Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 22

  • 50 799
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 328
Здравейте.Харесахме количка и разни други неща от amazon.co.uk. За пръв път поръчвам от този сайт и съм притеснена как се случват доставката до България и след това да вкъщи  newsm78 Общата сума е 289 паунда без доставката.

# 721
  • Мнения: 738
А колко е доставката?
Принципно, вариант 1 е да се поръча през превозвач, в който случай по-обемисти и тежки неща (по 2 лв. на кило) ще си излязат бая пара. Ако доставката за нещо на стойност 300 лири е към 20 лири или 30 даже, има повече смисъл да се поръча директно до БГ... поне ще си носят отговорност докрай Амазонци.
По принцип пристигат с пощите (дребните неща) или с InTime (най-често) по-големите. Биха могли и с друг куриер да дойдат newsm78, тук някой поръчвал от Амазон големи работи трябва да каже.

# 722
  • Мнения: 81
Аз съм поръчвала столче за хранене, а сега и столче за колата, и двете ми ги изпратиха с DHL. Поръчвам директно, защото не е съществена разликата в доставката. Аз съм от провинцията и с превозвач допълнително се оскъпява за изпращането по куриер. Така наистина Амазон отговарят за доставката до дома ми!

# 723
  • Мнения: 4 936
Върнах 2 блузи на 23 октомври с Български пощи, но до сега не съм си получила $ обратно. Писах им - казаха, че не са ги получили още. До сега не ми се е случвало подобно нещо. От пощата нямам проследяващ номер - БГ пощи дават номер, който не дава инфо извъс страната. Какво да правя?
Напиши ако искаш номера и ще ти го проверя дали е получен в ЮК
няма номер за проследяване - не пуснах с тракинг поради горните причини, а сега.... остава ми само да чакам. Лошото е, че върнах 2 блузи на 2 различни доставичка и нито един от тях не се е индикирал, че е получил пратка!

Нали са пуснати препоръчано това ти е тракинг номера
не са препоръчани - там е номера. днес бяхме до пощата - имало масово забавяне на пратките за Европа - много народ освен мен ходил да пита защо не са им получени нещата - дано това е проблема - и скоро да ми върнат $. Благодаря за помощта на всички!

# 724
  • Мнения: 3 638
Инхалатор ми трябва.
Видях, че има предимно на Ормон - към кой модел да се насоча за детенце?
Като гледах цените не са много по-различни от тукашните, но може пък на ЧП да намалят някой модел  newsm78

# 725
  • Мнения: 398
В къщи сме с този и съм доволна. Аз го взех директно от вносителя -правят намаления. Бебешката маска се купува отделно, при всички марки мисля е така. Другите хубави инхалатори са Pic, виж и тях.

# 726
  • София
  • Мнения: 44 016
anbibian http://kbs-omron.com/details.php?id=31 този имаме ние.
Евентуално ако искаш безшумен и да става за инхалации в легнало положение да търсиш ултразвуков някакъв, но на нас горния ни върши перфектна работа.
Нешият беше комплект детска маска, маска за възрастни, накрайник за нос и мунндщук, като го купувахме бебешки маски изобщо нямаше, сега продават и такива, а и лесно се намират вс консумативи тук, за пик не знам така ли е също.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 296
http://www.amazon.de/gp/search/ref=pe_745111_41580471_pe_ecg/?rh … 33031&ie=UTF8
http://www.amazon.de/b/ref=amb_link_178046087_3?ie=UTF8&node … f_rd_i=3633133031
20% EXTRA-RABATT AUF AUSGEWÄHLTE SPORTSWEAR
Скрит текст:
Jetzt sparen: Beim Kauf eines der unten aufgeführten Sportswear-Artikel erhalten Sie zusätzlich 20% Rabatt. Legen Sie einfach einen oder mehrere Artikel in Ihren Einkaufswagen und geben Sie den Aktions-Code 20WINTER ein - 20% Rabatt pro Artikel werden Ihnen dann automatisch vom Betrag abgezogen. Dies gilt nur für Artikel, die direkt von Amazon.de verkauft und versendet werden. Artikelauswahl kann sich ändern. Der Gutschein ist bis einschließlich 15. Dezember 2013 gültig.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!!!

# 729
  • Мнения: 3 638
Благодаря за насоките за инхалатора   bouquet

anbibian http://kbs-omron.com/details.php?id=31 този имаме ние.
Евентуално ако искаш безшумен и да става за инхалации в легнало положение да търсиш ултразвуков някакъв, но на нас горния ни върши перфектна работа.
Нешият беше комплект детска маска, маска за възрастни, накрайник за нос и мунндщук, като го купувахме бебешки маски изобщо нямаше, сега продават и такива, а и лесно се намират вс консумативи тук, за пик не знам така ли е също.


А трябва ли ми бебешка маска за дете на 2 г.? От клиниката са ни дали инхалатор с детска маска  newsm78
Вносителя има ли шоурум или ако искам да поръчам - директно от сайта?

# 730
  • Мнения: 6 985
k a t r i n, обяснението ти е достойно за 1-ва страница Hug

Да, наистина. Преди доста време попитах какво точно се случва на тоя черен петък но никой не пожела да обясни. Добре е да го сложите на началната страница на темата, за да стане достояние на повече хора.
Благодаря, Катрин!

# 731

Общи условия

Активация на акаунт