Ръчно правени обувки Зизуу

  • 3 370
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Искам да попитам за впечатления от тези обувки и най вече от ботушките , предвид сезона.  Много ми харесват и искам да взема ботушки за сина ми, но ме притеснява дали наистина ще пазят достатъчно топли крачетата при приемрно 1-2 часа навън в сняг. И наистина ли не пропускат вода?
Моля, ако някой е имал такива ботушки да сподели впечатления.

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
За първи път чувам за такива.
Дай снимка. Tired

# 2
  • Мнения: 344
Деси,
http://www.zeazoo.com/shop/55-boots-leather , https://www.facebook.com/zeazoo.

По темата- до сега не съм поръчвала, но ще ми е интересно да прочета мнения за Зизуу. Наскоро мислих да поръчам на детето си такива обувки, но не се реших.

# 3
  • Мнения: 6
Миналата зима взехме ботушки Зизуу за дъщеричката ни, честно казано със същите притеснения за пропускливост на вода и т.н., но се оказаха чудесен избор. Тя по принцип е много претенциозна, а тези й бяха много удобни, ходихме по планини и снегове и не са пропускали нито пък са се скъсали или нещо друго. Единствено ме е яд, че тогава имаше по-малък избор на кожи, а гледам, че сега са го разширили доста и има по-готини.... май пак ще трябва да взимаме  Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 1 340
Аз не бих взела точно ботуши... 100 процента ще пропускат. Няма начин. Съжалявам roniko, че подлагам под съмнение коментара ти, но не мога да повярвам   bouquet
Плюс това миналата зима нямаше толкова сняг и киша... я си помислете какво беше по-миналата.. Абсурд е за мен.
НО МНОГО МОЛЯ да не ми се приема мнението като против тези обувчици. Много са сладки и съм ползвала, когато дъщеря ми беше бебенце. Но ботуши категорично няма да купя.

# 5
  • Мнения: 6
Аз не бих взела точно ботуши... 100 процента ще пропускат. Няма начин. Съжалявам roniko, че подлагам под съмнение коментара ти, но не мога да повярвам   bouquet
Плюс това миналата зима нямаше толкова сняг и киша... я си помислете какво беше по-миналата.. Абсурд е за мен.
НО МНОГО МОЛЯ да не ми се приема мнението като против тези обувчици. Много са сладки и съм ползвала, когато дъщеря ми беше бебенце. Но ботуши категорично няма да купя.


violenzaa, това с нямането на сняг е много релативно  Grinning
ето една снимка от планината с меко казано доста сняг от където се върнахме със сухи крачета

# 6
  • Мнения: 14
Здравейте мами,

Аз съм много доволна от пантофките Зизуу! Малкият сега прохожда с тях и очевидно са му много удобни, не се подхлъзват на ламината и са супер леки. Винаги крачетата са му топли и то без да му се изпотяват (за разлика от други прехвалени обувки за прохождане).

Аз също обмислям да му поръчам и чифт ботушки за зимата и съм убедена, че няма  да съжалявам.
Има страхотни моделчета и нямам търпение да му избера нещо, единствено изчаквам да наближи повече зимата, защото много бързо ни расте сега крачето.

# 7
  • София
  • Мнения: 28 559
И съвсем случайно видя темата и реши да се регистрираш  Outta Joint

ПП По темата: не бих рискувала през зимата с кожени ботуши.

Общи условия

Активация на акаунт