Бъдещи майки от Благоевград

  • 20 491
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 708
пуснете в гугъл или тук някъде има тема за раждане в дупница и ще видите подробни разкази, а това дали естествено или не, имам опит и с двете, определено естествено, възстановяването е много бързо след това  Wink

# 31
  • Мнения: 10
И аз си мисля, че въстановяването след естествено е по-бързо. Но при всеки организъм е различно и няма гаранция, едното ще бъде много лесно, пък другото не. Аз имам доста познати, които са раждали секцио и повечето казват, че дори да мине време си ги боли.

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте,  мами! Как сте?

# 33
  • Мнения: 10
Здравей  Hug Аз съм добре, нямам обичайните неразположения за бременните, само вече дрешките започнаха да ми умаляват и вечер особено като ям, се чувствам после като слоница  hahaha А иначе още нямам голям корем, с по-широки блузки като съм не се забелязва особено.
Чакам да дойде другата седмица, че тогава съм на преглед и нямам търпение да видя малкото човече. Последно се видяхме на скрининга, който беше преди месец. Сега сигурно много е пораснало  newsm03 Тъкмо ще се разберем с лекаря и за морфологията, която трябва да е през декември. От БХС-то ми даде клипче и си го пускам от време на време и много се радвам, сега сигурно ще ми даде още едно.  Heart Eyes

# 34
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Привет  Hug
Моля приемете още една благоевградска мама   bouquet
Родом съм си от Благоевград.На 24г.съм.Имам един дивак на 4г. и чакам втори.Точния ми термин само един Бог го знае  Laughing Официално по МЦ е 18.02 ,но бебчо е станал по-късно.До 01.03 ми дават срок да родя,така,че от Януари до Март ще съм в очакване  Crazy
Ходя при Калоянова.Доволна съм от нея-споделя възгледите ми.Смятам да си раждам тук.В Дупница са добри условията.Наложи ми се да полежа  седмица там в началото на бременността,но се разочаровах от компетентността на някои от лекарите там(всъщност съм доволна само от един).А пък и всички роднини ще трябва да пътуват всеки ден.Вярно,не е много далече,но ще е зимата и не ми се иска.

# 35
  • Мнения: 0
Desinka, по-тежко ще става. Аз съм в 23 г.с., и аз бях като тебе до преди 2-3 седмици не и личеше, но набързо напреднах, имам чувството, че всеки ден расте. Спокойно слоници ще сме само 2-3 месеца.  Wink

# 36
  • Мнения: 0
Ro, ти естествено ли мислиш да раждаш, и ще си избираш ли доктор?

# 37
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Естествено мисля да раждам.Не мисля да си избирам,но все пак се надявам да уцеля Калоянова на смяна.

# 38
  • Мнения: 10
Здравейте! Как сте?  Hug
Да ви се похваля, мисля, че вчера усетих бебето, сякаш нещо избълбука в корема ми  Two Hearts

# 39
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Честито ритниче Деси  Grinning Още малко и няма да те оставя да спиш.
Моя юнак в момента ме рита в ребрата,а като си подпра лаптопа на корема го рита  Laughing
Искам да попитам мамите,които имат бебе кой педиатър избрахте и доволни ли сте?
Започвам да проучвам и тоя въпрос,че времето напредва...
Баткото го водя в стоматологията при който е на смяна-при една GP сме и направо праща направлението на който сме попаднали  Laughing 

# 40
  • Мнения: 10
Добро утро мами   food010
За педиатрите и аз се интересувам, доколкото разбрах трябва да се избере в края на бременността. Аз бях питала в темата за родители от Бл-град и там ми препоръчаха д-р Калпазанова. Но ще разпитам и познати, имам време да избера  Peace Иначе за няколко познати знам, че водят децата си в стоматологията, но не знам при кой лекар  Peace

# 41
  • Мнения: 4 708
Аз живея по-близо до поликлиниката, което е много важно особено зимата, и избрах Бекярова, тя ни е личен лекар на бебето, но едновременно с това е и педиатър.

# 42
  • Мнения: 10
Моя приятел е при Бекярова, аз въобще не съм доволна от нея, много грубо се отнася към пациентите, все няма направления и т.н. и сега декември месец ще му я сменя  Peace
Като лекар не знам колко е добра, но отношението й е под всякаква критика.

# 43
  • Мнения: 4 708
Не сме имали проблем с отношението към бебето досега, дойде до нас, когато ни изписаха, всеки път я преглежда освен мерките и теглилките, иначе направления никъде няма, а стоматологията ми е много далеко. Избирайте си лекар, който е на "ти" със съвременните тенденции, за късно захранване, че толкова изчетох по въпроса, добре че нашата не дава зор да се захранваме. Peace

# 44
  • Мнения: 10
Ми може и ние все да не я нацелваме в добро настроение,но на мен ми изглежда много груба.
Миналото лято на моя приятел племенникът му си счупи пръста на крака с училище,5ти клас е и като отишли при нея, тя казала на майка му-  Е за един счупен пръст ли да дам направление?
Преди около месец свекър ми имаше бъбречни кризи, той има камъни и получава понякога, отишли те при нея- тя го прегледала и му изписала да пие билкови хапчета. След 2-3 седмици аз отидох да заверявам медицинско и й обяснявам, че него още го болят бъбреците, че хапчетата не помагат и искам направление да го види специалист, все пак това си е сериозно. Тя започна да ми обяснява да дошъл той при нея, да го прегледа, че ако даде направление трябвало тя да го плати?!?  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт