Обувки PRIMIGI?

  • 34 941
  • 175
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Някой да знае дали в БГ продават от тези обувки?Доколкото знам ги шият в Добрич на ишлеме newsm78Мислех,че са предимно модели за деца,но като видях в сайта им модели и като за нас-влюбих се в няколко CrazyЕто сайта ако някой иска да разгледа Grinning
www.primigi.com

# 1
  • София
  • Мнения: 11 703
Неведнъж съм купувала на сина ми обувки PRIMIGI.Не знам къде имат фирмен магазин,но аз съм виждала тази марка в различни магазини.

# 2
  • Мнения: 2 255
Да, има ги у нас, Калоян проходи с обувки Примиджи и съм много доволна  thumbsup
Правят се в Добрич, в София ги има в магазините на Стил-99, магазина на  бул.Патриарх Евтимий 25, в безистена на ул.Пиротска 3 и в др. магазини също.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
А дали моделите са същите като на сайта,защото аз есента колкото и да търсих обувки,не съм виждала тези модели никъде.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Тогава и аз ходих в този магазин,еми по-грозни обувки не бях виждала,а за момиче нищо нямаше.

# 5
  • Мнения: 5 228
Виждала съм страхотни обувки и ботушки от тази марка в ЦУМ в магазина за детски обувки на последния етаж. Бяха обаче на някакви космически цени. Не знам по принцип ли са толкова скъпи тези обувки (от 100 лв. нагоре) или просто в този магазин прекаляват с цените.

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Primigi  нямаше ли в ЦУМ? newsm78. Но на съвсем различни цени
Иначе и аз съм ходила до онова магазинче на Пиротска и нямаше един свестен модел

# 7
  • Мнения: 2 529
Primigi  нямаше ли в ЦУМ? newsm78. Но на съвсем различни цени
Иначе и аз съм ходила до онова магазинче на Пиротска и нямаше един свестен модел

Точно в ЦУМ, в магазина на КиК ги има и цените са между 100 и 200 лв. Ако наистина се шият в България и могат да се намерят на по-поносими цени би било чудесно Thinking

# 8
  • Мнения: 162
Аз исках да разбера дали има по магазините дамските модели.Иначе детските в Пловдив са между 20-50 лв,какви са тия цени в ЦУМ newsm78

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Къде ги има в Пловдив?

# 10
  • Мнения: 424
Дано да съм полезна  с информацията,  но Примиджи се шият в Добрич, аз лично закупих на големия си син обувки за 26 лв (той носи 35-36 номер). Естествена кожа отвсякъде лепки , удобни.  Малките номера бяха на цени от 16 до 24-5лв. Имаше страхотни модели за момиченца Cry. Не съм от Добрич , но рабрах , че са направили шоурум в завода и спокойно може да се пазари. Аз смятам да ги посетя напролет. Тогава ще дам отзиви.

Да добавя видях , че някой пита за дамски модели.Пак от там есента си взех  кафяви ботуши до коляно естествен велур , малко спортен тип цена 40 лв. Laughing. Страхотно качество. 

Сега отворих сайта. Още едно пояснение, моделът на сина ми е точно Fingald (цената по-горе 26лв). 

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 23:50 от dema

# 11
  • Мнения: X
В Пловдив,почти пълна колекция и най-добри цени ще намериш в магазин "Касида"-намира се зад кино"космос"/бивше"Комсомол""-като застанеш пред киното хващаш уличката от дясната му страна и на първия ляв ъгъл е магазина.С кола се влиза откъм Гръцкото консулство.Дано да се ориентираш,но стигнеш ли квартала питай някой-ще те упътят.Аз купувам обувки само от там и най-скъпите са около 30лева.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 703
Неведнъж съм купувала на сина ми обувки PRIMIGI.Не знам къде имат фирмен магазин,но аз съм виждала тази марка в различни магазини.
Ориентировъчно цената е била 25-30 лева.

# 13
  • Мнения: 1 426
има детски обувки на цена от 26-36лв. (26 лв поне толкова бяха в КК преди 2г. тогава купих едни на малкия, но нещо не бях очарована чак толкова от подметките) после същите модели ги продават в Schuhkids  за над 100лв. Сега и в КК са се самозабравили с тези Примиджи. На народни цени вече са писали къде ги има. В Стил99 на пролет със сигурност имаше за 36лв. (от тогава не съм ходила), така че инф. ми не е актуална. Днеска може да има от там и да видя какво е положението.
става въпрос за Сф

# 14
  • Мнения: 162
В Пловдив,почти пълна колекция и най-добри цени ще намериш в магазин "Касида"-намира се зад кино"космос"/бивше"Комсомол""-като застанеш пред киното хващаш уличката от дясната му страна и на първия ляв ъгъл е магазина.С кола се влиза откъм Гръцкото консулство.Дано да се ориентираш,но стигнеш ли квартала питай някой-ще те упътят.Аз купувам обувки само от там и най-скъпите са около 30лева.
Благодаря за инфото,точно това исках да разбера  bouquet

# 15
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
здравейте,
тези цени за които говорите в порядъка на 100 Rolling Eyes
Съпруга ми ходи до Добрич и посети магазина, които се намира н авхода на завода и през ноември купи  ботуши за Катерина за 24лв! - носи си ги детето, много са удобни /подобни на КиК са около 50лв/. Нямало е вече голям избор, защото са му казали, че започват да шият пролетните модели вече - решила съм една събота за да се разходим до там и да купим - пролетно-летни обувки.
Във Варна ги видях в едно малко магазинче на 8-ми Приморски полк, като се върви от Червения  към Чаталджа по левия тротоар, подминава се блока, в който е Мтела и накрая ме су завива в ляво и на тясната страна на блока е това магазинче /мисля че до него е м-н Жълто/

# 16
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не знам дали отиват за износ на едно и също място, но обувките, които видях в магазинчето на Пиротска и тези в ЦУМ нямат нищо общо едни с други. И на двете места пишеше Primigi,  но разликата беше огромна.

# 17
  • Мнения: 1 426
същите са, само че по-примитивните модели (има ги на сайта дори) продават в бг магазините.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В крайна сметка какви са цените на пролетните модели в магазина на "Пиротска", някой ще ме осветли ли?

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Много ми харесаха лятните детски сандали, а къде другаде в Пловдив освен в магазин Касида ги има, някой знае ли ?

# 20
  • София
  • Мнения: 291
Ботите, които купихме на децата са Примиджи. Малко повече подробности съм писала тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54277.msg992105#msg992105

# 21
  • Мнения: 424
Colibri, ще съм ти благодарна ако дадеш малко обратна информация от завода.

# 22
  • Мнения: 3 777
Аз купих на сина си от Стил 99, страхотен модел за 35 лв.

# 23
  • София
  • Мнения: 291
Вчера посочих една по-стара тема за обувките, където съм писала за магазина на д-р Драганов до Френската гимназия. Там моделите, които имаха не бяха съвсем същите като тези от сайта на примиджи, но абсолютно сходни - цветни, с цветенца /за момиченцата говоря/, много красиви. Не знам сега какво имат в магазина, но ако някой ходи ще е добре да даде информация  Wink

# 24
Аз купих на сина си от Стил 99, страхотен модел за 35 лв.


И аз така от същото място на същата цена. Вече ги носи 2 месеца, но сме си за нови. Лошото е, че нямаха ботуши Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 077
В Пловдив ги има също в един бутик, срещу ДетМаг - в пресечката на Мармалад.

# 26
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз съм страшен почитател на тази марка обувки. От две години обзавеждам сина си с тях. Купувала съм и за себе си ботуши и обувки.

Към завода има магазин и свободно може да се пазари. Имат богат избор.Към момента шият вече лятна колекция.
От определени модели има и големи номера - 39-40 така че и по- големи хора могат да се сдобиват с обувки!
Във Варна не знам къде продават.

# 27
  • Мнения: 179
В Пловдив ги има също в един бутик, срещу ДетМаг - в пресечката на Мармалад.

Ще ми обясниш ли малко по-подробно кой точно магазин имаш впредвид, защото аз миналата събота ходих до там и не го намерих! Или поне в 2-та магазина, в които бях не продаваха от тази марка.  newsm78

# 28
  • Мнения: 162
Магазина, в който ги продават е предимно за дрехи,а обувките са само от едната страна

# 29
  • Мнения: 162
Аз съм страшен почитател на тази марка обувки. От две години обзавеждам сина си с тях. Купувала съм и за себе си ботуши и обувки.

Към завода има магазин и свободно може да се пазари. Имат богат избор.Към момента шият вече лятна колекция.
От определени модели има и големи номера - 39-40 така че и по- големи хора могат да се сдобиват с обувки!
Във Варна не знам къде продават.
На какви цени са горе-долу летните?А маратонки има ли?

# 30
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Colibri, ще съм ти благодарна ако дадеш малко обратна информация от завода.


Аз също се интересувам и ще съм много благодарна ако някой каже къде точно се намира завода или поне точен адрес.

# 31
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Магазина се намира в завода - бившия завод Добрич. Намира се до болницата.

Има маратонки. Цените варират има модели за по 8,12, 18,30 лв. Зависи какво си харесате!

Началото на седмицата ще снимам нашите обувки и ще ги покажа.

# 32
  • Мнения: 1 426
завода в който се правят в Добрич е "Делфи Прим"
"Делфи Прим" мисля че имаха сайт, но май не се обновява често

# 33
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
здравейте,
днес съпруга ми ходи пак до Добрич и го помолих да мине да провери дали работят и какво предлагат - за съжаление в събота не работели и ще се наложи да се организираме през седмицата да отидем до там.

# 34
  • Мнения: 162
Магазина се намира в завода - бившия завод Добрич. Намира се до болницата.

Има маратонки. Цените варират има модели за по 8,12, 18,30 лв. Зависи какво си харесате!

Началото на седмицата ще снимам нашите обувки и ще ги покажа.
Strasni ceni :crazyeyes:v magazinite v plovdiv sa desetokratno po-skypi!!!

# 35
  • Мнения: 424
Във Варна се продават на Владислав до бившия Детмаг , но моделите бяха не дотам хубави с две думи не като тези в завода. Явно търговците са награбили тези от 8лв и ги продават по 30.

# 36
  • Мнения: 162
Магазина се намира в завода - бившия завод Добрич. Намира се до болницата.

Има маратонки. Цените варират има модели за по 8,12, 18,30 лв. Зависи какво си харесате!

Началото на седмицата ще снимам нашите обувки и ще ги покажа.
Ще съм ти благодарна Grinning

# 37
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ето снимки на новите ни обувки.

# 38
  • Мнения: 97
Хубави са.А номерацията нормално ли отговаря,кажи моля те на някой модел от снимките номер=на колко см?

# 39
  • Мнения: 162
Ето снимки на новите ни обувки.
Страшна си Party

# 40
  • Мнения: 636
Бихте ли обяснили къде се намират тези магазини на Стил 99 в Сф?

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Стил 99 имат много магазини в София.Един знам на колелото на 5-цата зад Съдебната палата и един ,който е доста голям на 3 етажа,намира се на края на Пътеките в Младост

# 42
  • София
  • Мнения: 596
Стил 99 имат много магазини в София.Един знам на колелото на 5-цата зад Съдебната палата и един ,който е доста голям на 3 етажа,намира се на края на Пътеките в Младост

Също и в СилвърЦентър в Люлин  Hug

# 43
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ами не знам какво разбирате дали си отговарят номерата.
Обувки N18 са за дължина на крачето 10.5см. , N 20 - 12см.
Питайте определен номер, ще се постарая да кажа см. на ходилото. Имам до 31 номер - 19.5см.

# 44
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Адреса на завода в добрич - Делфи Прим е
бул."25 Септември"N 70

# 45
  • Мнения: 829
Стил 99 имат много магазини в София.Един знам на колелото на 5-цата зад Съдебната палата...
би ли ми обяснила къде по-точно на колелото се намира този магазин? само за детски обувки ли е?

Последна редакция: ср, 29 мар 2006, 17:43 от malejna

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Магазина се намира точно на колелото на трамвай номер 5,на ъгъла,където му е първата спирка.Не е само за детски обувки,даже напротив,детските са по-малко.

# 47
  • Мнения: 1 172
В Дружба 2 - многото магазини за обувки - за 18-25 лв имаше от изкуствена кожа, 30-35 лв естествена кожа, ние гледахме номера 21-23, не знам с по-големите как стои въпроса.

# 48
  • Мнения: 97
мимитоБлагодаря ти!Това ме интересуваше.

# 49
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Утре ще ходя до Пиротска и до Стил99,после ще кажа какви са резултатите Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз бях във вторник на Пиротска, но имаше много малък избор за момиче, № 23-24. Имаше не лоши момчешки. Казаха, че има проблем със зареждането. Обаче цените на тези, които ми харесаха бяха около 37 лв., което е почти като Перлина и Минимен newsm78
Някой има ли скорошно инфо от Стил 99?

# 51
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ходих вчера в Стил99 на колелото на 5-та,не видях нищо интересно,мисля утре да ходя до Младост.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Предлагам някоя мама близо живееща до Добрич да купи накуп от завода и да разпрати на всички желаещи по куриер Wink

# 53
  • Мнения: 179
Предлагам някоя мама близо живееща до Добрич да купи накуп от завода и да разпрати на всички желаещи по куриер Wink

Да, да, да!!!  newsm44

# 54
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Свързах се с една мама от там,магазинът в момента не работи.Не се знае точно кога ще го отворят,най-вероятно някога през март.И те не са разбрали точно,но няма да е този месец.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
по темата: обувки "ПРИМИДЖИ"", 19 номер, купих вчера на Влади от едно магазинче на бул. Бъкстон, точно до Фантастико, за 25 лв., шият ги именно в Д-ч, за износ. Има около 20 модела, по-зимни и пролетни са (затворени са).
А иначе родом съм си от Добрич и родителите и сестра ми живеят там.Сестра ми каза, е магазинът не работи  Sad Другата седмица ще пътуваме за там и ще видя каква е хавата  Thinking

# 56
  • София
  • Мнения: 137
Почти се навих да ида до Добрич, ако през март отворят магазина. Laughing Mr. Green 
Момичета от София, дали ще е нахално да моля, като попаднете на обувки Примижди да ги снимате newsm78 Не подробно, на две, на три.

Лили има модел Duman - тъмно бежово  http://www.primigi.it/inglese/le_nostre_scarpe/index.php
Мнооого съм доволна от тях. За съжаление, вече са на границата да и станат малки. А си няма други пролетни.

# 57
  • Мнения: 510
Здравейте, дъщеря ми носи Primigi от 5 години,вече е на 6г,почти не пропускаме за всеки сезон да се уредим с чифт от марката,изключителното при тях е ,че повечето модели са ортопедични и от естествена кожа,а на етикетчето от всяка покупка пише това:

Делфи Прим" АД (PME)
адрес: Добрич 9300; ул. "25 септември" № 70
тел.: (058) 26 742
факс: (058) 20 500


София- 76 86 54,дано телефонът за София да не е остарял,но със сигурност складът ,чийто е телефонът, се намираше в посока към  МЕТРО,на "Цариградсо шосе",голяма стара офис сграда-вляво.Там съм питала за модели,които са ме интересували,а в магазина на "Пиротска" не са били налични.

# 58
  • София
  • Мнения: 293
.......София- 76 86 54,дано телефонът за София да не е остарял,но със сигурност складът ,чийто е телефонът, се намираше в посока към  МЕТРО,на "Цариградсо шосе",голяма стара офис сграда-вляво.Там съм питала за модели,които са ме интересували,а в магазина на "Пиротска" не са били налични.

Това да го разбирам ли, че от въпросния склад на София може да се пазарува на дребно?  newsm78

# 59
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз това се чудех,но поне сигурно ще ни дадът някаква информация,къде в Сф могат да се намерят тези обувки.

# 60
  • Мнения: 510
.......София- 76 86 54,дано телефонът за София да не е остарял,но със сигурност складът ,чийто е телефонът, се намираше в посока към  МЕТРО,на "Цариградсо шосе",голяма стара офис сграда-вляво.Там съм питала за модели,които са ме интересували,а в магазина на "Пиротска" не са били налични.

Това да го разбирам ли, че от въпросния склад на София може да се пазарува на дребно?  newsm78

Аз не съм пазарувала от склада,а само съм искала инфо,преди 2г,сега обувките се срещат по-масово,едно време-само на Пиротска и определено имах нужда от информация отт кой номер какво имат.

# 61
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Здравейте,
вчера по обяд се разходихме до Добрич и купихме обувки за Катерина, за братовчед и и за едно приятелче /пролетно-есенни, сандали и маратонки/
По принцип магазина не работи, но като разбраха, че сме дошли чак от Варна повикаха една жена от администрацията и тя ни обслужи. Сандалките са с цени около 20-22лв, маратонки от естествена кожа 20лв /но само по големи размери/, маратонки за малки деца 20лв /но са предимно текстил/,  пролетно-есенни обувки на цени 20-28лв, имаше страхотни моделчета шити за френска фирма MOD8 - цените им бяха 36лв, ботуши /но без пухкава подплата, а само от естествена кожа/ - 24лв.
Вече започват да шият и номера до 38 - имаше страхотни ботуши 65лв, но 36-38 бяха свършили. В момента шиели пролетни обувки тези размери и казаха да се отиде след 3седмици.
Магазина щял да работи най-рано след 2седмици.
Рапорт даден Simple Smile


п.с. говорих с жената, че има интерес към техните обувки и за това, че в ЦУМ продават същите обувки на доста високи цени и тя ми каза следното:
собственика на завода има заводи още в Мароко и Румъния и поръчва даден модел много често и на 3-те завода, а магазина в ЦУМ имат договор със собственика и ги внасят от Испания, а не ги купуват директно от завода в Добрич и затова цените са доста по високи.

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 12:20 от colibri

# 62
  • Мнения: 2 255
Ей, colibri, това се вика инфо от класа  hahaha ама пусто много далече е Добрич от София, та пак ще трябва да се обикаля тук по магазините за "пътъчки" на човечето Joy

Някой ходил ли е скоро до магазина на Патриарха, да даде пресна информация, че пак се скапа времето и не ми се обикаля напразно  Rolling Eyes

П.С. Интересуват ме пролетни обувки / маратонки - № 21-22

# 63
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Къде точно е този магазин на Патриарха?

# 64
  • Мнения: 2 255
Къде точно е този магазин на Патриарха?

Патриарх Евтимий 25 - до Френската гимназия, в дворче - има табела и се вижда от улицата

# 65
  • Мнения: 179
Здравейте,
вчера по обяд се разходихме до Добрич и купихме обувки за Катерина, за братовчед и и за едно приятелче /пролетно-есенни, сандали и маратонки/
По принцип магазина не работи, но като разбраха, че сме дошли чак от Варна повикаха една жена от администрацията и тя ни обслужи. Сандалките са с цени около 20-22лв, маратонки от естествена кожа 20лв /но само по големи размери/, маратонки за малки деца 20лв /но са предимно текстил/,  пролетно-есенни обувки на цени 20-28лв, имаше страхотни моделчета шити за френска фирма MOD8 - цените им бяха 36лв, ботуши /но без пухкава подплата, а само от естествена кожа/ - 24лв.
Вече започват да шият и номера до 38 - имаше страхотни ботуши 65лв, но 36-38 бяха свършили. В момента шиели пролетни обувки тези размери и казаха да се отиде след 3седмици.
Магазина щял да работи най-рано след 2седмици.
Рапорт даден Simple Smile


п.с. говорих с жената, че има интерес към техните обувки и за това, че в ЦУМ продават същите обувки на доста високи цени и тя ми каза следното:
собственика на завода има заводи още в Мароко и Румъния и поръчва даден модел много често и на 3-те завода, а магазина в ЦУМ имат договор със собственика и ги внасят от Испания, а не ги купуват директно от завода в Добрич и затова цените са доста по високи.


Не знам кой, от къде и как ги внася обаче в Пловдив няма техни обувки под 38 лв.!  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Явно докато дойдат от Добрич и ...  Sick  #Crazy

# 66
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
По последна информация в магазина на Патриарха преди два дни са заредили стока,но не мога да кажа точно какво има.Тази информация я получих по телефона,все още не съм ходила лично.Ако нъкой отиде да пише.

# 67
  • Мнения: 480
По последна информация в магазина на Патриарха преди два дни са заредили стока,но не мога да кажа точно какво има.Тази информация я получих по телефона,все още не съм ходила лично.Ако нъкой отиде да пише.

Пратих мъжа ми днес, имаше път натам, та да кажа: не са докарали още пролетните модели. Заредили са само гуменки на Sandic. Жената казала да отидем към средата на март.

# 68
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Изтупвам тази тема от праха,за да кажа,че моят девер днес ще ходи по работа в Добрич и съм му поръчала да вземе обувки за моите принцеси.Харесала съм си няколко модела от каталога,но тъй като не съм сигурна,че там ще ги има съм казала да вземе каквото му хареса newsm10.Принципно чичото ни е с добър вкус,така че се надявам да се сдобием с хубави обувки и сандалки.Ако нещо не се провали пътуването ще сложим снимки и евентуално при следващо пътуване може да вземе и на някое друго мъниче smile3521

# 69
  • Мнения: 2 125
Изтупвам тази тема от праха,за да кажа,че моят девер днес ще ходи по работа в Добрич и съм му поръчала да вземе обувки за моите принцеси.Харесала съм си няколко модела от каталога,но тъй като не съм сигурна,че там ще ги има съм казала да вземе каквото му хареса newsm10.Принципно чичото ни е с добър вкус,така че се надявам да се сдобием с хубави обувки и сандалки.Ако нещо не се провали пътуването ще сложим снимки и евентуално при следващо пътуване може да вземе и на някое друго мъниче smile3521

Добра идея Hug
Дано се сдобиете с хубави обувки!
Аз не разбрах....имат ли сайт или не завода в Добрич? newsm78

# 70
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз много търсих сайт на самия завод,намерих нещо,но беше просто инфо за това,къде се намира,и че шият предимно за износ.Каталог нямаше никакъв,харесах си от сайта на примиджи,но вчера видях,че и те са сложили някаква нова колекция,доста бедна.ще пиша какво е било положението там.

# 71
  • Мнения: 1 645
Наистина обувките Primigi струват над 100 лв, ако са оригинални
Ето и един сайт в който има техни обувки;
http://www.zappos.com/n/es/d/722465714/page/5.html

имат много хубави модели Peace

# 72
  • Мнения: 162
Наистина обувките Primigi струват над 100 лв, ако са оригинални
Ето и един сайт в който има техни обувки;
http://www.zappos.com/n/es/d/722465714/page/5.html

имат много хубави модели Peace
Какво значи "оригинални"!Зависи в кой от заводите по света им са шити моделите,тези,които се шият в БГ не са по-малко оригинални.Някой беше писал,че зареждането в Цум става от завода им в Испания и затова цените са такива...

# 73
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Много скъпи бе Shocked????

# 74
  • София
  • Мнения: 6 555
Аз купих от Стил 99 в Младост 1 А, но имаше само св. бежови, оранжеви, кафяви, и убито червено. 2-3 модела само, даже едвам намерих на Плами, но преди това гледахме/мерихме КиК - Примиджи са класи над тях по всички показатели.

# 75
  • Мнения: 1 645
Наистина обувките Primigi струват над 100 лв, ако са оригинални
Ето и един сайт в който има техни обувки;
http://www.zappos.com/n/es/d/722465714/page/5.html

имат много хубави модели Peace
Какво значи "оригинални"!Зависи в кой от заводите по света им са шити моделите,тези,които се шият в БГ не са по-малко оригинални.Някой беше писал,че зареждането в Цум става от завода им в Испания и затова цените са такива...

Под оригинални имам в предвид,произведени в "ядрото" както се казва,а не в някой от заводите им.
А до колкото виждам разликата в цените е много голяма, което според мен не би трябвало да бъде.
Много големи фирми имат заводи по цял свят,но аз не се сещам за нито една която да поддържа такава голяма разлика в цените newsm78

# 76
Az sam ot Plovdiv i dnes obikalyahme s edna mama za da videm kakvo predlagat ot modelite na PRIMIGI tova sa nai-groznite i prosti obuvki ,koyto sam vigdala zenite sa ot 30 do 50lv.Az sam rabotela kato OTK v obuvna firma,koyato raboti za iznos za Italia i moga da vi overya,che v Balgaria ostava braka(toest defeknite).Predi dve sedmizi kupih obuvki na moeto momiche,koeto e na 10m na firma BEBETOM a sashto imashe i na KIT KAT .Na BEBETOM sa 46lv a drugite sa 38lv i dvete sa ortopedichni.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 662
Не знам дали са брак, но големия ми син, както се казва порасна с тези обувки. Факт е, че като ги обуе в магазина и са толкова удобни, че си тръгва направо с тях. Не иска да ги сваля. Ако искаш да ги снимам, за да видиш, че изобщо не се променят от носенето. Става въпрос за обувки, носени по един сезон. Някак не мога да ги изхвърля. Ще ги пазя за резервни на малкия.
С нетърпение чакам пролетната колекция Grinning

# 78
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
За съжаление се оказа,че магазинът ще работи чак следващият понеделник  smile3518,така че и този път останахме без обувки.Но се надяваме чичото ни скоро пак да има път натам.

# 79
  • Мнения: 179
Az sam ot Plovdiv i dnes obikalyahme s edna mama za da videm kakvo predlagat ot modelite na PRIMIGI tova sa nai-groznite i prosti obuvki ,koyto sam vigdala zenite sa ot 30 do 50lv.Az sam rabotela kato OTK v obuvna firma,koyato raboti za iznos za Italia i moga da vi overya,che v Balgaria ostava braka(toest defeknite).Predi dve sedmizi kupih obuvki na moeto momiche,koeto e na 10m na firma BEBETOM a sashto imashe i na KIT KAT .Na BEBETOM sa 46lv a drugite sa 38lv i dvete sa ortopedichni.

Абсолютно не мога да се съглася с теб!  smile3513 Ние имаме обувки на Примиджи, купувани от есента и са невероятни! Изключителна кожа, невероятен дизайн и те също са анатомични! В магазините в момента /в Пловдив/ не са заредили от новата им колекция. Доколкото знам това ще стане след 15-ти! Аз също ги чакам с голямо нетърпение!
Нищо лично!  Peace

# 80
  • Мнения: 2 255
Днес бях и в двата  магазина ...:

1. на Пиротска имаше малък избор - особено за момчета - 21-22-23 имаше по 1-2 модела само
следващото зареждане щяло да бъде с по-летни отворени модели, тъй като това имало налично в завода  Shocked

2. на Патриарха - имаше малко по-голям избор в тази номерация, но повечете модели бяха на К&К - на Примиджи - малко и то доста затворени
чакат стока - края на др.седмица, но не можаха да ми кажат какво по-точно  Rolling Eyes

- утре ще скокна до Стил 99 в Люлин да видя там  newsm78

Отчетох се  hahaha

# 81
  • Мнения: 2 125
Днес бях и в двата  магазина ...:

1. на Пиротска имаше малък избор - особено за момчета - 21-22-23 имаше по 1-2 модела само
следващото зареждане щяло да бъде с по-летни отворени модели, тъй като това имало налично в завода  Shocked

2. на Патриарха - имаше малко по-голям избор в тази номерация, но повечете модели бяха на К&К - на Примиджи - малко и то доста затворени
чакат стока - края на др.седмица, но не можаха да ми кажат какво по-точно  Rolling Eyes

- утре ще скокна до Стил 99 в Люлин да видя там  newsm78

Отчетох се  hahaha

Много ти благодаря  bouquet Мислех утре да ходя за обувки, но ще отложим Peace

# 82
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Я ми обяснете къде точно на Пиротска е този магазин  newsm78,че нещо не загрявам.

# 83
  • Мнения: 1 102
В Касида-Пловдив казаха че ще получат на 10.03 така че може да се ходи.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
В първия безистен като тръгнеш от ЦУМ в посока Ботев.От лявата страна се пада по средата на редицата,много невзрачен магазин

# 85
  • Мнения: 1 393
Ох,ще ме побъркате с тези обувки CrazyИ аз съм им фен,а откакто видях снимките на Мимито съв влюбена в розовите обувчици   Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 3 662
В магазина на Пиротска още не са докарали пролетните моделчета

# 87
  • Мнения: 1 393
Моля ви,ако някой види някъде розовите обувки от снимките на Мимито някъде в София да свирка  Praynig

# 88
  • Мнения: 7 106
В магазина на Пиротска още не са докарали пролетните моделчета

А споменаха ли кога ще имат зареждане, защото след седмица-две ще ходим в София и бих взела за моята мадама някакви пролетни.
Тези розовите на Мимито и на мен ми грабнаха окото Grinning.

# 89
  • Мнения: 5 713
Във Варна не знам къде продават.
Във Варна colibri е писала къде на 1-ва стр:

" Във Варна ги видях в едно малко магазинче на 8-ми Приморски полк, като се върви от Червения  към Чаталджа по левия тротоар, подминава се блока, в който е Мтела и накрая ме су завива в ляво и на тясната страна на блока е това магазинче /мисля че до него е м-н Жълто/ "

Аз също от там купих обувки на Примиджи есента за 30лв и съм много доволна както не веднъж съм казвала във форума. Зимните й са на Делфи прим боти пак за 30лв и пак съм доволна.

# 90
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Във Варна не знам къде продават.
Във Варна colibri е писала къде на 1-ва стр:

" Във Варна ги видях в едно малко магазинче на 8-ми Приморски полк, като се върви от Червения  към Чаталджа по левия тротоар, подминава се блока, в който е Мтела и накрая ме су завива в ляво и на тясната страна на блока е това магазинче /мисля че до него е м-н Жълто/ "

Аз също от там купих обувки на Примиджи есента за 30лв и съм много доволна както не веднъж съм казвала във форума. Зимните й са на Делфи прим боти пак за 30лв и пак съм доволна.

И аз ги видях тези модели.Мога да ви кажа само че са взели най-неграбващите окото модели и естествено по- евтинки.
Видях лично с очитв си едно моделче,което в Добрич беше преоценено на 6 лв. и купих от него, в магазина цената беше 12лв. и продавачката ме убеждаваше колко на сметка са обувките и каква страхотна покупка ще направя! #2gunfire

# 91
  • Мнения: 5 713
Ами не знам...когато аз бях в това магазин4е, нямаше обувки по 12лв. Имаше 5-6 модела, а този, който аз взех, си го харесвам.  Wink
За жалост ве4е съм в Бургас и малко солено ще ми излезе отиване до Добри4 и връщане само за едни обувки. Ще се задоволявам с това, което има по магазините.

# 92
  • Мнения: 2 071
Във Варна има такива обувки, но много малък избор в магазинчето за детски обувки на пазар Чаталджа, също и на бул. Владислав след ОБразцов дом - не знам точно името - влиза се навътре, има няколко щанда (ама и аз как го обясних)

# 93
  • Мнения: 2 255
Да ви кажа ...:
В събота бях в магазина на Стил 99 в Люлин - почти нищо нямаше (за момченца 21-23 - само 1 модел) - чака ли стока от Добрич ама никой незнае кога ?!?!?

И тъй като ми писна да обикалям вече, а на малкия крачетата му се потят вече в ботушките като е по-хубаво времето  Rolling Eyes реших проблема като му взех обувки на Минимен :
ЕТО ГИ

# 94
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да са ви честити,ние ще почакаме още малко.

# 95
  • Мнения: 1 014
Az sam ot Plovdiv i dnes obikalyahme s edna mama za da videm kakvo predlagat ot modelite na PRIMIGI tova sa nai-groznite i prosti obuvki ,koyto sam vigdala zenite sa ot 30 do 50lv.Az sam rabotela kato OTK v obuvna firma,koyato raboti za iznos za Italia i moga da vi overya,che v Balgaria ostava braka(toest defeknite).Predi dve sedmizi kupih obuvki na moeto momiche,koeto e na 10m na firma BEBETOM a sashto imashe i na KIT KAT .Na BEBETOM sa 46lv a drugite sa 38lv i dvete sa ortopedichni.
Не съм толкова сигурна, че са брак. Имах възможност да поразгледам моделите в "Касида" - нищо не ме наведе на мисълта, че имат проблеми. Да уточня, че преди време съм поработила в обувен магазин и знам някои тънкости. Разбира се, моделите в ЦУМ са на по-високо ниво, но по-скоро като качество на материалите и сложност на моделите. Там харесах едни обущета, за които щях да дам 75 лв. (на 50% бяха намалени) без да ми мигне окото, но нямаше номер. Сигурна съм, че щяха да бъдат по-удобни и от пантофи - невероятна фина кожа, супер удобна кройка и прецизна изработка. Тези модели може и да не са изработени в Добричкия завод, но може и да са, защото в завода имат и добра техника и традиции в детското производство. Просто тези модели, ако изобщо ги предлагат на търговците, биха били непродаваеми в обикновените магавини. ЦУМ разчита, че ще се закачи я някой чужденец,  я някой заблуден.
Купих обувки PRIMIGI от "Касида" - разбира се ортопедични, доволна съм и като качество и като цена. Това моделче освен дължина имаше и ширка, нещо което вече е трудно да се намери.
А относно обувките на BENETTON в пловдивските магазини (напр. Хиполенд), за мен те са фалшификати, още външният им вид го показва, да не говорим при по-сериозно оглеждане. А и оригинален BENETTON на 46 лв?! Naughty

# 96
  • Мнения: 2 125
Да ви кажа ...:
В събота бях в магазина на Стил 99 в Люлин - почти нищо нямаше (за момченца 21-23 - само 1 модел) - чака ли стока от Добрич ама никой незнае кога ?!?!?

И тъй като ми писна да обикалям вече, а на малкия крачетата му се потят вече в ботушките като е по-хубаво времето  Rolling Eyes реших проблема като му взех обувки на Минимен :
ЕТО ГИ

Миналата пролет взехме същите, но по-светли....
Ако не е тайна, колко струват? Може и на лични. Аз мисля, че платих малко скъпичко за тези обувки!

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ако не се лъжа бяха 44-45лв.

# 98
  • Мнения: 2 255
34 лева, но в Люлин, в центъра бяха 44  Sad

# 99
  • Мнения: 2 125
34 лева, но в Люлин, в центъра бяха 44  Sad

Магазина в Люлин, не е ли до басейна... newsm78...в търговския център?

# 100
  • Мнения: 2 255
Не на следващата спирка след пазара - в блока точно зад спирката в посока кооперативния - има детски магазин, не се сещам как се казва, до него има пицария, банка - бе няма как да го подминеш  Wink

# 101
  • Мнения: 2 125
Мерси ВЯРА, ще се постарая да го намеря (малко съм скарана с Люлин)bouquet

# 102
  • Мнения: 2 255
ето карта, може да те ориентира по-добре от мен  Wink
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=b07809e65c816d7df8a310ba9e197e … d=130&num=417

# 103
  • Мнения: 1 102
Вече и ние сме с тази марка обувки.Много ми харесаха,при тези цени.Като знам колко пари съм дала за обувките на малкия.Много са удобни,не иска да ги сваля.Мисля че вече ще се абонирам за тази фирма.

# 104
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Някой в някоя друга тема май беше споменал,че тези обувки ги имало в някакъв магазин на Плиска.Имате ли инфо за тоаи магазин?

# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Мюрвет, от къде купи обувките и какви са цените ориентировъчно?

# 106
  • София
  • Мнения: 2 181
Някой в някоя друга тема май беше споменал,че тези обувки ги имало в някакъв магазин на Плиска.Имате ли инфо за тоаи магазин?
Има един магазин,който е точно под хотела,най-вероятно е той.За друг магазин с детски обувки на Плиска не се сещам.

# 107
  • Мнения: 1 102
Мюрвет, от къде купи обувките и какви са цените ориентировъчно?
Купих ги от ул.Младежка, за 37лв.Тъмносини като обувки,мисля че ще станат и за лятото,като вечерни де.Но са много удобни и изцяло ест.кожа.Магазина се казва Мики.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Благодаря ти  bouquet
А, имаше ли някакви тип маратонки?

# 109
  • Мнения: 179
Мюрвет, от къде купи обувките и какви са цените ориентировъчно?
Купих ги от ул.Младежка, за 37лв.Тъмносини като обувки,мисля че ще станат и за лятото,като вечерни де.Но са много удобни и изцяло ест.кожа.Магазина се казва Мики.

Не знаех, че и на Младежка продават Примиджи!!!  newsm78 Кой точно е този магазин, защото там са доста?!   bouquet

# 110
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
За магазина на Плиска- може би става въпрос за Мартинс на "Лидице"  newsm78 Защото, този, който е точно под Плиска, е на Минимен

# 111
  • Мнения: 1 102
На Младежка,от страната където са многото детски магазини,има магазин Мики за дрехи и до него за обувки.До тях има и магазин за детски играчки на Лего.
За маратонки не знам,но знам че в Касида (магазина зад кино Космос),щяха да получават на 10март лятната колекция.

# 112
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Именно за минимен питам,къде под Плиска.В подлеза ли?Защото нямам спомени там да има детски обувки,въпреки че отдавна не съм ходила  newsm78

# 113
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Именно за минимен питам,къде под Плиска.В подлеза ли?Защото нямам спомени там да има детски обувки,въпреки че отдавна не съм ходила  newsm78
Не, той е на първия етаж на самия хотел. Но не вътре в хотела. Самото магазинче гледа към Цериградско шосе.

# 114
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 smile3525Благодаря,ще отида да ги видя.А имат ли нещо интересно?Аз съм виждала само мъколко модела на минимен,наистина с добро качество са,но... newsm78,ами никак не ми харесват като модели.Примиджи са няколко класи над тях в това отношение.

# 115
  • Мнения: 424
Не съм купувла минимен, но съм съгласна с da_bo, че дизайнът на примиджи е по-сладък. Освен това в Делфи прим шият и за една друга марка за която не знаех Mod8 , но купих много сладки обувки 18 номер на сина ми. Тук са черни, нашите са с цвят изтъркан
деним.
http://www.mod8.com/uk/produits/produits_trouver_chaussure.html
Разгледайте другите страхотни са ако някой знае къде се продават да казва

# 116
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Някой да знае в Плевен дали се продават и къде?   love001 dancing

# 117
  • София
  • Мнения: 3 662
В магазина на Пиротска са получили пролетно-летните моделчета. Гледах за момчета, но мисля, че имаше и розовите обувчици, някой разпитваше за тях.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 324
Розови има само един модел, които са супер и струват 42 лева. Другите за момичета са всичките розови, но са меко казано ужасни. За момченца по-има. Има едни, дето се водят сини, а всъщност са бели и като се изтъркват стават сини. От долу прозира синьото. С много хубава подметка са. Аз купих за моето момИченце. Те са 32 лева.

# 119
  • Мнения: 1 645
Мюрвет, от къде купи обувките и какви са цените ориентировъчно?
Купих ги от ул.Младежка, за 37лв.Тъмносини като обувки,мисля че ще станат и за лятото,като вечерни де.Но са много удобни и изцяло ест.кожа.Магазина се казва Мики.

Не знаех, че и на Младежка продават Примиджи!!!  newsm78 Кой точно е този магазин, защото там са доста?!   bouquet

И аз за сефте чувам newsm78,въпреки че минавам всеки ден през там(аз живея в този квартал).Онзи ден обаче купих на малкият едни гуменки за пясъчника за 6.50 лв. Shocked от магазин Мики

# 120
  • Мнения: 1 102
За същия магазин астава въпрос,аз от там взех Primigi-то,малък магазин но зареден с хубави неща.

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
За всички,които си харесаха розовите обувки на Мимито в София.Днес ги имаше в магазина на Драганов.Бяха май 33лв.Номера 19-23.Неделя не работят

# 122
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ама наща кака носи 26,пак сме прецакани.А нещо друго интересно имаше ли?

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Толкова голям номер не съм гледала,но казаха,че сега са получили стока,така че имаше избор

# 124
  • Мнения: 1 771
Мерси ВЯРА, ще се постарая да го намеря (малко съм скарана с Люлин)bouquet

Недей да ходиш в Люлин. В събота бях не продават оибувки на Примиджи.

# 125
  • Мнения: 2 125
Мерси goldenova, няма и да стигна до там, нямаме кола си кола, а мъжо с транспорта посмълтно не мога да го закарам в Люлин...
Ще проверя в базара на Пиротска и в магазинчето на Патриарха, че детето Ша ходи босо #Crazy вече.

# 126
  • Мнения: 2 255
В Люлин Примиджи има само в магазина на СТИЛ 99 в Силвер център  Wink Аз обясних за магазана от който си взехме "Минимен"  newsm78

# 127
  • Мнения: 2 125
В Люлин Примиджи има само в магазина на СТИЛ 99 в Силвер център  Wink Аз обясних за магазана от който си взехме "Минимен"  newsm78

Аз картата, която ми прати съм си я сейвнала Hug и ако имам път натам ще го проверя магазина. Установих, че в Малечко има доста моделчета на Минимен, а и на мен ми е по-близо (само са по-скъпи с 3-4 лв.)

# 128
  • Мнения: 2 255
Тази фирма в Люлин май имат и другаде детски магазини, ама не помня  newsm78 като ходя до свекърва ми ще мина да взема една рекламка и ще пиша  Wink

# 129
# 130
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Въобще не може да става сравнение,не знам за качество,но като им видиш цените  #Crazy,пък не изглеждат особено красиви.
В магазина на Витошка до Левиса са докарали пролетна колекция на Pagpa имаше страхотни модели по 51лв са всичките

# 131
  • Мнения: 2 125
PeaceВъобще не може да става сравнение,не знам за качество,но като им видиш цените  #Crazy,пък не изглеждат особено красиви.
В магазина на Витошка до Левиса са докарали пролетна колекция на Pagpa имаше страхотни модели по 51лв са всичките

Ти имаш ли преки впечатления от тази марка? Лично аз ги чувам за първи път!? Hug

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ако говориш за Pagpa,да имам наблюдения страхотни са ,естествена кожа,красиви модели и много издържливи на носене Wink.При всички положения са много по-класни от КиК,а те не струват по-малко

# 133
  • Мнения: 2 125
Момичета, заредих се с инфо, правя списък на магазините и в събота с мъжо и дете под мишница - отивам за чипици.
Ще се разпиша след пазаруването Peace
Благодаря на всички ви!  bouquet

# 134
  • Мнения: 7 106
PeaceВъобще не може да става сравнение,не знам за качество,но като им видиш цените  #Crazy,пък не изглеждат особено красиви.
В магазина на Витошка до Левиса са докарали пролетна колекция на Pagpa имаше страхотни модели по 51лв са всичките

Ти имаш ли преки впечатления от тази марка? Лично аз ги чувам за първи път!? Hug

Аз също имам преки впечатления - на дъщеря ми обувките за прохождане, зимните ботушки и есеннине обувки (които носи и сега, стават и още) са на Paqpa и са страхотни. Не са мръднали, крачето е сухо и топло, качеството е страхотно. Няма да сгрешите ако си вземете от тях  Wink. Даже миналата седмица бяхме в София и ходих специално в магазина на Витошка да купим пролетни от тях, но още не бяха ги заредили, та взехме на КиК и на Примиджи (от магазинчето на Пиротска). Сега малко ме е яд, че вече са заредили пролетните, а аз няма как да ги видя, но за сандалки ще се наредим пак там  Simple Smile.

# 135
  • Мнения: 1 014
3ори , в неделя ходих в магазина на Витошка и вече са заредили  Paqpa, момичешките наистина са доста хубавки, ама на нас ни трябват момчешки. Аз му купих от Малечко на "К. Величков" - там има много голям избор лятно зареждане и на  Paqpa и на PERLINA. Аз му взех 1 номер по-голям, защото до лятото има много време, но сега съм в една чуденка, ами ако не му порасне толкова крачето...

# 136
  • Мнения: 2 125
azira, инфото ти е спасяващо за мен Praynig Аз също смятах да отида направо на Витошка за мъжки Mr. Green обувки, но щом избора е по-голям в Малечко, направо там да търча newsm78.
Що става въпрос за големината на вашите обувки - ортопед ми е казвал, че е нормално да има един пръст м8у крачето и края на обувката (т. е да са молко по-големи Peace) И аз смятам да взема по-големички обувчици Hug

# 137
  • Мнения: 7 106
3ори , в неделя ходих в магазина на Витошка и вече са заредили  Paqpa, момичешките наистина са доста хубавки, ама на нас ни трябват момчешки. Аз му купих от Малечко на "К. Величков" - там има много голям избор лятно зареждане и на  Paqpa и на PERLINA. Аз му взех 1 номер по-голям, защото до лятото има много време, но сега съм в една чуденка, ами ако не му порасне толкова крачето...

azira
много благодаря, че ме подсети за Малечко. Едните обувчици са купени от там, обаче ми беше изхвръкнал от главата този магазин, че падна голямо обикаляне. Но след месец имаме ходене пак до София и непременно ще се отбия до там да купя сандалки.
Колкото до номерацията - аз винаги купувам един номер по-големи. Тя в момента носи 21 номер, а аз купих 22. По-добре е обувчиците да се леко широки и на крака да е комфортно, отколкото да притискат и деформират. А на мен лично ми е направило впечатление,че на моята дъщеря крачето и расте само лятно време  Laughing. Миналото лято порастна с 2,5 см. и от септември месец до ден днешен си стои на 12,5 см. Сега очаквам бум в разтежа  Laughing

# 138
  • Мнения: 1 014
stellina , радвам се,че съм била полезна.
Ние отскоро ходим по-свободно - проходи на 12 мес, сега е на 13 мес. и се притеснявам, че може да ходи по-трудно с тях. Иначе и аз знам за този 1 см. в повече, ама на това малко краче 1см. ..., като му ги обух ми се стори много (нашите са с отворчета и отпред, та се вижда)
В Малечко бяха толкова много моделчета във всички разцветки, че ми беше трудно да избера, мъжът ме предложи да вземем направо 2 чифта, ама аз каквато съм благоразумна... , не мога да не уважа и другите ми любими марки, напр. PRIMIGI.
Ау, 3ори , сега ме изплаши, ами ако му порасне толкова много крачето и на моя до лятото?  newsm78

# 139
  • Мнения: 94
Момичета аз в средата на лятото купих първите сандалки на Ирен - 16 номер точно на Делфи - много красиви,  а последните и обувки от преди седмица са 23 номер Така че имайте предвид че може да ви се наложи и вие да си правите колекция от обувки в къщи  Simple Smile в чудо се видях с тези нейни крачета  Simple Smile

# 140
  • Мнения: 1 102
някоя мама от Пловдив да е ходила случайно в Касида?

# 141
  • Мнения: 7 106
[Ау, 3ори , сега ме изплаши, ами ако му порасне толкова много крачето и на моя до лятото?  newsm78

Виж това вече, няма как да се предвиди. Крачето расте с различен темп и на една и съща възраст дечица имат коренно различни "мерки" на крачетата  Grinning.
Аз купих два чифта пролетни с ясното съзнание че ще бъдат носени съмсем малко и вероятността  да ги носи и есента е почти нулева. Ама как да устоиш на тази красота  Laughing , ако имах възможност бих взела още два  Mr. Green.

# 142
  • Мнения: 55
3ори , в неделя ходих в магазина на Витошка и вече са заредили  Paqpa, момичешките наистина са доста хубавки, ама на нас ни трябват момчешки. Аз му купих от Малечко на "К. Величков" - там има много голям избор лятно зареждане и на  Paqpa и на PERLINA. Аз му взех 1 номер по-голям, защото до лятото има много време, но сега съм в една чуденка, ами ако не му порасне толкова крачето...
Освен това в Малечко цеите на тези обувки са с 7 лв. по-ниски, отколкото в детския магазин на Витошка....

azira
много благодаря, че ме подсети за Малечко. Едните обувчици са купени от там, обаче ми беше изхвръкнал от главата този магазин, че падна голямо обикаляне. Но след месец имаме ходене пак до София и непременно ще се отбия до там да купя сандалки.
Колкото до номерацията - аз винаги купувам един номер по-големи. Тя в момента носи 21 номер, а аз купих 22. По-добре е обувчиците да се леко широки и на крака да е комфортно, отколкото да притискат и деформират. А на мен лично ми е направило впечатление,че на моята дъщеря крачето и расте само лятно време  Laughing. Миналото лято порастна с 2,5 см. и от септември месец до ден днешен си стои на 12,5 см. Сега очаквам бум в разтежа  Laughing

# 143
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В безистена на Пиротска има на mod8,много са хубави,поне момичешките.Момчето каза,че ще получават пак стока в края на следващата седмица.Ето ви и тел. да звъните за информация та да не се разкарвате напразно 089 8 56 97 65 Иван Станков.  bouquet

# 144
  • Мнения: 2 125
Ох ooooh!, най-накрая и ние се обзаведохме с обувки на МиниМен и маратонки. В събота направо в детския магазин на Витошка влетяхме и обухме малкия човек. Доволна съм Laughing

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз купих на Делфи страхотни от пътеките в Младост

# 146
  • Мнения: 1 426
в Стил99, младост 1А има обувки на Примиджи от новата колекция, купих сандали за 25лв точно каквито търсех, и стелката им е много добра. Спортните модели също са хубави, но нямаше нашия номер.

# 147
  • Мнения: 13 512
До мамите от Добрич- има ли там магазин на Примиги? Нали се шият във вашия завод?

# 148
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
има магазин в самия завод и можеш да си купиш от там.


На мод8 са много хубави и удобни дъщеря ми сега носи такива, но са малко скъпички - пак са производство на Добрич

# 149
  • Мнения: 13 512
Видях във Варна магазина на Червения площад. Обувките там нямат нищо общо с тези ЦУМ!Несравними са, явно в ЦУМ не ги шият в Добрич.

# 150
  • Мнения: 5 713
Видях във Варна магазина на Червения площад. Обувките там нямат нищо общо с тези ЦУМ!Несравними са, явно в ЦУМ не ги шият в Добрич.
Стана ясно, 4е тези в ЦУМ са внос и затова са 100лв.

# 151
  • Мнения: 424
Ив- надин, на червения площад са взели от най-евтините модели на примиджи, и само един на мод 8. Видях ги, но в завода има и други от по-скъпичките  Wink

# 152
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
къде точно е този магазин на Червения площад?
Детски маркет Рая или като вървиш към Чаталджа от лявата страна?

# 153
  • Мнения: 5 713
Като вървиш към Чаталджа, в ляво, едно малко магазин4е в на4алото на ул. Гурко.

# 154
  • Мнения: 649
а има ли ги и в Бургас? аз тези обувки от тука много съм си ги харесала, но тук са на безбожни цени  Twisted Evil обаче не знаех, че и в БГ имат завод. та ако някой може да ми каже дали и къде ги продават в Бургас ( на прилични цени) да си купим като сме там лятото  Blush

# 155
  • Мнения: 13 512
Ив- надин, на червения площад са взели от най-евтините модели на примиджи, и само един на мод 8. Видях ги, но в завода има и други от по-скъпичките  Wink

След празнците сме в Добрич на пазар!

# 156
  • Мнения: 5 713
а има ли ги и в Бургас?
Има ги. Знам 2 магазина. Единият е срещу Механотехникума- Синди, другият на Богориди- Sun се казва, малко по диагонал на Духа на Тигъра / заведение /, преди Републиканска като се върви към Морската от дясната страна. Ходих скоро и в двата. В Синдито има и на Делфи и на Мод 8. В другия ми се сториха малко по-грозни, но и в двата е ограни4ен избора от към модели и номера. Цените в този на Богориди са на вси4ко 36лв.

# 157
  • Мнения: 1 045
има магазин в самия завод и можеш да си купиш от там.

На мод8 са много хубави и удобни дъщеря ми сега носи такива, но са малко скъпички - пак са производство на Добрич



А на тоя магазин някой знае ли му работното време ?

# 158
  • София
  • Мнения: 3 688
Видях сандали на Примиджи в магзин Стил99 в Люлин в Силвър центъра.много симпатични за 24лв,имаше и друго модели на тази фирма

# 159
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
има магазин в самия завод и можеш да си купиш от там.

На мод8 са много хубави и удобни дъщеря ми сега носи такива, но са малко скъпички - пак са производство на Добрич



А на тоя магазин някой знае ли му работното време ?

Мисля че работят от 8.00 или 8.30 до към 16.00- магазина е с работното време на завода

# 160
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Обувки PRIMIGI има в магазин "Марти Кидс" в гр.Варна   на ул. Поп Харитон №27 (до училище Цар Симеон)
Преди две седмици имаха намаление на старите модели, но нямаше нищо особенно. Може би вече са докарали новите моделчета.  Варна 

# 161
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Млко оф, но къде е това училище - Цар симеон?

# 162
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Млко оф, но къде е това училище - Цар симеон?

До колхозния пазар.

# 163
  • Мнения: 2 255
Момичета, знае ли някой дали в момента има избор от сандалки № 21-23 за момченце в магазина на Драганов на Патриарх Евтимий 25  newsm78 че смятам утре да се занесем дотам с малкия да му обуя крачетата  Joy

# 164
  • София
  • Мнения: 2 181
Вяра,аз купих на Стела от другия му магазин до нас.Мисля че има едни и същи неща в двата магазина и имаше избор.Даже на мен ми се стори че момчешки имаше повече(сигурно щото не търсех такива Wink)

# 165
  • Мнения: 2 255
Вяра,аз купих на Стела от другия му магазин до нас.Мисля че има едни и същи неща в двата магазина и имаше избор.Даже на мен ми се стори че момчешки имаше повече(сигурно щото не търсех такива Wink)
Къде е другия му магазин до вас  newsm78 че аз и без това трябва да ходя утре и във вашия край  Rolling Eyes

# 166
  • София
  • Мнения: 2 181
Като вървиш по Гешов към бул.България е от дясно,преди булеварда до Пиреус банк.

# 167
  • Мнения: 2 255
Като вървиш по Гешов към бул.България е от дясно,преди булеварда до Пиреус банк.
Не че ми стана много ясно  newsm78 ама я кажи от точка Пирогов как се пада  Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 2 214
В Пловдив,почти пълна колекция и най-добри цени ще намериш в магазин "Касида"-намира се зад кино"космос"/бивше"Комсомол""-като застанеш пред киното хващаш уличката от дясната му страна и на първия ляв ъгъл е магазина.С кола се влиза откъм Гръцкото консулство.Дано да се ориентираш,но стигнеш ли квартала питай някой-ще те упътят.Аз купувам обувки само от там и най-скъпите са около 30лева.
Точно се чудих каде да купувам на таралежчето ми сандалки newsm78
Благодаря Heart Eyes

# 169
  • Плевен
  • Мнения: 1 418

Ето това са наистина страхотни обувки, видях една мама, че ги е публикувала със снимка. Ние ги имаме от година и половина - струваха 28лв, но не са мръднали, освен че кожата се е поожулила. А сега има ли ги по магазините, защото в Плевен за есента видях на едно място в кафяво затворена обувка, тип боти 44лв. Ако има същия модел (като на снимката) бих го купила отново.

# 170
  • София
  • Мнения: 1 348

Ето това са наистина страхотни обувки, видях една мама, че ги е публикувала със снимка. Ние ги имаме от година и половина - струваха 28лв, но не са мръднали, освен че кожата се е поожулила. А сега има ли ги по магазините, защото в Плевен за есента видях на едно място в кафяво затворена обувка, тип боти 44лв. Ако има същия модел (като на снимката) бих го купила отново.

И ние имаме такива. Страхотни са, много добре се чувства дребоса с тях и са здрави.

# 171
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Искам да благодаря за темата и за дадените обяснения.  Hug От Добрич купихме на малкия три чифта обувки за есента и зимата. Много са хубави, от естествена кожа, много леки и удобни. По-хубави са от Geox, а трите чифта струваха колкото един от споменатата марка.
Как да не се радва човек.  Mr. Green

# 172
  • Мнения: 480
То да се радва човек, ама ако беше взела списък и да надонесеш за всичките ни дечурля обувки. Като ще биеш път до там няма празна да се връщаш я!  Mr. Green
Пък ние ще обикаляме тукашните магазини, надявайките на същия късмет, а вие със здраве да си ги износите обувките!   bouquet

# 173
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ако знаете аз пък какви красиви ботуши изостанали от миналата година видях - от естествена кожа - казвам си, това са нашите ботуши и в следващия момент виждам  цикламен тънък хастар, който не е предназначен за нашата зима - това било направено за вътрешния пазар  и то с марка  Primigi!!!!!!!!!! Е, те затова не са продадени и си стоят от миналата година.

# 174
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
То да се радва човек, ама ако беше взела списък и да надонесеш за всичките ни дечурля обувки. Като ще биеш път до там няма празна да се връщаш я!  Mr. Green
Пък ние ще обикаляме тукашните магазини, надявайките на същия късмет, а вие със здраве да си ги износите обувките!   bouquet
Късмет извадих, че съм Добричка снаха...   bouquet

# 175
Здравейте,

Стил 99 имат 8 магазина в София, за информация каде се намират може да посетите страницата на фирмата www.stil99.com

Общи условия

Активация на акаунт