Интернет от Speedy net

  • 2 221
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Здравейте,
предстои ми да сменям апартамента и района в София и съответно много важно ми е на какъв интернет доставчик ще съм. За телевизия не държа чак толкова, но може и в пакет. Като най-изгоден вариант съм се спряла на "Спиди нет". Някакви мнения? Яснол, че няма 100% доволни, но все пак... Peace

# 1
  • Мнения: 934
Ние сме на спиди от почти 5 години. В началото като закупиха кварталната мрежа имаше доста проблеми, докато сменят кабелите с оптика, но сега си е ок. Много рядко да кажа веднъж на 3 месеца се случва да нямаме нет и то поради големи аварии. Но винаги отстраняват проблема бързо. Когато забравиш да си платиш нета, имаш възможност да го удължиш срока с 5 дена, а не да тичаш да плащаш веднага и да останеш без нет.
В отношение цена/скорост също сме доволни, ползваме и някакъв макстелеком пак през тях на промоция.
 

# 2
  • Мнения: 4
Зависи за какво ти трябва интернета. Ако е просто за домашно ползване - да, съотношението качество-цена е добро. Ако обаче разчиташ, че при авария ще получиш бързо обслужване - не няма да стане.

Често работя от вкъщи и при авария много, много рядко се вдига телефона. Пускат те на изчакване и толкова. Последен пример - тази неделя. Нямаше нет 4 часа, нямаше и контакт с някой, който да обясни какво се случва. Мен това не ме устройва вече.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Зависи за какво ти трябва интернета. Ако е просто за домашно ползване - да, съотношението качество-цена е добро. Ако обаче разчиташ, че при авария ще получиш бързо обслужване - не няма да стане.

Често работя от вкъщи и при авария много, много рядко се вдига телефона. Пускат те на изчакване и толкова. Последен пример - тази неделя. Нямаше нет 4 часа, нямаше и контакт с някой, който да обясни какво се случва. Мен това не ме устройва вече.

На абсолютно същото мнение съм. Как пък се се случва да имат авария точно, когато реша да работя от вкъщи. При мен и 15 минути без нет могат да бъдат фатални.
Доста пъти съм мислила да ги сменям, но ме е спирало единствено, че после не знам на какви ще попадна....

# 4
  • Мнения: 6 417
Аз съм им абонат от 6 години и съм доволна. 1-2-3 пъти в годината съм имала проблеми.

# 5
  • Мнения: 113
И аз съм доволна. За 4 години рядко сме имали проблеми. Може би си зависи на местна почва от организацията и екипа. С предишния доставчик си имахме доста разправии, т.е. децата, защото основно те го ползват, и накрая го сменихме. Сега всичко е наред.

# 6
  • Мнения: 9
Да,и аз бих ти препоръчала Спиди.Абонат съм от близо година,не съм имала проблеми досега.И цената е достъпна.Аз съм почти по 6-7 часа на ден на компютъра и не мога да се оплача от скоростта на нета.Добри са  Wink

Общи условия

Активация на акаунт