кошара за игра?

  • 1 735
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте, моето бебче е родено тази година, но имам нужда от съвет от тези с повече опит. Въпросът ми е какво мислите за кошарите за игра? Имаме куче и не може на земята , а искам да се учи да седи, т.е. да пада да става- да има пространство.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 709
И ние имаме куче и детето ми "живее" на земята от 4 месеца  Mr. Green В кошарата го "затварям", когато имам да свърша нещо и не ми е пред очите. Пространство там няма.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 514
В кошарата няма пространство, за малко да го оставиш може, но за постоянно да го затвориш...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 990
В кошарата няма да се научи на нищо - няма пространство, не може да се пробва да пълзи, да се протяга за предмети, да се учи да сяда/пада/става и пр. Не разбирам каква е връзката с кучето, но най-доброто е да оставиш детето на земята и там да се тренира.

# 4
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Предполагам връзката с кучето е, че и то ходи по земята, а бебето си лапа ръчичките. При постоянно почистване и редовна хигиена не би трябвало да е проблем. В кошарата няма да има място да прави нищо, освен да седи и да си играе с някоя играчка, там просто няма място за, каквото и да било. Пускайте смело детето на пода.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 7 990
Ако това е връзката, която е имала предвид авторката, то бебето тепърва и далеч по-мръсни неща ще лапа. Все пак говорим за домашно куче, което се мие/къпе, обезпаразитява и пр. За протокола: имам 2 кучета и отглеждам сина ми от няколко месеца на пода.
Ако връзката е друга - напр. че детето ще закача кучето, а то е агресивно, то тогава е проблем, наистина.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 084
не бих ползвала такава кошара, след като се отглеждат заедно не мисля, че кучето трябва да е проблем.
Ако проблема е агресивно куче, честно казано бих се разделила просто с кучето. Но се съмнявам това да е грижата.

# 7
  • Мнения: 2 052
Дъщеря ми стои в кошарата само след сън, тогава се занимава с играчките си в нея. Бързо и омръзва и иска на земята. Не очаквай да седи по цял ден вътре и да се научи на нещо. Ние на нищо не се научихме в нея, за първи път седна сама от легнало положение в количката, изправи се на дървената кошара като се хвана за решетките, започна да пълзи веднага щом я пуснах на земята. Така че няма как да ограничиш детето да не е на земята.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 179
Дори да вземеш кошара за игра няма как да избягаш от лазенето по пода. Просто почиствай редовно и не го мисли толкова.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 173
И аз съм против кошарата заради малката площ, на която може да се вихри мъникът.
Ние нямаме, защото нашата дама не иска да стои за минута в креватчето, същата съдба би имала и кошарата.

# 10
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Кошарка имахме.
Ползвах предимно ако трябва да мина през банята и е необходимо  известно време да остане сама,но обезопасена.

# 11
  • Мнения: 5 393
С баткото не съм ползвала кошара, сега също не мисля да ползвам. Добра хигиена на кучето и това е.

# 12
  • Мнения: 27 524
Имаме от обикновените дървени кошари, квадратните. Първоначално спеше в нея, да не я катеря на горния етаж всеки път, после си играе. И в момента си играе там, много е удобна и това, че не се позлва нон стоп, не значи, че не е полезна вещ. Поне при нас  Simple Smile

# 13
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 749
И ние имаме куче и детето ми "живее" на земята от 4 месеца  Mr. Green В кошарата го "затварям", когато имам да свърша нещо и не ми е пред очите. Пространство там няма.
Същото положение е и вкъщи. И двете ми деца отраснаха така, заедно с кучето.  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 19
Не мисля, че кошарата ще те спаси от лазенето на пода, просто почиствай редовно

Общи условия

Активация на акаунт