Нови Искър

  • 5 683
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
mimes  при кого ходите на консултация,аз също утре ще ходя до поликлиниката,но да давам урина.... Hug пиши  като решите да направиме срещичка.....   bouquet

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами хайде да се съберем всички, ако може да се запознаем идната седмица. Само Викича на Криси да се оправи, че е болничък и ще се разберем, та дано стане една Новоискърска срещичка. Hug

# 17
  • Мнения: 82
 Hug Ей супер,само казвате кога и няма проблем,да не се окаже,че и със вас се познаваме момичета...... Thinking до скоро  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 698
Много готина идея за обща среща, но къде ще се съберем? Тук няма един парк като хората. Само дано е хубаво времето и съм на линия. Joy
Иначе danislavkova на консултация ходя при Кирилова, но днес не смогнах да отида, та остава за другата седмица Wink

# 19
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130



Здравейте!
Приятно ми е да се запознаем!
И аз да се отчета! Много хубаво ми стана като видях, че има вече темичка Нови Искър. Аз живея също до църквата в Кумарица и с някои от вас се познавам, а с другите ще се радвам да се запознаем, но това ще е възможно, като започнем да излизаме за повече, че сме още мънички и сме навън за по малко. Иначе и в Курило съм живяла доста време - до Гарата.
Хайде поздрави от мен и дано да се включат още много мами от района!

# 20
  • Мнения: 82
Хей мамчета къде се изгубихте  newsm78 ,времето е само за срещичка,така че мислете кога ще се видиме   Thinking
до скоро и целувки на сладките бебоци    bouquet

# 21
  • Мнения: 1 698
Да бе, дават го до Четвъртък хубаво, така че утре може да се видим Joy
Ако искате по обяд към 14ч на центъра в Курило. Срещу кафетата има /по-точно е имало паркче/ доста място за събиране на мами с бебчета и дечица. А после може да решим къде ще сядаме или ще останем на въздух. Аз казвам Курило, защото съм без кола, с малко бебе и няма да мога да се разходя до Кумарица, но другия път може и там да е Grinning

# 22
  • Мнения: 82
То хубаво за среща в Курило,ама моя по това време спи,и като гледам времето ,ще го оставим за другата седмица  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 698
Да, сетих се /по-точно Иренка ми каза, че големките дечица спят по това време/. Моето нали спи в количката и ние сме си на вън. Ок, айде другата седмица, но дано само времто позволява.

# 24
  • Мнения: 4 195
мацки здравейте. що сте изпуснали темата най отзад да иде бре?
ша ви се карам, знаете ли каква съм лоша Joy Joy
много се радвам че пак имам нет ( не че финансово не се ушмулихме покрай болестите на моя син) ама обещавам ве4е редовно да го плащам.
слушайте сега - давайте при първа възможност да се видим.
Иренка и Албенка са моя грижа да ви ги доставя в комплект с децата  Wink Laughing
та така - много искаме да се запознаем и с другите мами - а видях 4е имаме и съвсем малко мишле - само на месец - така че - честит син от мен  lika .
много радост да и носи и да е много послушен и здрав.
ако има нужда от помощ да свирка силно - ще я чуя:)

# 25
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
 Simple SmileЗдравейте на всички! Simple Smile
Вики1 благодаря за честитката и пожеланията!   bouquet
И, да знаеш, че може да чуеш, че свиркам за някой съвет  Wink

Ама, нещо много ни е редичка редицата newsm78! Само това ли сме?!

# 26
  • Мнения: 4 195
Хайде Нови Искър Честита Баба Марта!!!!!!!!
да сте ми живи и здрави и по специално най новия ни бебок който много искаме да видим:)
та в тоя ред на мисли съм се замислила и аз пак за бебе. на мен например ми беше супер гот да се грижа за новородено ( е Викича беше супер послушно бебе де:) но много ми се иска ве4е второ:) поне да ги отгледам на куп. ама мъжката част мнооого се дърпа нещо newsm78
нема да се плашите че сме малко. аз съм луда за трима така че.......... Joy hahaha
гледам слънчице навън - стягайте се да се видим тея дни ей Grinning

# 27
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Честита Баба Марта на всички Ново Искърски мами, бебчета и техните семейства! Да са бели и червени, весели, дълголетни и силни!!!
[/color]

# 28
  • Мнения: 1 698
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА МОМИЧЕТА.

Аз съм готова за среща. Даже имах предложение, но не беше подкрепено Mr. Green
Вики, много рано пак бебче, бе. Моя мъж чат пат ми споменава, че не било лошо да си направим още едно в скоро време, но аз  Whistling. Предпочитам да поотрасне Дарена и тогава ще му мисля пак Joy
А малкия Александър да расте умно, послушно и здравичко детенце. И на мен много ми се иска да го видя. Имам чувството, че мойта не е била толкова малка никога hahaha

# 29
  • Мнения: 119
Честита баба марта и от мен   bouquet

Много гадно време ту дъжд ту сняг дано се затопля вече да вземем да се разберем за срещичка най-накрая.
Целувки на всички бебоци Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт