистина единственото, което ми мина през главата е точно бременността...че какви чак толкова симптоми очакваш?! Напълно възможно е да караш цветна бременост. Но моят съвет е да се консултираш с личния лекар. Може да се окаже нещо много по-различно.

# 3
  • Мнения: 1 416
Здравей,
Чувала съм, че някои жени имат такива симптоми при бременност. Даже приятелка на майка ми се шегува: "Веднага знам кога съм бременна, щом стана от леглото и повърна!"  Laughing
Все пак, едва ли това е много професионално мнение... Консултирай се лекар!  Naughty

# 4
  • Мнения: 1 017
привет  Hug

бих те посъветвала да не отлага6 и да отиде6 на гинеколог, при добър преглед и ултразвук 6те се справите с проблема (а ако е бременност той най добре 6те ти каже  Hug)
ако там не6тата са наред, пи6и ми на ли4ни ако иска6   bouquet

# 5
  • Мнения: 666
 ако беше бременна щеше да ти става лошо не само след секс, понякога и на мен ми се е случвало така , но не обръщах внимание мисля че проблема е психологичен , но ако имаш закъснение по- добре си направи тест за бременност

# 6
  • Мнения: 135
Привет и от мен,искам да ти кажа че аз имах същия проблем и се оказа че сам бременна,сега си имам момченце.Вземи си тест за бременност той ще ти помогне да разбереш дали и твоя проблем е  същия,така че не се притеснявай , успех.

# 7
  • Мнения: 1 393
Най-лесното е да си направиш тест  newsm78

# 8
Много благодаря на всички които се опитаха да ми помогнат със съветите си. Аз май малко ви подведох с тази бременност, за което малко съжалявам. Проблемът се оказа съвсем друг - анемия. Имам си я от доста време,но от 1-2 години не съм взимала никакви лекарства и сега отново ми е проблемна. Дори не знаех, че пронизващите болки в горната част на стомаха са също по нейна/-на анемията/ вина. Отново БЛАГОДАРЯ

Общи условия

Активация на акаунт