Обувки PRIMIGI?

  • 34 918
  • 175
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 510
.......София- 76 86 54,дано телефонът за София да не е остарял,но със сигурност складът ,чийто е телефонът, се намираше в посока към  МЕТРО,на "Цариградсо шосе",голяма стара офис сграда-вляво.Там съм питала за модели,които са ме интересували,а в магазина на "Пиротска" не са били налични.

Това да го разбирам ли, че от въпросния склад на София може да се пазарува на дребно?  newsm78

Аз не съм пазарувала от склада,а само съм искала инфо,преди 2г,сега обувките се срещат по-масово,едно време-само на Пиротска и определено имах нужда от информация отт кой номер какво имат.

# 61
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 397
Здравейте,
вчера по обяд се разходихме до Добрич и купихме обувки за Катерина, за братовчед и и за едно приятелче /пролетно-есенни, сандали и маратонки/
По принцип магазина не работи, но като разбраха, че сме дошли чак от Варна повикаха една жена от администрацията и тя ни обслужи. Сандалките са с цени около 20-22лв, маратонки от естествена кожа 20лв /но само по големи размери/, маратонки за малки деца 20лв /но са предимно текстил/,  пролетно-есенни обувки на цени 20-28лв, имаше страхотни моделчета шити за френска фирма MOD8 - цените им бяха 36лв, ботуши /но без пухкава подплата, а само от естествена кожа/ - 24лв.
Вече започват да шият и номера до 38 - имаше страхотни ботуши 65лв, но 36-38 бяха свършили. В момента шиели пролетни обувки тези размери и казаха да се отиде след 3седмици.
Магазина щял да работи най-рано след 2седмици.
Рапорт даден Simple Smile


п.с. говорих с жената, че има интерес към техните обувки и за това, че в ЦУМ продават същите обувки на доста високи цени и тя ми каза следното:
собственика на завода има заводи още в Мароко и Румъния и поръчва даден модел много често и на 3-те завода, а магазина в ЦУМ имат договор със собственика и ги внасят от Испания, а не ги купуват директно от завода в Добрич и затова цените са доста по високи.

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 12:20 от colibri

# 62
  • Мнения: 2 255
Ей, colibri, това се вика инфо от класа  hahaha ама пусто много далече е Добрич от София, та пак ще трябва да се обикаля тук по магазините за "пътъчки" на човечето Joy

Някой ходил ли е скоро до магазина на Патриарха, да даде пресна информация, че пак се скапа времето и не ми се обикаля напразно  Rolling Eyes

П.С. Интересуват ме пролетни обувки / маратонки - № 21-22

# 63
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Къде точно е този магазин на Патриарха?

# 64
  • Мнения: 2 255
Къде точно е този магазин на Патриарха?

Патриарх Евтимий 25 - до Френската гимназия, в дворче - има табела и се вижда от улицата

# 65
  • Мнения: 179
Здравейте,
вчера по обяд се разходихме до Добрич и купихме обувки за Катерина, за братовчед и и за едно приятелче /пролетно-есенни, сандали и маратонки/
По принцип магазина не работи, но като разбраха, че сме дошли чак от Варна повикаха една жена от администрацията и тя ни обслужи. Сандалките са с цени около 20-22лв, маратонки от естествена кожа 20лв /но само по големи размери/, маратонки за малки деца 20лв /но са предимно текстил/,  пролетно-есенни обувки на цени 20-28лв, имаше страхотни моделчета шити за френска фирма MOD8 - цените им бяха 36лв, ботуши /но без пухкава подплата, а само от естествена кожа/ - 24лв.
Вече започват да шият и номера до 38 - имаше страхотни ботуши 65лв, но 36-38 бяха свършили. В момента шиели пролетни обувки тези размери и казаха да се отиде след 3седмици.
Магазина щял да работи най-рано след 2седмици.
Рапорт даден Simple Smile


п.с. говорих с жената, че има интерес към техните обувки и за това, че в ЦУМ продават същите обувки на доста високи цени и тя ми каза следното:
собственика на завода има заводи още в Мароко и Румъния и поръчва даден модел много често и на 3-те завода, а магазина в ЦУМ имат договор със собственика и ги внасят от Испания, а не ги купуват директно от завода в Добрич и затова цените са доста по високи.


Не знам кой, от къде и как ги внася обаче в Пловдив няма техни обувки под 38 лв.!  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Явно докато дойдат от Добрич и ...  Sick  #Crazy

# 66
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
По последна информация в магазина на Патриарха преди два дни са заредили стока,но не мога да кажа точно какво има.Тази информация я получих по телефона,все още не съм ходила лично.Ако нъкой отиде да пише.

# 67
  • Мнения: 480
По последна информация в магазина на Патриарха преди два дни са заредили стока,но не мога да кажа точно какво има.Тази информация я получих по телефона,все още не съм ходила лично.Ако нъкой отиде да пише.

Пратих мъжа ми днес, имаше път натам, та да кажа: не са докарали още пролетните модели. Заредили са само гуменки на Sandic. Жената казала да отидем към средата на март.

# 68
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Изтупвам тази тема от праха,за да кажа,че моят девер днес ще ходи по работа в Добрич и съм му поръчала да вземе обувки за моите принцеси.Харесала съм си няколко модела от каталога,но тъй като не съм сигурна,че там ще ги има съм казала да вземе каквото му хареса newsm10.Принципно чичото ни е с добър вкус,така че се надявам да се сдобием с хубави обувки и сандалки.Ако нещо не се провали пътуването ще сложим снимки и евентуално при следващо пътуване може да вземе и на някое друго мъниче smile3521

# 69
  • Мнения: 2 125
Изтупвам тази тема от праха,за да кажа,че моят девер днес ще ходи по работа в Добрич и съм му поръчала да вземе обувки за моите принцеси.Харесала съм си няколко модела от каталога,но тъй като не съм сигурна,че там ще ги има съм казала да вземе каквото му хареса newsm10.Принципно чичото ни е с добър вкус,така че се надявам да се сдобием с хубави обувки и сандалки.Ако нещо не се провали пътуването ще сложим снимки и евентуално при следващо пътуване може да вземе и на някое друго мъниче smile3521

Добра идея Hug
Дано се сдобиете с хубави обувки!
Аз не разбрах....имат ли сайт или не завода в Добрич? newsm78

# 70
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз много търсих сайт на самия завод,намерих нещо,но беше просто инфо за това,къде се намира,и че шият предимно за износ.Каталог нямаше никакъв,харесах си от сайта на примиджи,но вчера видях,че и те са сложили някаква нова колекция,доста бедна.ще пиша какво е било положението там.

# 71
  • Мнения: 1 645
Наистина обувките Primigi струват над 100 лв, ако са оригинални
Ето и един сайт в който има техни обувки;
http://www.zappos.com/n/es/d/722465714/page/5.html

имат много хубави модели Peace

# 72
  • Мнения: 162
Наистина обувките Primigi струват над 100 лв, ако са оригинални
Ето и един сайт в който има техни обувки;
http://www.zappos.com/n/es/d/722465714/page/5.html

имат много хубави модели Peace
Какво значи "оригинални"!Зависи в кой от заводите по света им са шити моделите,тези,които се шият в БГ не са по-малко оригинални.Някой беше писал,че зареждането в Цум става от завода им в Испания и затова цените са такива...

# 73
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Много скъпи бе Shocked????

# 74
  • София
  • Мнения: 6 541
Аз купих от Стил 99 в Младост 1 А, но имаше само св. бежови, оранжеви, кафяви, и убито червено. 2-3 модела само, даже едвам намерих на Плами, но преди това гледахме/мерихме КиК - Примиджи са класи над тях по всички показатели.

Общи условия

Активация на акаунт