Добър гинеколог

  • 3 119
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Препоръчайте ми добър гинеколог за следене на бременност в София  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 289
Не пишеш в кой район си, къде би ти било удобно, ЖК по ЗК, или платено?
Аз препоръчвам моя док - Димитър Папукчиев, работи в 25 ДКЦ в Младост. До сега един лев не ми е искал, а всеки път гледа бебето на ехограф, въпреки, че се полагат 2-3 ехографа за цялата бременност. Обяснява всичко, от което съм се интересувала, любезен е... Но е много трудно да се вредиш при него, това му е недостатъка.

# 2
  • Мнения: 22
Няма значение в кой район е,просто искам да е добър в работата си и да обяснява.Напатих се преди 5 месеца от гинеколози.Дори и да е платено няма значение. Rolling Eyes

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Аз бих ти препоръчала д-р Богословова, но тя не работи със ЗК. Кабинетът й се намира в квартал Гео Милев, ето контактите: http://www.informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=600 … G=bg&mobout=0

# 4
  • Мнения: 7
Здравей,аз с две ръце и с два крака  Mr. Green ти препоръчвам д-р Илияна Мазнейкова,работи в МБАЛ Света София,не работи със ЗК,но си заслужава да си и дадеш парите,аз се следях при нея и родих при нея нямам нито едно оплакване от всичките девет месеца. Успех !!!!!!!!!!!!!!!!!  Hug

# 5
  • Мнения: 436
Здравей и от мен,
аз естествено ще ти препоръчам моя гинеколог- много съм доволна от него. Но ще вметна, че той не беше първия ми избор. Казва се д-р Димитър Цветков. Попаднах на него съвсем случайно, т.к. моята гинеколожка беше много небрежна с мен и бях принудена да ходя паралелно и на частно, докато се реша да я сменя. Много е пояснителен, каквото и да го попиташ ще ти отговори максимално изчерпателно, ако ти се наложи примерно нещо допълнително като трета микробиология или каквото и да е друго ще направи така, че да ти е пак през здравна каса и така.
Той работи на няколко места- медицински "Артес", намира се в Дружба-2. Там работят със здравната каса, другото място е МБАЛ "Надежда" на д-р Стаменов- там преди няколко месеца, когато и аз си търсих гинеколог ми казаха, че не проследяват бременност по здравна каса, сега не знам как стой положението, но пък са много добри специалисти, а и са много учтиви и любезни- аз тази седмица бях там за Доплеров УЗД, т.к. почнах да качвам кръвното и останах много доволна.
Но според мен ако може и да ти е наблизо до там където живееш, ще ти е много удобно Simple Smile
Надявам се да си намериш чудесен доктор и леко бременеене от мен   bouquet

# 6
  • Мнения: 0
И аз като elizabeta_zh. , ти препоръчвам д-р Илияна Мазнейкова от МБАЛ " Света София " , следя си бременноста при нея и скоро ще раждам при нея .. Много съм доволна и съм с много добри впечатление за нея , препоръчаха ми я 2 мой приятелки , които също са си следили ЖК и са раждали при нея .. Общо взето , ако я избереш няма да сбъркаш по никакъв начин ! Много добър лекар , и си заслужава да си оставиш парите при нея !! Прегледите са ти прегледи , отношението е 6 .. Това е от мен , супер доволна съм от тази прекрасна Докторка  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт