колко често родителите виждат децата си?

  • 3 786
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 506
Как е във вашите случаи колко често татковците виждат децата си?

Последна редакция: сб, 12 окт 2013, 16:35 от lubovta

# 1
  • Мнения: 7 779
можеш да променш заглавието на темата и да попиташ коклко често родителите виждат децата си.   да не мислиш ,че майките изгарят от желание да си видят децата, а  ???

# 2
  • Мнения: 506
bongo твоят случай е по различен в случая твоята роля е и на майка на детето ти и на баща едновременно.Не ти е лесно  не получаваш ли издръжка от майката за детето?Обобщено половинките не напират толкова много за създадените от тях деца.

# 3
  • Мнения: 11 566
Всеки ден, ама ние живеем в един град.

# 4
  • Мнения: 506
d.h.
Вероятно и си разпределяте грижите за детето щом като живеете в един и същ град.

# 5
  • Мнения: 11 566
Да, така е. Сега се редуваме- една седмица при единия, една при другия. Като е при мен идва понякога и го води на градина, вечер пак в парка. Ама да видим докога.

# 6
  • Мнения: 7 779
Обобщено половинките не напират толкова много за създадените от тях деца.
така де... за това и предложих промяна на заглавието. все пак аз не съм единствен и не може да съм критерии

# 7
  • Мнения: 506
Не ги виждат често защото не са толкова заинтересовани.По-лесно е само единият да поема грижите дрехи облекло водене и взимане от училище или детска градина и някаква минимална издръжка от 50-60 лв ама ако човек разчита на тези пари от издръжка дали ще му стигнат да си нахрани и облече детето newsm78
В никой случай не стигат.Но живи и здрави да са децата ни и ние родителите които ги отглеждаме и сме поели всички задължения и роли.

# 8
  • Мнения: 7 779
Не ги виждат често защото не са толкова заинтересовани.По-лесно е само единият да поема грижите дрехи облекло водене и взимане от училище или детска градина и някаква минимална издръжка от 50-60 лв ама ако човек разчита на тези пари от издръжка дали ще му стигнат да си нахрани и облече детето newsm78
това е и отговора на поставения въпрос  Joy

# 9
  • Мнения: 506
Значи съм си отговорила на въпроса сама Joy
Нищо губещи са тези които не са с децата си защото след 10-15 години същите тези деца ще станат личности но дали ще са близки с родителя който е стоял настрана от тях newsm78
Да се гледа отстрани е най-лесното и човек да се оплаква че не можел да си вижда детето често.Ами през отпуските когато са свободни родителите защо не ги взимат защото са нужни пари пак за гледането на създаденото дете.
Защо когато имат предоставена възможност да погледат децата си не го правят дори и тогава newsm78
Старая се да поддържам цивилизовани отношения с таткото но нещо не ми се получава казвам му като има отпуска че може да дойде и да я гледа-Но не.
Лятото същата работа......значи какъв извод да си правя newsm78

Последна редакция: сб, 12 окт 2013, 17:31 от lubovta

# 10
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Когато тръгнахме да се разделяме преди близо 2 години,изобщо не допусках,че нещата ще стоят по начина,по който са сега.Разделихме се в добри отношения и с уговорката той да вижда или взима детето когато иска и вместо да ми дава пари,да му купува дрехи или от каквото има нужда.
Първите месеци го е взимал няколко пъти с уговорката за седмица,като на 3-тия ден ми го връщаше изненадващо.За една година му беше купил един анцуг и беше дал общо 100лв. От година не го е виждал или търсил изобщо.За помощ някаква да не говорим.Не му се обади дори за рождения ден.А за именния ден на детето(преди 10 м.) ми беше пратил есемес със следното съдържание ''Да ТИ е жив и здрав именяка и много да ТЕ радва'' Laughing Тогава още не ни беше отписал тотално от живота си.Така и  не разбрах какво стана.Не сме се карали,нито съм му търсила пари.Исках само да имат връзка с детето.Малкия беше много привързан към него и преживя много тежко внезапното му покриване.Той просто спря да си вдига телефона.Реши,че не съществува негово дете на тоя свят и точка.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 477
Два пъти седмично за малко - 15-20 мин, в събота или неделя за 2-3 часа. Но явно не е достатъчно защото гледам, че щерката вече определя доста точно нещата. Ми нямат кой знае колко близка връзка - не се познават много един друг и конфликти се случват ама това е то.

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Както е по споразумение и нито минута повече, но го спазва дословно, до секунда. Понякога идват пред блока десетина минути по-рано и стоят в колата докато не стане 19:00.  ooooh! Може да ги взема допълнително, когато пожелае. Предложих му по една седмица всеки месец. Живее на 5 мин. от нас и няма да има проблеми с воденето на училище. Категорично отказа, заяви ми, че нямал нужда да ги вижда повече от това.  Confused Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 650
Толкова често, колкото се присещат, че са родители. Големият се вижда с  баща си веднъж на три месеца, за да гледат някой филм,не си общуват,синът ми не го чувства близък. За сметка на това родителите на баща му го  водят на почивки, търсят го, интересуват се, взимат го почти всеки уикенд и той  си е много привързан към тях. Малкият ми е някаква мъка, защото там тотално няма никой.  Баща му ми беше казал, че  след като искам да се разделим, да кажа на малкия, че той е  мъртъв.Мислех че драматизира излишно...но точно така си стана - вече повече от три години не го е  търсил нито веднъж, освен тъпи съобщения от рода на колко му липсвам друго не  съм получавала. Все още залъгвам малкия, че баща му много работи и е далеч, но все някога трябва да му обясня нещо по-разумно. Той дори не помни  как изглежда, но си пита... Дано при вас нещата са в  оптимално най-добрия за теб и  децата вариант.

# 14
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 766
2 пъти в годината   Peace

Общи условия

Активация на акаунт