Отговори
# 45
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Запис.
Аз ползвам обиколници също,че си пъхаше крачетата и ръчичките в решетките.
Весе,не останало.Голям дунди си отглеждаш.

# 46
  • Мнения: 1 073
bbb, ето инфо за магазинната мрежа на ESPIRO и Baby Design
По между другото, приятно ми е да се запознаем. Много хубаво коремче  Simple Smile
Цветенце, да не пропусна да ти честитя първите усещания. Наслаждавай им се. Аз още не съм им се нарадвала и ето, че малкия вече започна с по- плавните движения. Май в голямата ми пупа вече не му е толкова широко  Heart Eyes
Весе, ще те пращам и теб на номеролог  Mr. Green Вече започнах да те мисля, ей  Hug А за Дунди какво да кажа. Какво по- хубаво от голямо бебе.

# 47
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Феичка  bouquet за темата
Да отговоря на Зузка за завиването Whistling Завивах с дебела пелена от тези дето стават на чувалче,но разгъната и памучно одеалце сгънато на 2.В стаята поддържахме 20 градуса.Като го кърмех или гушках си го увивах с тънка поларенка пеленка. За извеждането миии зависи от зимата.Аз като родих и минаха 10 дена викам ейй са ще почна да го изкарвам и като стана -23 че и по студено и останахме вкъщи до началото на март.Полудявах вътре,но нямаше как да го изведа в такъв студ.После го слагах облечен с ританки,ватирани джинси,боди,блузка и не много дебело джинсово якенце и памучна шапка увит в пелената-чувалче и затворен в зимния чувал на количката.Количката ми е лятна и е доста открита,но като духаше слагах дъждобрана и така на малчо му беше екстра.С чувала изкарахме и тази зима.Сигурно има 4-5 дена,в които е бил болен или е валял дъжд и не сме излезли.Пожелавам ви и тази зима да е топличка,че да може да излизате навън Peace
За пелените съм с 3 ръце за-ползвах ги за постилане под беб(така и не си купих повивалник),за постилане сгъната на 4  под главичката му в кошарата та като повърне да не пера всичко,а само пеленката,за завиване в количката, за попиване в началото като го къпехме абе имах към 10-тина бели и още не знам си колко други с различна дебелина и всичките ги ползвах усилено доскоро Peace
Весе както и да е важното е да сте добре и да се гушкате. Peace
А на Роксимата чаршафите са супер- нашите са синички и отдавна ги няма,но не са мръднали въпреки многото пране.Само в началото долното чаршафче изпускаше,ама то и майка ми го переше с вряла вода.Не знам защо беше решила всичко да попарва на ръка и да ги пере така,а после само да ги плакнем и центрофугираме в пералнята в началото докато на мен не ми писна да ми се мота до обяд с едното пране и не си ги наврях в пералнята Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 6 395
И аз съм за роксимата , спалното бельо. Фирмата е Хасковска и знам , че са качествени  Peace на мен оделцата на беба са ми от там, а чаршавчетата купих от складовете на Черноморка. Зуз , ако имате работа към  Бургас, бих те завела или упътила, има страхотни неща, шият за по- големите магазини в бг, както и за износ.  Детското комплекче от най мекият и фин памук е 27- 30 лв  Peace.


А за обиколниците и аз ще сложа и съм за, но има едни, които са много тънки, опъват се като платно. Аз предполагам, че в изследването визират, тези като възглавници. Да си призная има резом и на мен ми изглебдат опасни. Представете си да се врътне и да завре муцинкам там.....еми има голям шанс да стане беля, както и с пухкавите юрганчета.



# 49
  • Мнения: 583
Добро утро, милички  Hug Вкъщи съм без връзка, а на работа почти не остава време. Минаха дни, едва успях старата тема да изчета, ама признавам половината май ми изветря Mr. Green В тази връзка да ви се оплача хич не съм в кондиция...постоянно ми се спи и ми едно такова лежерно.. Вчера , докато шофирах се стреснах няколко пъти, че реакциите ми хич ги няма, а беше още преди обяд  ooooh!
Честити сини гащи на Сандрето  Hug
Маги, Цвете, Яже честити ви прекрасни усещания Heart Eyes
Весии  Hug оздравя ли миличка... срещата наближава  Heart Eyes багажа трябва да е готов, за да си спокойна. Честита количка на Дунди!
Нелка страхотна количка!
Арвенче  Hug понякога сънищата са наистина странни  Laughing Какво ли не ражда стреснатото ни подсъзнание  Crazy Как е вратлето и моето беше схванато тези дни та го мацнах на два пъти с ракийка..мама така казва. Да ви кажа помага. А за гърло смуках Хербитусин и ми се размина
Еве прегръдки мила... много тъжна загуба всяко зло за добро  Hug Дано скоро ти се случи чудото отново и този път всичко да е наред  Praynig  Praynig
Браво на Дикси за хубавите резултати и честит ти племенник. Да е жив и здрав!
Тоничка видях една страхотна снимка на коремче  Hug браво на малкият немирник  Heart Eyes Страхотни новини от ФМ....само така
Знам , че повечето не ги споменавам..Моля не се сърдете. Бременният ми заспал мозък все по-малко помни  Mr. Green Видях, че сте ме мислили..много мило  Hug
Лошо ми е и имам гадене, но не поне не е всеки ден вече. Миналата седмица доста зле я карах, но не съм повръщала.  Апетитът ми е на моменти. На преглед съм на 30 септември..вече нямам търпение и се моля всичко да е наред и да си имаме сърчице  Praynig
Сега ще наваксам и с новата тема  Peace Цвети благодаря за труда   bouquet
И едно разтапящо видео  Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ
Видях се на първа страничка ...Цвети  Hug благодаря, мила! Ах, как се зарадвах!

# 50
  • Мнения: 1 167
Имах предвид случаите, в които секцио се препоръчва само поради големината на бебето. Аз също вярвам на моя док и бих постъпила така, както ми каже той  Peace
Има случаи и не малко, в  които според видеозона бебчо е голям, но се оказва с по елегантен и секциото е било малко безмислено,но все пак ......

Весе ,но важно е да сте добре.Ще мине .Секцио ,секцио. Като държава с най много секцио ,сматам че докторите са ни най добрите  професионалисти в тази сфера и със затворени очи ще го направят.

Бейли ще мине всичко.Ще си видите и мъничкото тупкащо сърчице скоро.
Чери браво на вас.Само хубави новини до финала.
Прахче, мерси  HugЗа половин час не знам дали ще успея ,но ще го измисля може и на място.

...........а сега какво беше имаше и нещо друго ама.......като ми просветне  Mr. Green

На всички  Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 619
Здравейте, момичета  Hug

Весенце Дунди много порастнал, браво на него  Heart Eyes Значи срещата ви, може да е по-скоро отколкото си мислехме  Hug Ти си готова с всичко, така че поне затова няма да се тревожиш  Hug Колото до секциото- помислете си, поговорете, но щом твоят доктор го препоръчва в твоя случай, значи си има причини! А добрите доктори поставят безопаснотта и здравето на пациентите си на първо място  Hug От твоите думи съм разбрала, че твоят доктор е невероятен човек и професионалист, на който можеш да се довериш- та съм сигурна, че ви е препоръчал най-доброто за вас с Дунди  Heart Eyes Секциото си е операция- да боли, но после болката минава и остава радостта от малкото човече  Heart Eyes
Бейли стискаме палци за 30 Септември   Praynig Неразположенията обикновено отминават в края на 3-я месец, спокойно  Crazy

За обиколниците- аз не съм ползвала с баткото. Сега малкия ще  е с преносима кошара, та ще са излишни. Но и предният път с дървената не ми се е налагало да ги употребявам. Олекотена завивка за баткото никога не съм купувала. Зимата си спи с одеало, лятото с чаршаф.

