За пъпната връв

  • 1 262
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 949
Мили мами кога падна пъпната връв на вашите съровища?И каде я хварлих те?

# 1
  • Русе
  • Мнения: 270
на 10ия ден.още не съм я хвърлила,чудя се къде newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
На дъщеря ми й падна в дена на изписването (6 ден) и още си стои и чака в шкафа (замалко татито да я хвърли в кофата, но на време беше уведомен за лошото намерение  Mr. Green ) Все още не знам къде ще я хвърлиме, на някое хубаво място може би  Wink

# 3
  • Мнения: 243
Около семица след раждането, но за съжаление все още не съм измислила къде да я хвърля newsm78

# 4
  • Мнения: 191
нашата падна още във болницата а я хвърлихме във уневерситет Wink

# 5
  • Мнения: 2 672
падна в болницата на 3-4 -я ден и са я хвърлили Sad

# 6
На 6-ия ден като свалихме памперса и щипката с пъпната връв изпадна  Simple Smile. Още не сме измислили къде да я хвърлим.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Пъпчето падна на 4-тия ден в болницата. Хвърлихме го в двора на една банка, нали ще ни изхранва един ден..... newsm62

# 8
  • Мнения: 46 403
Не знам на кой ден е паднала, но на изписването (6-ти ден след раждането), ми я дадоха и още си стои в шкафа  Blush

# 9
  • Мнения: 445
На Мартин падна на 7 ден вкъщи, като му спенях памперса и видях че щипката е паднала. Хвърлихме я в Англия, в колеж, където искаме да учи нашия син.

# 10
  • Мнения: 1 410
Около 10 дни след раждането. Още не съм я хвърлила никъде.

# 11
  • Мнения: 262
На Димана пъпната връв падна на 10 ден. Все още е къщи.
 Колебаем къде да я хвърлим - в БГ университет и някой чужбински

# 12
  • на село
  • Мнения: 3 810
Ние имахме проблеми с пъпчето, падна много трудно и на етапи, беше с щипка и не е било завързано както трябва. Голямо мазане му правих - със спирт и с онова сеньото мастило, и с антибиотична пудра ...
Непомня, но може  повече от месец да мина когато се изчисти напълно.
А за хвърлянето - още си е в нас  Simple Smile.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
Падна в деня на изписването-7я ден.Всъщност сестрата го махна,като го въртеше и аз понеже не можех да гледам въобще не се сетих да си го поиска и тя го хвърлила в коша.Така че нашето остана в болницата.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 47
Падна още в болницата на третия ден, но още е в къщи, защото не сме решили къде да го хвърлим. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт