Интериорен стил по аматьорски16

  • 53 836
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Леле, забравих да пиша, че лампи, каквито търсеше Богиня има в един магазин в Търново, на Самоводската чаршия. Стори ми се голямо разнообразието. Цени от 80 до 600 лв. Информацията ми е отпреди седмица.

п.п.За пръв път се включвам, иначе отдавна ви чета и черпя вдъхновение от вас!  Hug

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Хайде дами, бегом към ергенЯ, толкова добър вкус и позлата ще ви зашеметят Simple Smile http://div.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%91% … 331409.html#title

(разгледайте галерията)

http://div.bg/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE/%D0%91% … 422_i.331409.html

# 242
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ав! Гадна си да ти кажа. Сега без време ще ми разтуриш семейството.

Очите ми се отвориха от толкоз' хубост, прелест и боХатство!

# 243
  • Мнения: 4 290
 Много злато, много имане и найлони на столовете.
На сериозно се е взел този ерген, мисля че фолк певица може да си вземе с лекота, да си му завърши декора.

Последна редакция: сб, 12 окт 2013, 23:27 от so what?

# 244
  • Мнения: 653
Хайде дами, бегом към ергенЯ, толкова добър вкус и позлата ще ви зашеметят Simple Smile http://div.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%91% … 331409.html#title

Ох, не могааа! Взимам го! Blush

Много изпуснах, но се надявам да не ме хваща липсата в близко време Grinning.
Удобно се настанявам и се връщам да чета Heart Eyes

# 245
  • софия
  • Мнения: 9 590
Хайде дами, бегом към ергенЯ, толкова добър вкус и позлата ще ви зашеметят Simple Smile http://div.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%91% … 331409.html#title

Мога само да припадна ритуално

на една от снимките не е ли с женско палто

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Забележете - всичките витрини и бюфети са празни. Няма пердета и аксесоари. Обаче мисля, че картините му са оригинали (17,19, 20, 21), не кичозните фрески, а картини на платно.

# 247
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
Всичко в тези снимки крещи: "Вземи ме, червив съм с пари, а не зная какво да правя с тях! Дизайнерите бяха дотук, от мен идеи не търси, другаде ми е силата (да правя пари Wink), ни посуда мога да си избера, ни дрешки като хората, само костюми и пижамка, каквито съм видял по списания в чакалнята на зъболекаря, при който мама ме водеше като бях малък, ни виждам смисъл да махам найлоните от столовете в трапезарията, щото ям по ресторанти или си поръчвам пица по телефона... Абе, с едно изречение, ела, развихри се и направи от мен светски човек!"

# 248
  • Мнения: 481
Всичко в тези снимки крещи: "Вземи ме, червив съм с пари, а не зная какво да правя с тях! Дизайнерите бяха дотук, от мен идеи не търси, другаде ми е силата (да правя пари Wink), ни посуда мога да си избера, ни дрешки като хората, само костюми и пижамка, каквито съм видял по списания в чакалнята на зъболекаря, при който мама ме водеше като бях малък, ни виждам смисъл да махам найлоните от столовете в трапезарията, щото ям по ресторанти или си поръчвам пица по телефона... Абе, с едно изречение, ела, развихри се и направи от мен светски човек!"
Едва ли, имайки предвид крехката възраст, която е определил за бъдещите кандидатки 16-20.

Леле, Янтра направо ни наказа с тези снимки!

# 249
  • Мнения: 616
Дубрютру!
Изплакнах и аз очи в ерхенина...  Crazy
Плочките на кухнята са си ми супер, аз си харесвам такива по принцип, в стария апарт си сложихме такива. Не знам що не ме кефят тези тук в момента, и по-точно няма да ме кефят на фона на бели шкафчета с безумния шарен плот, който има сега и който няма как да махна за съжаление. Май плота бърка работата. Карай. Ако чак толкова ме дразни, ще лепна едни дъски връз плочките, както направих на леглото на лапетата
Скрит текст:
. Щото нали уж търся скандинавиа ефект... има време, то вратите да оправя първо!
Кантове във видеота наистина няма, още тогава забелязах. Но мисля да боядисвам и тях.
Но пък сега правим леглото в спалнята по същата технология, за проба. Не намерихме боро, та сложихме грунд на Левис (или как се казваше), сега съхне. Следобед - боя. Ще покажа.
Отивам да видя дали изсъхна вече Simple Smile

# 250
  • Мнения: 4 290
 Ванилия, получават ти се нещата. За плочките си мисля, че точно те са прехода между шарения плот и евентуални бели шкафове, ако го боядисаш ще седи все едно си сложила балатум  на стената.

# 251
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Тоз ерген като в обявата:
"50-годишен, с 50 милиона в банка, с къща на Малдивите, с остров в Тихия океан, женен за 22-годишна мис "Свят", не купува и не продава нищо. Просто се хвали." Joy

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Аз този не го ща, не че той ще ме иска, ама и аз не го искам.

# 253
  • Мнения: 4 290
Аз този не го ща, не че той ще ме иска, ама и аз не го искам.
че кой иска да се жени за карикатура, та макар и богата. Той с розов халат в розово - златна баня, ако може сега дизайнера да ми обясни като на прост човек, защо са му в златната баня картини на селяни с магаре?

# 254
  • Мнения: 9 669
Имам нужда от малко помощ. Искам да избера цвят за акцент на кухнята и хола, които са с преходна врата и са с еднакъв на цвят под и стени. Колебая се между тюркоаз, или някакво зелено ....., макар че зеленото само ще дойде от многото цветя, които имаме.



Благодаря предварително за всеки съвет или мнение.

Общи условия

Активация на акаунт