бременна ли съм?

  • 1 938
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 247
И при мен едната чертичка беше по-бледа, разревах се от радост Grinning Grinning Grinning Не ми е и хрумвало, че може да е отрицателен, просто толкова много исках бебе - ето го на, смее се Grinning

# 31
  • Мнения: 125
Здравейте отново!!
зна4и първо към експрес,не не е за ен питането,т.като аз ве4е си имам дъщери4ка на 1г.и7м.
И така,в4ера приятелката ми е била на лекар и е бременна,4акаме бебето през октомври!!!!!
ЛЕК ДЕН НА ВСИ4КИ!!!  bouquet

# 32
  • Мнения: 322
Здравейте на всички МАМИ,
На мен също ми закъснява цикала,вече 4 ден, трябваше да дойде на 06.02 но го няма.Имам обаче от време на време пред менструални болки,които затихват не са постоянни.Направих днес след обяд тест и се появи една много ярка 4ерта,а втората е много слаба,незнам бременна ли сам или не.Със първата бременост теста веднага показа положителен но го бях направила след 7-мият ден.Сега много бих се радвала да имам второ бебе.Пишете какво да правя да изчакам ли до понеделник и тогава да правя тест.Дайте ми савет и пишете.Благодаря на всички newsm03!!!Теди

# 33
  • Мнения: 733
Моята 2-ра чертичка беше много бледа, направо светло розова, а сега ако знаеш как ме ритка тази бледа чертичка  Hug. Ако я има 2-рата чертичка то това си е направо положителен тест. Успех на твойта приятелка .  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 809
Здравейте на всички МАМИ,
На мен също ми закъснява цикала,вече 4 ден, трябваше да дойде на 06.02 но го няма.Имам обаче от време на време пред менструални болки,които затихват не са постоянни.Направих днес след обяд тест и се появи една много ярка 4ерта,а втората е много слаба,незнам бременна ли сам или не.Със първата бременост теста веднага показа положителен но го бях направила след 7-мият ден.Сега много бих се радвала да имам второ бебе.Пишете какво да правя да изчакам ли до понеделник и тогава да правя тест.Дайте ми савет и пишете.Благодаря на всички newsm03!!!Теди
Бременна си  Peace щом има 2-ра черта   Flutter
В понеделник може да отидеш на гинеколог за да потвърди с ехограф  Flutter

# 35
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Посъветвай я да повтори теста Wink

# 36
  • Мнения: 2 271
Да,обикновено едната е по-бледа!

# 37
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Независимо че  е бледа, щом има втора линийка означава бременност. Но за нейно успокоение да си направи втори тест с първа урина.

 Peace

# 38
  • Мнения: 949
И при мен беше така-едната четричка по бледа.
И аз си мислех че не съм бремена.
НО СЕ ОКАЗА ЧЕ СЪМ БРЕМЕНА!

# 39
  • Мнения: 1 006
Почти сигурно е ,че е бременна,но нека все пак да повтори теста след няколко дена и то сутрин като стане. LaughingПри първият тест който направих едната линия беше червена,а другата много бледо розова.Вторият вече потвърди резултата от първия тест. Party

# 40
  • Мнения: 1 428
Не винаги бледата чертичка означава бременност,особено ако се появи след петата минута.И на мен вчера теста ми показа втора мноооого бледа чертичка,но днес ми дойде цикъла.Най добре втори контролен тест след 2-3 дни.

# 41
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И на мен при първия тест втората чертичка едва се виждаше. Нека направи още един след 2-3 дни и ако е положителен да отива на лекар.
Теодора сигурно си бременна. Честито!  bouquet Направи си още един тест след 1-2 дни за по-сигурно и беж на лекар. Wink

# 42
  • Мнения: 337
И при мен първия тест беше с една бледа черта и една нормална, но аз нямах търпение до сутринта и го направих с вечерна урина, след два дни повторих но вече със сутришна урина и тогава двете черти бяха еднакви. Мисля, че и в упътването пише че е най-добре със сутришна урина. Но след теста задължително мини през гинеколог.
Все пак ако са две черти дори едната по-светла         ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!! Peace

# 43
  • Мнения: 255
Щом чартичките са две няма място за съмнение,бледа или не бебчо в теб расте.  newsm10 .

# 44
  • Мнения: 1 934
писля,че да и моя тест в началото беше такъв въпреки ,че бях сигурна ,че съм бременна.

Общи условия

Активация на акаунт