Интериорен стил по аматьорски16

  • 53 850
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 903
Тъй като съм без никакъв усет за цветово съчетание, много моля за идеи с какви цветове бих могла да съчетая ей този цвят

# 151
  • Мнения: 805
Тъй като съм без никакъв усет за цветово съчетание, много моля за идеи с какви цветове бих могла да съчетая ей този цвят

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 10:17 от Лазурит

# 152
  • гр.София
  • Мнения: 30
Без да съм изчерпателна като Лазурит   Simple Smile bouquet, съм за тъмно сиво и маслено зелено на първо четене  Simple Smile
Пропуснах  - черно също, бяло също.
Лилавото също ще отива, но имам особено отношение към този цвят в конкретно  - българския дом .
Wink

# 153
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Човек да не отиде да се потруди в чужда държава и вече сте изписали почти 2 теми.
Амели, двойно честито - за бебе и за кухня. Предполагам, че и двете са се получили еднакво добре   bouquet

Ема, идвам и те хваля. Точно така, нека има цвят в домовете ни.

По повод завеси, щори и прочие прегради по прозорците - в градовете с гъста населеност, това е неизбежно. Аз например бих се чувствала изключително неуютно, ако моят личен живот е квартално и случайно преминаващо достояние.

Заредена съм със снимки на интересни реални интериорни решения, които ще пусна довечера, ако оцелея след пренасянето на къщите.

Тъй като съм без никакъв усет за цветово съчетание, много моля за идеи с какви цветове бих могла да съчетая ей този цвят

Знам, че сте против лилавото, но според мен един сочен патладжан би му подхождал като къри на таджин Simple Smile



Лично на мен ми харесва комбинацията с тюркоаз

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 10:59 от Приятно ми е - Богиня!

# 154
  • гр.София
  • Мнения: 30
Тъй като съм без никакъв усет за цветово съчетание, много моля за идеи с какви цветове бих могла да съчетая ей този цвят


Ето и нещо подобно, съчетано с черно, много тъмно кафяво и бяло, та дори и оранжево    http://mayskie.snimka.bg/daily/interior.778784.31685431

# 155
  • Варна
  • Мнения: 903
Страхотни сте! От сърце благодаря!!! Мебелите ми в две от стаите са наследени, тапицирани в този цвят, който според ММ е" печен пипер"  Mr. Green
 До лятото няма да мога направя нищо по тях, освен да опитам да се справя с текстила наоколо- пердета, възглавнички....

# 156
  • Мнения: 31
Здравейте Simple Smile

Някой да има информация как може човек да се сдобие с подобни хитове?


Мерси   bouquet

# 157
  • Мнения: 616
Ема, благодарско за споделения линк! На мен ми е голям зор с окачането на картини... не че имам в момента кво да окачам де... Но си закачих едно огледало, пък то много малко ми изглежда и едно празноооо та около него ще кича някакви рамки (пък дори и празни на първо време) Та сега поне ще направя сметка какви размери рамки да търся.
Myskie, подобни етажерки за книги мисля да си закачам под тавана, на една греда, та ако можеш да ми кажеш дали сте ги взели готови или сте ги изрязвали? И дали мога да пробия дупки в трегер... то това е за друг тип тема, ама може да сте пробвали Simple Smile

# 158
  • Мнения: 805
Мъж ми каза " Дупчи се..." ахахха

JoannaMR, ти сериозно ли? Пробва ли със строителните хипер маркети? Практикер, Баумакс и т.н.
В Лидл имаше стикери по едно време...

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 22:45 от Лазурит

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Ако твърдо си решила - естествено, че може да пробиеш дупки в трегер (ъъъъ все пак по-мощна машина и по-дебело свредло, нале.....) ОБАЧЕ така нарушаваш структурата на носещ елемент и не е съвсем добра идея......

# 160
  • гр.София
  • Мнения: 30
Ванилия, етажерките с книгите са икейски от серията BILLY, два броя една до друга -  http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=2454
Много са тежки, трудно ги поставихме, трябваше и прецизност, за да се напаснат точно една до друга. В къщи не са на носеща стена или трегер, но мисля, че на бетон ще се хванат по-здраво и сигурно.
Горните шкафове на кухнята са на носеща стена, с подходяща бормашина, дюбели и винтове става. Абе въобще трудна работа ... стигнем ли до шкафове на стена или в бетона арматура ще излезне или кухина в  тухлите, мани мани,  на мъжа ми му се плаче ... Sunglasses Wink

# 161
  • Мнения: 1 172

И понеже съм на вълна без пердета, днес си купих две Laughing, тъмно зелен плюш, но ще ги използвам за дамаска.

Ха така! И аз си купих две завеси от ВУ, също зелен плюш, но малко по-тревист нюанс и мисля да ги ползвам за покривки на дивана. Почти пасват на двата модула, оставих ги на майка да им разшие подгъва,че да станат таман  Simple Smile Обаче откакто се завърнах в София, започвам да си мисля дали да не ги ползвам по предназначение и въобще какво да правя с двата си прозореца в холокухнята?

# 162
  • Мнения: 644
Здравейте Simple Smile

Някой да има информация как може човек да се сдобие с подобни хитове?

Мерси   bouquet

От това само ще ми се дръпне назад

# 163
  • Мнения: 5 160
Рамки Simple Smile
Скрит текст:


Часовник

Скрит текст:

Харесах си тази закачалка :
Скрит текст:

Има  още интересни джиджавки.

# 164
  • София
  • Мнения: 1 390
Тази закачалка я имам в бяло на фон черни тапети. Стои разкошно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт