Парфюмни размисли и страсти - 174

  • 54 821
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 458
Някой може ли да ми обясни, защо харесвам Уоманити върху себе си, а не го понасям върху други жени около мен и че трови. Днес чаках за преглед  и до мен седна жена, окъпала се в Уоманити, от което главата ми започна да пулсира от болка. Rolling Eyes По едно време чак бях тръгнала да го разменям ,но установих, че мога да го нося и ми стои добре.

# 721
  • Мнения: 713
Момичета, имам спешен въпрос-молба Praynig

Опитвам се да разбера дали един Alien е оригинален по описание. Дъно:
 ALIEN . Vaporisateur ressourcable. EU DE PARFUM. 90 ML - 3 FL. Oz. mtd for: Mugler Parfums - 922000 France. 95300Pantoise- Made in France

предварително горещо благодаря....  bouquet

# 722
  • Мнения: 216
Някой може ли да ми обясни, защо харесвам Уоманити върху себе си, а не го понасям върху други жени около мен и че трови. Днес чаках за преглед  и до мен седна жена, окъпала се в Уоманити, от което главата ми започна да пулсира от болка. Rolling Eyes По едно време чак бях тръгнала да го разменям ,но установих, че мога да го нося и ми стои добре.

Мистерия... Laughing Радвай се, ти си единствена, носи си със здраве, аз където го стигна и срещна това Уоманити, стомаха ми се обръща. Не преувеличавам, лошо ми става, щото то и като извънземните, тия дето го носят не го носят, ами го мъкнат, гърбят се под тежестта му... Mr. Green

# 723
  • Мнения: 31 090
Страшен дразнител е този парфюм. Утре ще се напръскам с него да дразня колежките!  Mr. Green Те ме обгазяват с негово менте, аз ще ги тровя с оригинала, да видим кой ще надвие.

# 724
  • Мнения: 8 458
Денси, абсолютен дразнител е , вярно!  bouquet
Първият път като го тествах, влязох  в Хеликон на Патриарха и половин час се носих в блаженство между книгите, избирах, четох. Страхотно усещане за смокини  и вътрешно спокойствие. После малко го намразих и реших да разменям. После си купих една от другите му версии  и пак го заообичах. Шантава работа.

# 725
  • Мнения: 216
densi, усещам, че утре накой ще се жалва от bad day at the office... hahaha

# 726
  • Germany
  • Мнения: 1 580
Страшен дразнител е този парфюм. Утре ще се напръскам с него да дразня колежките!  Mr. Green
Аз пък няма да играя с тебе Crossing Arms Mr. Green Wink
Единствения човек, върху който ми харесва как стои този УЖАС е Денси. Самата тя не е заслепена от него, но наистина й отива, изкарва една сладост, едни червени плодове, стои и много жизнерадостно и весело. Върху нея не усещам солената и тинеста нотка, както и тази на белина и други неща Embarassed, която направо ме потриса при други Sick. В работата си съм подложена на постоянен парфюмен тормоз точно с Уоманити ooooh!, питате ли ме какво е ooooh! Whistling Mr. Green
И като съм седнала да се оплаквам, да споделя още една мъка - вчера колежката, която ме тормозеше с Пойзън се яви с Дюн, имала цяла стотица подарък ooooh!. Сега се чудя кое мразя повече - Пойзън, Дюн или Уоманити, не ми е лесно Crazy Mr. Green

# 727
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
На мен не ми харесва Womanity, но пък извънземното ми харесва и то много  Peace

# 728
  • Мнения: 794
Вчера тествах Joy в Dоuglas. Във Fragrantica го сравняваха със Sublime Balkiss, та ми беше интересно.  
Тотален абсурд  Naughty, къде го има това сравнение, интересно ми е?

P.S. Сравнението е с  Enjoy :
http://www.fragrantica.com/perfume/Jean-Patou/Enjoy-1437.html

а не с Joy  Whistling
Нимфеа,благодаря за корекцията. Грешката е моя. Ще потърся Еnjoy, ако някъде се предлага, за да го тествам.

# 729
  • Мнения: 56
Help! Някой познава ли този парфюм? http://www.fragrantica.com/perfume/Est-e-Lauder/Tuscany-Per-Donna-551.html
Tuscany per Donna, Estée Lauder.

Имам далечен спомен и копнеж по версията на Aramis и в момент на парфюмна апатия, се появи блед лъч на любопитство...
Благодаря!

# 730
  • Мнения: 31 090
Страшен дразнител е този парфюм. Утре ще се напръскам с него да дразня колежките!  Mr. Green
Аз пък няма да играя с тебе Crossing Arms Mr. Green Wink
Единствения човек, върху който ми харесва как стои този УЖАС е Денси. Самата тя не е заслепена от него, но наистина й отива, изкарва една сладост, едни червени плодове, стои и много жизнерадостно и весело. Върху нея не усещам солената и тинеста нотка, както и тази на белина и други неща Embarassed, която направо ме потриса при други Sick. В работата си съм подложена на постоянен парфюмен тормоз точно с Уоманити ooooh!, питате ли ме какво е ooooh! Whistling Mr. Green
И като съм седнала да се оплаквам, да споделя още една мъка - вчера колежката, която ме тормозеше с Пойзън се яви с Дюн, имала цяла стотица подарък ooooh!. Сега се чудя кое мразя повече - Пойзън, Дюн или Уоманити, не ми е лесно Crazy Mr. Green
Докато дойде време да си играем той ще е изветрял не бой се. Да не мислиш, че ще го подновя?! Аз те обичам! Heart Eyes Mr. Green Обаче го нося в чантата малкото шишенце, ако ти се замае главата вместо амоняк!

# 731
  • Мнения: X
Help! Някой познава ли този парфюм? http://www.fragrantica.com/perfume/Est-e-Lauder/Tuscany-Per-Donna-551.html
Tuscany per Donna, Estйe Lauder.

Имам далечен спомен и копнеж по версията на Aramis и в момент на парфюмна апатия, се появи блед лъч на любопитство...
Благодаря!

Аз познавам старата версия само... Flutter И за мен е невероятна и мечтая да я намеря някъде.
Новата не я знам, дано не са го променили много.
Всъщност, като гледам, май и вариантът на Ести не е много нов, нито откриваем.

# 732
  • Мнения: 290
Реших да си купя Chastity и гледам единственото,което пише е MRP062013 това според вас датата на производство или на трайност , много се обърках не пише и това примерно като го отвориш да се ползва 12 м.................

# 733
  • София
  • Мнения: 5 654
Реших да си купя Chastity и гледам единственото,което пише е MRP062013 това според вас датата на производство или на трайност , много се обърках не пише и това примерно като го отвориш да се ползва 12 м.................
Датата на производство е.
Относно срока на ползване - при парфюмите, които са запечатани с пулверизатор, той е далеч по-висок от посоченото на опаковката, но производителите го пишат, защото са длъжни. Ако няма осезаема промяна на аромата и вида, може спокойно да се ползва десетки години. Друг е въпросът, че Частити е свеж цветен аромат с не особено висока трайност, може и да успееш да го изпръскаш за една година Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 5 654
Моля, заповядайте в

Н О В А Т А   Т Е М А

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт