Моля ви за съвет

  • 598
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте  мами.Дъщеря ми,която е първи клас ще участва в концерта на празника на училището и ще играе "лисица".Много ми е трудно да измисля костюм и ви моля ако някой има идеи да ги сподели

# 1
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Защо не потърсиш в специализираните магазини за партита и маскаради - поне при нас има един такъв и предлагат интересни идеи.

# 2
  • Мнения: 1 210
Здравейте  мами.Дъщеря ми,която е първи клас ще участва в концерта на празника на училището и ще играе "лисица".Много ми е трудно да измисля костюм и ви моля ако някой има идеи да ги сподели

2 Оранжеви чорапочащника - един за дететоо и един за опашката.
Домино за очите също в оранжево.
Нарисувани с черния молив на мама мустачки. Боядисано носле.
Блузката нагоре може да е бяла с нещо оранжево или червено или нещо подобно.

Опашката може да я направите от хартия - изрязваш например 3 спирани и като ги пуснеш ще стоят малко навити.

За опашка може да използваш и от тези панделките за цветя - също оранжеви и силно накъдрени.

Щеше да е супер ако имахте оранжев анцуг.

Ако сте с чорапогащник и нямате оранжева поличка - огледай се по магазините за тези индийските шалове  - едни прозначни и големи (да й завържеш около талията едно такова.


Успех. Иначе провери за идеи в


Видях че имат лисиче за 100-130 см.
От сайта само не разбрах колко е наема.

-------------
А другото което не понасям на тези тържества е, че оставят родителите сами да се оправят. Няма "художник" на представлението. И ако утре твоето лисиче е с театрален костюм, зайчето може да е с подръчни материали, кумчо вълчо също - и какво ще стане с представлението? Поне някакви насоки да дават или стил...... (ама се отплеснах от темата).

# 3
  • Мнения: 20
Мислех го като вариант,но не зная къде има такива магазини.Също се сещам и за под наем,но ми е трудно да обикалям,тъй като таткото ни е на работа и няма на кого да оставя детенце.

# 4
# 5
  • Мнения: 46
В кой край на София си?

# 6
  • Мнения: 750
Ето няколко "фабрични" костюма, от които може да ти хрумне как да направите подобен при домашни условия.





Това е коте, но може да мине и за Лиса!


Както и това тигърче може да се адаптира:


Такива подобни съм виждала, но отдавна,  по карнавалните магазини, в Бонжур на Славейков.

# 7
  • Мнения: 20
От Надежда съм.Благодаря ти Спаске,мисля че този на първата снимка не е труден за изпълнение,сигурно ще пробвам нещо подобно.

Общи условия

Активация на акаунт