Заведения с детски кът - София (3)

  • 238 718
  • 640
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 54
Моля,препоръчайте ми ресторант с добра кухня и детски кът,който да не е в района Младост,Изток..

# 571
  • София
  • Мнения: 256
Здравейте,търся детски център или нещо подобно за организиране на рожден ден за 4 г момиче. Става въпрос за Симеоново - Драгалевци и в краен случай Бояна или Студентски град?  Гостите ще са деца и придружител и държа да е в ранен час (преди или около обяд) .За предпочитане е да предлагат и услугите на аниматори на Дисни принцеси.

Благодаря Ви!

# 572
  • Мнения: 1 398
Здравейте, аз съм ползвала за РД на дъщеря ми детска къща Касита на Цар Асен, доколкото разбрах те имат такава къща и в Симеоново. Аз съм доволна, предлагат аниматори, има дори възможност за куклен театър. Предполагам, че и в Симеоново също е добре.

# 573
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
в търсене н детски клуб за рожден ден на 8 годишно момиче.
До сега 6 години сме празнували в Капела плей, но след миналогодишното ни приключение с тях и тотално падналото им ниво , тази година няма да ги изберем.

Търся нещо подобно , от Студенски град сме принципно.

Гледам Монтесито -някой с отзиви, искам ресторант за възрастните, а не да сме при децата.

# 574
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, търся мнение за Морско конче Бояна и Цветна градина в Дианабад. За рожден ден на тригодишно. Също клубчето в Парадайс Мол.

За 8 годишно в близост до Студентски град , според мен са подходящи Парк Боби и Кели, детските центрове в Ринг Мол, боулинга в Парадайс Мол.

# 575
  • Мнения: 385
Скоро бяхме на рожден ден на Картинга в Ринг мол, на дете ставащо на 8 г. Много им хареса на децата - моята госпожица си е дала заявка за РД там другата година, като става на 9. Simple Smile
Хубаво е че има и кафене - подходящо за родителите, имаше и много хубав и вкусен кетъринг

# 576
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
идеята е малко по различна

нашата си пада по катерушки и т.н , а пъ отделно искам възрастните да са като на банкет

# 577
  • София
  • Мнения: 1 193
В този случай парк Боби и Кели ви е много добър вариант. Към него има италиански ресторант, който е наистина превъзходен.

# 578
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Ще го проверя.
Мерси за предложението.

# 579
  • Мнения: 5 234
Може да вижиш рестотант Бижу в Мл. 1А - възрастните са като на банкет, децата са в детски кът, но не знам дали не е прекалено детско за 8 г.

# 580
  • София
  • Мнения: 1 193
Може да вижиш рестотант Бижу в Мл. 1А - възрастните са като на банкет, децата са в детски кът, но не знам дали не е прекалено детско за 8 г.

Според мен клубчето на Бижу си е направо си е направо бебешко.

# 581
  • Мнения: 801
Някой да има впечетления от детския кът на Ранчеро ресторант в Лозенец ( част от Бодега)?

# 582
  • София
  • Мнения: 1 069
Момичета, препоръчайте уютен ресторант с детски, но не на открито. С приятели имане уговорка да се видим, но трябва да помисля и за малката, която е на 1,8 месеца да се забавлява,а не да гоня из заведението.

# 583
  • Мнения: 71
Здравейте, моля за предложение за хубав ресторант в София с градина подходяща за малки деца- пързалка, люлка и т.н...Благодаря  😊

# 584
  • Мнения: 142
Здравейте, чудя се къде ще е най-подходящо за рожден ден на 5 г момче! Миналата година бяхме в Приказка без край в Младост, но останах много разочарована-ужасна храна и никакво внимание към децата ! За скромната сума от 450 лв

Общи условия

Активация на акаунт