Благотворителна акция за ползата от Фолиева киселина

  • 12 072
  • 146
  •   1
Отговори
# 45
Скъпи момичета, вече уговорихме първа работна среща по тази инициатива. С радост каня всички от вас, които имат времето и желанието да се включат в планирането на Благотворителната акция и разработването на план-графика на мероприятията да дойдат:

в София-ленд, на мястото, където беше последната акция на Движението, в неделя от 11.00ч.
За всеки случай оставям и моя телефон: 0896 609 700.
Доскоро    bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 166
В неделя ми съм извън града - но може да ми пратите примерна статия на лични:) към понеделник ще се видя с човека. А него да ви го пратя ли? ако може да дойде разбира се:)

# 47
Ако има желание, разбира се, е добре дошъл... А за статията, ще я имаш дори и утре Simple Smile

# 48
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ако има желание, разбира се, е добре дошъл... А за статията, ще я имаш дори и утре Simple Smile

това виждала ли си го

http://www.btv.bg/news/?magic=reporters

# 49
Това е човекът, с когото ще работим заедно по проекта - Томи Тодоров. Зная за този филм, той ми разказа.  мислим в една посока Simple Smile Той ще бъде на срещата в неделя. Тук писа като tender

# 50
  • Мнения: 87
Вероятно в сайта на bTV са сменили статията за spina bifida с по-актуална (в посочения по-горе линк аз виждам статия на Венелин Петков за американската армия).
Затова ще си позволя да посоча линк в моя сайт към излъчения по bTV на 11 юли 2004 г. в предаването "bTV репортерите" репортаж на Кристина Баксанова "Диагноза - Спина Бифида".
Цифров запис на филма (около 15 минутен) имам в личен архив. За съжаление качеството му е любителско.
Имам и запис на VHS видеокасета.

# 51
  • Мнения: 87
Марина, бях ти споменал, че е правен спортен полуден с цел информиране на бъдещите майки за ползата от фолиевата киселина.
Успях да открия и една статия , отразяваща това събитие от март 2004 г..
Моля модераторите, статията да не се приема като реклама на конкретната марка фолиева киселина.  Blush Пускам линка тук само, за да знаем какво е правено досега.
И да се ориентираме какво не е направено все още за превенция на спина бифида.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 671
Докато изчета 3-те страници ми хрумнаха разни неща за кампанията, имам някакъв опит с водене на кампании, макар и от друго естество, а и с превода ще мога да помогна - надявам се да успея да дойда в неделя, една такава кауза ми се вижда много смислено начинаие. Ако случайно не мога preggo разчитам, че ще пишете тук какво сте решили и ще ни държите в течение.

А, къде точно в Софияленд ще е срещата?

# 53
  • Мнения: 2 249
.

А, къде точно в Софияленд ще е срещата?
в сладоледения салон на 2-ри етаж в ъгъла-в дясно-ела непременно Hug newsm51
Марина е дала телефон,но ако имаш проблем с намирането-моят е 0898613161

# 54
айде пак на първа страница

# 55
  • Мнения: 2 249
айде пак на първа страница
мерсаж да мъжкото рамо wavey Wink

# 56
  • sofia
  • Мнения: 7 477
айде пак на първа страница
мерсаж да мъжкото рамо wavey Wink

ще се опитам да дойда с малкия ако не спи.Бабите ги товаря много през седмицата и уикенда са ме отсвирили,та newsm78Дано успея Praynig

# 57
  • София
  • Мнения: 166
Мили хора, сори че не успях да дойда на срещата, но изпратих на издателя статията! Ще пиша какво става, когато той ми отговори - ще му изпратя идругата информация от Томи Тодоров.
П.П. Защо сайтът на Т.Тодоров не се отваря???

# 58
  • Мнения: 2 249
срещата беше ползотворна -поне според мен Hug
ще имаме 2ра следващата седмица-трябва преди това да говорим с някои хора,които евентуално биха помогнали да стартира акцията-ще пиша по-подробно утре-когато имам повече време
всички идеи са добре дошли Hug  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 166
подскок

Общи условия

Активация на акаунт