Моля Ви, хайде да помогнем

  • 10 492
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Бебешко не ми остана, понеже почти всичко го изпратих в дома в Благоевград. Поне с памперси ще помогна.
Имам приятел, който по принцип е от Гъмзово, но живее в Сф. Ще му се обадя да видя кога ще си ходят натам.

непременно се свържи с него!!!!!!!!!

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
сега newsm78
Бебешко се трупа постоянно при нас .На моменти е повече от необходимото и търсим къде да го дадем.Има около 10 чувала чакащи да се закарат в Кюстендил.

Вчера се обадиха от една орг. тук за две такива семейства, а сега и това.
Ще преровая бебешкото и при първа възможност ще изпратя колет.Има дрешки,чорапки и малко одеялца.Знам,че е давано за домовете,но съм на мнение,че в случая като имаме много бебешко никоя мама няма да се сърди ако изпратя от събраното на тези хора.

козменика и млека няма Sad

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
така......

бебешко има доста,проверих.Някои момичета са ми давали надписани и запечатани пликовете.Отворих ги и има бебешко.

така че дрешките не са проблем.Отделих чорапки и едно одеялце.
Ан Мари,открий твоят човек ако можем да го ползваме с транспорта Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 39 758
Току що говорих с него, за съжаление няма да си ходят скоро. Казах му по принцип за какво става дума.

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Току що говорих с него, за съжаление няма да си ходят скоро. Казах му по принцип за какво става дума.

в понеделник ще пусна колет с дрешките Wink

# 20
  • Мнения: 4 195
знаете ли свекър ми е от Гъмзово - познава хората. знаете ли нямам пари за газ иначе бих закарала всичко а и аз имам какво да им занеса. искате ли да говоря със свекъра и ако искате ако мисли да ходи скоро ще ги закара..............пусто да остане моя мъж миналата седмица си беше на Гъмзово - ех как е може да свърши идеална работа............оф 4акайте първо да видя дали има от де да изкопам 30-тина лева за газ. до ден два ще пиша - задръжте малко със колета

# 21
  • Мнения: 3 479
Каква козметика трябва?
Имам шампоан и бебешко олио, ще купя сапун и кремче против подсичане, клечки за уши. Друго какво? Може би е хубаво да има Вигантол, Панадол.
Кой ще събира нещата?
Мога да ги пратя и по пощата.

# 22
  • Мнения: 2 249
Роси,и при мен има бебешко Hug

# 23
  • sofia
  • Мнения: 7 477
знаете ли свекър ми е от Гъмзово - познава хората. знаете ли нямам пари за газ иначе бих закарала всичко а и аз имам какво да им занеса. искате ли да говоря със свекъра и ако искате ако мисли да ходи скоро ще ги закара..............пусто да остане моя мъж миналата седмица си беше на Гъмзово - ех как е може да свърши идеална работа............оф 4акайте първо да видя дали има от де да изкопам 30-тина лева за газ. до ден два ще пиша - задръжте малко със колета

държаааааааа Flutter
то така или иначе аз поне до понеделник няма да го пусна Wink
казвай ако някой пътува,че съм напълнила една тобра -голмааааааааа Simple Smile

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси,и при мен има бебешко Hug

не знам какво точно е при теб,но отдели от на-малките размери бодита ,ританки и по-дебели дрешки.
ако до понеделник Вики няма инфо за транспорт-пускай ги с колет.

# 25
  • Мнения: 4 195
Вики има инфо - 4е живее с тъпанари. свекъра ме отряза.............намало да си ходи - не съм ли видяла на вън къв сняг е #Cussing out #Cussing out а има познати които пътуват редовно до Гъмзово ама нема да ми каже...............влах гаден.
ми моми4ета нека се уговорим така - който праща сега праща - а аз живот и здраве като затръгвам към гъмзово - март или април ще ви свирна - така или ина4е ще им трябват и неща за по натам, като поотрасне бебо и ще ги закарам задължително. просто в момента няма от къде да изкопам пари за газ ина4е бих тръгнала веднага. newsm78 ooooh!
ей много ме е яд - как незнаех седмица по-рано мъжо като си ходи............ей моя пусти късмет - баси каръка съм еййййййййййй #Cussing out
а да забравих да напиша - аз ще им закарам коли4ка, така или ина4е сега в тея студове няма да им трябва...........

# 26
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Joy Joy
това с  Crazyвлаха гаден е класика  Twisted Evil

каквото можем ще пратим по пощата , а по нататък ще те ИЗПОЛЗУВАМЕ оня,как беше newsm78влах...........

успокой се  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 657
Момичета благодаря ви,че се отзовахте Hug

Аз днес събрах доста багаж и ще видя дали таткото утре ще идва до Фабия,та ако идва направо да му дам дрехите.Скожих и едно одеалце,спално 4увал4е,космунафт,костюм4ета,ританки,бодита-абе каквото се сетите WinkОх,дано да дойде 4ове4еца,та да му ги дам още утре Praynig

ЗОРИ,каза 4е ще се вклю4и и тя Wink

# 28
  • Мнения: 2 249
един въпрос и една молба Praynig
1.говорено ли е с хората?да не се изцъклят от тия колети и да им стане неприятно Embarassed

2.нека ,който праща нещо да слага списък тук-да не се окаже бебока с 30 блузки примерно и без яке Shocked
 Hug  bouquet
при мен има бебешки дрехи от акциите-ще ги преровя-ако се наложи пак ще ги изпера и ще пратя колет ,но чк другата седмица към края за да видя какво сте пратили-мисля да добавя малко бебешк сапуни и праз за пране newsm78

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ето

1.Бодита-долни и горни-около 10
2.Тънки жилетки-5
3Чорапки-6-7 чифта
4.ританки-2-3
5.Одеяло-1

това са ориентировъчни бройки,не съм ги броила,но горе-долу са толкова newsm78

Общи условия

Активация на акаунт