п.с. сега видях, че по лентичката съм вече в 9-я месец, не остана  Crazy Crazy

# 52
  • София
  • Мнения: 650
Записче и от мен.. Да не ви изпусна :*

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, момичета   bouquet
Веселушко, честит ти последен месец  Heart Eyes
Бейли, ще си чуете сърчицето на 30 - ти, леле тези първоначални трепети ... Липсват ми още от сега  !
Уф, аз нещо откачам, рева за всичко. Хвана ме шубето здраво, днес съм депресирана  Crossing Arms Не искам да раждам пък !

# 54
  • Мнения: 1 096
Цветенце, много се радвам,че бебчо така хубаво ти се обажда. Моята принцеса и тя се включва, вчера даже към 16 и нещо, явно иска да си ходим по-рано от работа Laughing

Веси, не се притеснявай от секциото, понякога и естественото раждане е много болезнено, така че щом твоят доктор така е преценил, значи е съобразил всичко.Започвам много да се вълнувам за вас Hug

# 55
  • Мнения: 1 073
Веси, не се притеснявай от секциото, понякога и естественото раждане е много болезнено


Много ме успокои пък мен сега  Joy
Аз си искам естествено и за сега няма причини да не е такова

Добро утро   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 096
Е,Тони Hug Имах предвид,че никой не знае при него как ще се случат нещата. При някой и естественото и секциото минават леко, при други не. Моя приятелка след секцио на 2рия ден подскачаше по стълбите на Шейново Shocked И аз се страхувам, но се опитвам да подтискам всякакви подобни мисли,забранила съм на всички раждащи да ми описват в детайли каквото и да било Joy Инъче аз се записах на ЖК в София Мед. Сега и звъннах отново, намерила ми МБ и имам candida - каза ми,че при всяка бременна я имало и ако нямам оплаквани нищо няма да слагам, но ако имам сърбежи (каквито аз имам от време на време) - да сложа Гиназол

# 57
  • Мнения: 7 118
както и да родим, самото раждане няма да трае вечно, така че ще го изтърпим.  Mr. Green Мен не ме е страх от раждането и болката, по-скоро ми е гадно самото чувство, че някой ще ме ровичка, докато ме боли, я да пукнат мехура, я някоя епизиотомия Joy Всичко ще мине и замине, все пак нормалното трае няколко часа Whistling

аз съм се развихрила да чистя у дома, после ще излезем и на разходка с шкембето Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 8 131
Благодаря, момичета.
Аз от началото бях решила да се доверя на док. Вярно, че напоследък много се спекулира с нуждата от секцио, но колко от нас са склонни да рискуват при лекарска препоръка? Аз не съм. Доверявам се и това е. Дори бебо да не е наистина толкова голям, кой може да го гарантира?
Та сега се съсредоточавам в избиране на датичка, име и хубавите емоции покрай посрещането на новия член от семейството!  Hug

# 59
  • Варна
  • Мнения: 307
както и да родим, самото раждане няма да трае вечно, така че ще го изтърпим.  Mr. Green Мен не ме е страх от раждането и болката, по-скоро ми е гадно самото чувство, че някой ще ме ровичка, докато ме боли, я да пукнат мехура, я някоя епизиотомия Joy Всичко ще мине и замине, все пак нормалното трае няколко часа Whistling

аз съм се развихрила да чистя у дома, после ще излезем и на разходка с шкембето Mr. Green

МхЪ, няколко часа да, за първо раждане средно между 8 и 12  Mr. Green Зузе, като почнеш да раждаш, хич няма да ти пука кой те ровичка и за какво  Grinning

Арвенче, я без депресии  Hug След раждането е 100 пъти (да не са и 1000) по-хубаво  Hug

Общи условия

Активация на акаунт