хваща ме страх

  • 3 087
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
 Grinning

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 19:42 от mama kenga

# 1
  • Мнения: 418
В Турция знам ,че също могат да
женят за братовчеди/чедки... На moja бъдещ бивш съпруг(от турция), почти цялта му рода е женена помедяду си ... но но 100 чоевка има само едно момиченце сега вече на 1 god, на което и намериха КИСТА на yaчника преди оштe да се роди, но оперираха бебка на 2 дена ... и сега пупупууу е добре .... аз лично сам против, з/и мисля за моте братовчеди като братя, а не sexual оbjects...но поне от това което видях в турция, ако не си го виждал брАТовчеда никога и изведанй го видиш на 20 god и се решиш да се жениш - но проблем... емоционално де, здравословно ... не знам ... не мога да дам мнение... шет се образовам...и шет се изкажа по-късно пак Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 7 837
Добре де, а нямали някакви социални програми за тия хора? Да им обясняват, че кръвосмешението не е облагородяващо  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 456
Това с кръвосмеШението е било едно време... Но те генетичните проблеми се проявяват и след поколения. Много е страШно наистина понякога, но засега не съм си го сложила на сърце - моят разбойник има много хляб да яде ... А и колкото и ужасно да звучи, аз не ги забелязвам, просто съм го приела и това е.. Незнам дали в англофонските провинции е подобно положението...

# 5
  • Мнения: 1 493
Не се притеснявай за канадците, Мама Кенга ! За Меденката ти, ще изпратим красив, здрав българин, когато му дойде времето. За сега мога да ти предложа само сина си, здрав, красив, 90 кг, 185 см, само дето е малко старичък за нея на 24 години е, но пък е много ценен генетично 0 кръвна група, - Rh !!!  Hug Laughing Peace

# 6
  • Мнения: 4 629
Аз нямам такива наблюдения тук

# 7
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и тук ги има много. поради същите при4ини на затвореност или запазване на парите в семейството. Sick
 Sick -такова ми е мнението!

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 12:34 от mariabutti

# 8
  • Мнения: 1 559
За турците мога да кажа от лични наблюедения ,че се кръвосмешават.И сам виждала дете на първи братовчеди(ужасна гледка) #2gunfire...
До колкото знам и в Англия е било така преди много години.То и затова красиви хора там няма,все едни странни физиономии Tired(говоря за кореняците).
Странна работа е,но мисля че на тях(турците например) въобще не им пука.. Whistling.

# 9
  • Мнения: 464
Аз нямам такива наблюдения тук
НИто пък аз....

# 10
  • Мнения: 11 306
Какво да кажат убитите германци, като по заповед на Хитлер навремето най-расовите мъже са обикаляли села и паланки да зачеват всичките булки и сега половин Германия са роднини по права линия 2-3 поколение Laughing
Същото явление го има в Швеция, Норвегия и Финландия - явно обосновка е климата и малките отдалечени и затворени населени места
Слава Богу за моя убития няма какво да се притеснявам, че теой е по-омешан от мен - къде френска, къде австрийска кръв тече в вените му Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 098
Мароканците,които живеят в Испания са така_женят се за първи,втори братов4едки,то4но по при4ините които Мариябутти е изброила.
За валенсианци мога да кажа,4е имат ужасно много деца с малформации  Confused в нашата зона има 3 у4илиЩа за такива деца.
ОбЩо взето,симпатяги сред младите има,но когато запо4нат да раждат деца,задниците им се смъкват и приемат една ужасна форма,вси4ки запо4ват да си прили4ат много.
Друго неЩо,което ме притеснява_вси4ки до един са с много лоши зъби,в пуберитета си слагат шини поголовно.И оЩе една подробност_краката.На мнозинството краката им са под формата на К,Х.Това предполагам идва от нямането на профилактика против рахит. newsm78

# 12
Между другото малформациите в Канада нямат ощо с генетичен материал и кръвосмешения, а едно лекарство, което е било широко-разпространено и предписвано едно време, а пък и тази "нация" от години се създава от емигранти, които минават през медицински прегледи, та няма страшно.
Тъжното е, че в България не можеш да видиш инвалидите, не защото ги няма, а защото си седят в къщи.

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз за испания незнам, не съм чувала, а и не съм виждала такива олигофренски физиономии, хубави са си хората.
това , което виждам е , че има много дечица със синдром на даун. обяснявам си го с късното раждане Embarassed Embarassed

такива женитби съм чувала за в кипър.

# 14
  • Мнения: 1 425
Аз съм чувала, че в алпийските селца преди е имало кръвосмешение, но май няма вече, пък знам ли... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт