СЕДМИЦАТА - 11--17.10

  • 8 460
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
ето изтривам си мнението сама!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Добро утро и от мен момичета Grinning
Знаеш ли Венера май наистина си права...ама пусти женски мозък. И аз мисля вече да не мисля за това...пък когато стане и то по-скоро. Няма да смятам вече и няма да правя тестове за ову /не че много съм ги правила...само един месец/:D
Лек ден от мен и приятна седмица на всички Stuck Out Tongue

# 2
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Добро утро!
Спорна и ползотворна седмица.
За мен тя е много богата на случки.Тази седмица ще разбера получавам ли работата за която кандидатствах , дали съм бременна(което малко ме съмнява - малко ми се гади , но пък иначе ме болят яйчниците като пред леля Фло ), а в неделя мъжът ми помъдрява с една година...
Случки , случки..
Обещавам да споделям!

Спорна седмица !

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Добро утро и от мен. Успех на всички! В края на тази седмица и аз ще чакам да не ми дойде...

# 4
  • Мнения: 4 324
Извинявам се че се повтарям ..................

За пожеланията за добро утро, лека седмица и други подобни - Момичета по този начин само натоварваме форума. Мисля, че подобни пожелания са повече за ISQ, MSN, чат и лични съобщения.
Зная че всички сте добронамерени, но просто не е необходимо да изписваме по 10 страници с пожелания за лек и успешен ден, седмица и добро утро  

Надявам се да ме разберете

# 5
  • София
  • Мнения: 4 273
Успешна седмица и от мен! Аз чакам вече 39 ден и не ми идва! Чудя ссе какво да правя? Колко още да чакам преди да отида на лекар? Досега не съм чакала толкова. Дайте съвет! Как бихте постъпили на мое място? На 33 ден тестът беше отрицателен.

# 6
  • Мнения: 3 376
Моят съвет е да си направиш отново тест;) Стискам палци!!!

# 7
  • Мнения: 689
И моя съвет е да направиш още един тест но утре сутринта с първата урина!!!

# 8
Здравйте и от мен.
В събота случайно отскочих до тоалетната и лелята беше дошла.
Нищо де другият месец, е не че опитваме /заради проблемите с мъжа ми лекарите така ни посъветваха/ ,
но днес лекаря ще се обади да каже дали са готови
 иследванията и ако не са кога ще са готови и каво ще правим по - въпроса.
Лек ден на всички и успешна седмица на всички чакащи и бебеправещи. Wink  passifier

# 9
  • Мнения: 4 068
Криси с теб ще се движим заедно май а?
И на мен в събота лелята ми дойде на гости.
Хайде дано тоя месец да е по-плодотворен от предишния.
И дано ако има такива големи закъснения да е защото е станало бебето,а не по такива необясними причини.

Весела седмица на всички!

# 10
Да Ренци дано да е така. Силно го мислия и желая и на теб от все сърце ти го пожелавам. Wink

# 11
  • Мнения: 4 212
здравейте моми4ета.Тази нощ не можах да спя добре.отделно си легнах в 3.30 сутринта и сега ми е тежка сутрин
Снощи отново вдигнах температура изведнъж , стана 37,6,така ме втресе и след 1 4ас от само себе си пак спадна на 37...
Е какво зна4и това???
Да не влизам в климакса Imp  Shocked ???
Някой да знае какво мога да пийна, но да не са лекарства,а бабешка рецепта.. Rolling Eyes
Здъхвам се като вървя,може и кръвното пак да ми е паднало.

Приятна и плодоностна седмица на вси4ки. Sunglasses

# 12
  • София
  • Мнения: 4 273
Мила Teya, най-вероятно е вирусче или настинка. Във всеки случай 1 Парацетамол няма да ти навреди. Дори ако си бременна. А за климакс не ми говори. Споделих с майка ми, че ми закъснява 39 ден, а тя каза:"Да не би да е ранен климакс?"АМА ЧЕ ШЕГА! Все пак съм на 31. Ако не искаш и Парацетамол да вземеш, поне си купи разтворим витамин С, за да ти укрепнат съпротивителните сили. Успех!

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Цитат на: Tania79
Извинявам се че се повтарям ..................

За пожеланията за добро утро, лека седмица и други подобни - Момичета по този начин само натоварваме форума. Мисля, че подобни пожелания са повече за ISQ, MSN, чат и лични съобщения.
Зная че всички сте добронамерени, но просто не е необходимо да изписваме по 10 страници с пожелания за лек и успешен ден, седмица и добро утро  

Надявам се да ме разберете


  202uu   202uu   202uu
И хич не се извинявай . И ако трябва пак ще кажеш , а дано не се наложи . И трий , щом  няма друг начин .

# 14
  • Мнения: 4 212
за съжаление тук няма парацетамол,а фервекс(френадол).Разтваря се във топла вода и бързо загрява.Дали е същото?Не искам да го използвам понеже то е за много високи температури,а и ме е страх. Sad Хората в тая жега са по джапанки на вън,аз съм в къщи с 4орапи и завита с одеало... Neutral Face
Имам и болка на лявата ръка ,на възглавни4ката под палеца.4увала съм 4е като си болен там боли...и ме боли. Imp
Имам разтворим вит."С",но ще ми помогне ли?

Общи условия

Активация на акаунт