Майки на близначета-търся приятели

  • 4 162
  • 48
  •   1
Отговори
Днес разбрах че ще имам близнаци- супер!!!
От 2 месеца съм гост в форума и днес се регистрирах най после- странно се чуствам и искам да споделя с някой който го е преживявал
Аз живея в софия - дружба 1 бл.84- ако има някоя мама живееща наблизо -нека ми драсне някой ред- а и не само тя- не знам дали серадвам или съм уплашена- ДВЕ БЕБЕТА Sick

# 1
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Днес разбрах че ще имам близнаци- супер!!!
От 2 месеца съм гост в форума и днес се регистрирах най после- странно се чуствам и искам да споделя с някой който го е преживявал
Аз живея в софия - дружба 1 бл.84- ако има някоя мама живееща наблизо -нека ми драсне някой ред- а и не само тя- не знам дали серадвам или съм уплашена- ДВЕ БЕБЕТА Sick
ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ СЕ РАДВАШ!!!ЧЕСТИТО!!! И АЗ ИМАМ БЛИЗНАЦИ,НО НИЕ СМЕ ВЕЧЕ НА 5.ЖЕЛАЯ ТИ КЪСМЕТ

# 2
  • Мнения: 105
Здрасти, добре дошла във форума,какво по хубаво от двойно щастие леко бременеене, на мен ми остават още 4 седмици до секциото страх ме е но съм щастлива

# 3
Майка съм на две момченца на година и три месеца и държа да ти кажа, че искарах изключително приятна и безпроблемна бременност, а отглеждането им е толкова приятно, че не давам на никой да ми помага.До сега се радвам на двойно щастие, а не на двойни грижи.Съвета ми е да се абстрахираш от приказки от рода, че "трудно е  да гледаш едно, а пък две ....!"

# 4
Момичета благодаря за пожеланията  bouquet
Сега като преспах както се казва с новината се чуствам по- спокойна и започвам да приемам че ще ми трябва двойно от всичко Laughing
Дори днес започнах да разглеждам количките за близначета в интернет магазина newsm78- чуствам се СТРАХОТНО -БЛАГОДАРЯ

# 5
  • Мнения: 2 051
Добре дошла,
имаше майки и от Дружба, ама ще почакаш малко, ще се обадят, тук приказката не върви толкова скорострелно Grinning.
Не се страхувай, преживяванията с близнаци са страхотни!

# 6
  • Мнения: 7 640
еййй, много близнаци в Дружба- аз съм една от майките Laughing.
ДИДО В, сложи се лентичка и се активизирай  ТУК
За количките- няма особен избор, така че няма да има за какво да се чудиш Laughing.
Пусни търсачка само в близнашкия подфорум

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 15:04 от PolarFox

# 7
  • София
  • Мнения: 6 508
Съседки сме с теб - пиши на лични , ако искаш да се видим някои уикенд - за видиш на яве какво те чака  Mr. Green Mr. Green Mr. Green - не е чак толкова страшно  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 1 110
Абе хора, нас в Дружба май радиацията ни е ударила нещо (Биби, аз ти казвах!  Mr. Green).
Та дайте да спретнем една среща тогава - "Бъдещи и настоящи близнашки мами от плодовитата Дружба".  Joy
Аз съм в 102 блок срещу Европата (бившия Оазис).
PolarFox, ти къде си, не знаех че си от Дружба  newsm78.

# 9
Абе хора, нас в Дружба май радиацията ни е ударила нещо (Биби, аз ти казвах!  Mr. Green).
Та дайте да спретнем една среща тогава - "Бъдещи и настоящи близнашки мами от плодовитата Дружба".  Joy
Аз съм в 102 блок срещу Европата (бившия Оазис).
PolarFox, ти къде си, не знаех че си от Дружба  newsm78.
Значи теб съм виждала в квартала с близначетата до Оазиса!!! - видях те как сваляш бебетата от количката и ги слагаш в шезлонги да ги качиш в къщи newsm78
Знаеш ли колко пъти съм се чудила как ли се справяш с 2 ревящи бебета докато ме "мъчех" да забременея !?!?- а сега и на мен ще ми се наложи #Crazy
newsm78
МНОГО СЕ РАДВАМ МОМИЧЕТА ЧЕ ТАКА РАДУШНО МЕ ПРИЕХТЕ- БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ

# 10
  • Мнения: 7 640
аз съм до другата Европа Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 110
Дам, точно аз съм била. В кошници за кола ги прехвърлям, пък количката сгъната в колата.... Ще видиш как е....  hahaha

# 12
  • София
  • Мнения: 291
Добре дошла, ДИДО В  Hug Както са казали и другите мами, радостите са двойни, а не грижите. За жалост аз живея в другия край на София - Красна поляна, но ще се срещаме виртуално, тук във форума. Леко бременеене.

# 13
Здравей и аз разбрах скоро, че ще имам близнаци и аз съм изплашена, въпреки, че имам вече едно дете. Жиея на близо в Младост 1 до Окръжна болница.

# 14
  • София
  • Мнения: 291
Ехааа, това е страхотно...колко нови попълнения.   Hug Имаше нужда, че в нашия форум имаше някакъв застой, отдавна не бях влизала в тема  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт