Къде да си поръчам гардероби/стелажи за мокрото?

  • 729
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Обзавеждам нов апартамент и последно ми остана да запълня мокрото помещение. Тъй като не е голямо и има някой чупки и особености, трябва всичко да е по размер и направено специално за това. Трябва например да вкарам една разпределителна кутия на парното в гардероба и т.н.

Като дизайн въобще не ме интересува, само да стане качествено и на добра цена, тъй като това вече са последни разходи. Можете ли да ми препоръчате къде да отида за подобна поръчка?

# 1
  • Мнения: 0
Здравей. И аз имах същия проблем като теб. У дома идваха различни фирми, за да взимат размери и всички ми дадоха почти еднакви цени за лавици от ПДЧ. Това решение, обаче, не ти дава възможност да ги разместваш достатъчно, според нуждите ти. Затова, аз се обърнах към фирма, която се занимава с обзавеждане за магазини - предлагат всякакви неща: стелажи, шкафове и т.н., които се модулират според нуждите на помещението и на хората, които го ползват. За килера и гардероба, цената ще е малко над 200 лева. Освен това, не е необходимо да изчакваш няколко седмици за изработка и доставка, както ако си поръчаш стелажи от ПДЧ.

Общи условия

Активация на акаунт