Ескапел

  • 1 009
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да ви попитам какво може да ми се случи ако съм пила 5 пъти Ескапел в рамките на 2 месеца?

# 1
  • софия
  • Мнения: 53
Хормонални нарушения, проблеми с ендокринната система..... Ескапел може да се пие само 2 пъти годишно!!!!!  Shocked Сори,  ако съм груба, но ти друг метод за предпазване от бременност не знаеш ли. Това си е направо нехайство към собственото си здраве. И по-добре да пишат лекар, а не във форума. Но съм сигурна, че и лекарката доста ще ти се накара.

# 2
  • Мнения: 187
Това сериозно ли е? Crazy

# 3
# 4
  • Nova Zagora
  • Мнения: 69
и аз знам,че не е хубаво да се пие често и още повече последователно. най добре е да се консултираш със специалист,защото не е шега работа.

# 5
  • Мнения: 187
Отиди на гинеколог да ти изпише противозачатъчни. Хем по-здравословно, хем по-евтино.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 990
Може да си докараш сериозни хормонални проблеми, това не е препарат за регулярна контрацепция.

# 7
  • Мнения: 2 328
Ескапел не е противозачатъчно,а хапче за спешна контрацепция! #Crazy
 5 пъти за 2 месеца...горкия ти организъм!!

# 8
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 851
Ескапел е силно наситен продукт т.е. парен чук върху хормоните ти  Laughing А мисля,че е излишно да обясняваме върху колко процеси в организма влияят хормоните Peace

# 9
  • Мнения: 194
Чудя се къде е акълът на тези деца  Rolling Eyes Никаква здравна култура, никакво желание да се научат на нещо.
Няма да ти спестя лекцията!? Безумно е да пиеш толкова ескапел за 2 месеца.

# 10
  • Мнения: 9 355
Чудя се къде е акълът на тези деца  Rolling Eyes Никаква здравна култура, никакво желание да се научат на нещо.
Няма да ти спестя лекцията!? Безумно е да пиеш толкова ескапел за 2 месеца.
Мисля, че това е пързалка. Така че не се хаби. Освен това, доколкото си спомням Ескапелът (поне преди 3 г., когато се наложи да го взема и аз) струваше 30 лв. опаковката за 1 доза, сега 150 лв. (5х30 лв.) за 1 месец, надали някой ще даде, вместо да си купи за тези пари някакви други по-нормални противозачатъчни средства. Пък и според мен ефектът от хормоналния дисбаланс би бил видим веднага дори след 2, най-много след 3 доза, за да се наложи посещение при лекар без да се задават подобни безумни въпроси.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 289
Аз веднъж съм пила тази гадост и така ми се разбунтуваха хормоните, че не искам да си спомням. И според мен е безотговорно да се пие толкова често.

# 12
  • софия
  • Мнения: 53
Deni-meni, права си напълно. просто като прочетох темата супер се ядосах. Самата аз съм имало проблеми преди бременността и съм страдала години наред. Затова съм много чувствителна към хора, които изобщо не се грижат за здравето си и си мислят, че всичко им е подарък.
Но си напълно права......  bouquet

# 13
  • Nova Zagora
  • Мнения: 69
За съжаление не всички родители подготвят децата си за реалния живот,а и не може да искаме от тях да са наясно с това. Като ученичка аз също съм го пила няколко пъти макар,че беше доста скъп. Не ме беше страх за здравословните последици,а за това,че мога да забременея.

Общи условия

Активация на акаунт