X Factor Bulgaria - 2 сезон - Тема 4

  • 24 894
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 593

Премиерата на обичаното от милиони зрители по света предаване е през 2004 г. във Великобритания, а след това се налага в редица други държави. Най-успешни са изданията в Дания, Холандия и Италия, както и в Испания, Гърция, Португалия, Индия и др. Шест...ият сезон на ”X Factor” на Острова е привлякло внушителните 200 000 кандидати и е било гледано от близо 20 милиона зрители, достигайки 63,2 процента пазарен дял.
Форматът има четири етапа – кастинги, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо. Уникалното на „X Factor" е, че съдиите са натоварени с изключително голяма отговорност. Освен да работят в екип с останалите членове на журито, те ще изпълняват ролята и на ментори, всеки от които индивидуално ще отговаря за отделна категория изпълнители.
„X factor" е носител на две награди BAFTA, четири отличия 'National Television Awards, UK” и приза ”Royal Television Society, UK”.



Съдии:


Групи:
Александра и Владислава Димитрови
Глория и Яница Василеви
Група „Lollipop”
Група „The New Day”



Момичета:
Теодора Цончева
Нелина Георгиева
Ана-Мария Янакиева
Таня Димитрова



Момчета
Мартин Котрулев
Атанас Колев
Иван Радуловски
Георги Арсов



25+
Жана Бергендорф
Людмила Йовчева
Пламен Миташев
Виктория Куприна


Водещи:

Алекс Раева и Мария Игнатова

Концертите ще се излъчват всеки четвъртък от 21 часа, а елиминациите - всеки петък от 22 часа.




Архив:

# 1
  • Мнения: 1 759
Пу първа  Party

# 2
  • Мнения: 295
Обачеееее.....не смея да си помисля каква стилистична изненада ни очаква....идва Нелина Mr. Green
ooooh! Joy Joy
Не смея да гледам.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 871
Така е, като не искате жените да плетете терлици и пуловери Кремена ще използва преждата за прически. Ама па добре, че ни ги турляса тия кълбета на някой от мъжете де - тогава щях да я карам аз Мария Илиева да брои пак топките.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 268
Браво на бек вокалите  hahaha

Много добри  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 4 025
тази вечер всичко е под всякаква критика, добре че ви чета, за да се забавлявам, иначе щях да спра тв-то

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 805
На тези снимки на съдиите, Любо изглежда с 20 години по-стар  Joy

# 7
  • España
  • Мнения: 1 194
Положението...."вместо да се влошава,става все по-трагично",както обичаше да казва един мой познат!
Бебе,  bouquet за новата тема,направо от летящ старт ! Laughing

# 8
  • Мнения: 4 864
Положението...."вместо да се влошава,става все по-трагично",както обичаше да казва един мой познат!

Така е Cry

# 9
  • Мнения: 6 417
Кремена дали ги пита харесват ли се, м?

# 10
  • Мнения: 8 520
Последния пост на дядо Хаджия от предишната  ме развесели

# 11
  • Мнения: 61


Дам, а уж има добри попадения, но то само глас не стига, даже не е най-важното..

# 12
  • Мнения: 3 495
Щом дори и Жана, която ми е фаворит, не ми хареса, значи е зле работата Simple Smile.Обаче пък Наско все повече започва да ме кефи - и то мен, която абсолютно не понасям рап. Има потенциал момчето, чудех се на решението на Саня да го вземе в отбора, но сега мисля, че не е сбъркала.

# 13
  • Мнения: 3 403
Бебе мерси за темичката   bouquet

Аз си мисля, че можем всяка седмица да си правим калсация кой участник беше с най-безумна визия на концерта.

Накрая няма да ви кажа каква колекция ще имаме да плашим гаргите с тях.

# 14
  • España
  • Мнения: 1 194
Така е, като не искате жените да плетете терлици и пуловери Кремена ще използва преждата за прически. Ама па добре, че ни ги турляса тия кълбета на някой от мъжете де - тогава щях да я карам аз Мария Илиева да брои пак топките.
Да вляза в "интонацията" на Заки....ама к'ви са тези сексистки постове сега  newsm78 Peace

Общи условия

Активация на акаунт