Оставяли ли сте бебето само.

  • 3 579
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 471
Никога не съм оставяла бебка сама. Ако няма кой да стои при нея, излизаме двете

# 106
  • Мнения: 590
Не, не си го позволявам ами ако се събуди,тои веднага наддава вик да бъде взет.Никога не стои сам и ще си изкара акъла ако не дотърча веднага.А и винаги си представям как ще се случат много лоши неща...Само веднъж го оставих лятото като си бяхме в БГ.Просто на никои нямаше на кого да го оставя за 1 вечер.Приспах го и отидохме за малко у комшийте да се видим ( все едно бяхме в другата стая) ама след като знам че е заспал дълбоко и с бейбифона а и пра-баба му беше в къщата. Тои естествено се разбуди след 20 мин.(чухме го по бейбифона) и аз тичах като луда да стигна там на секундата  Mr. Green
От тогава не си позволявам.Тои сега е и вече голям и такива бели прави че няма и да ми доиде на ум да го оставя.Аз до тоалетна ходя с него какво остава за магазин.Веднага бърка в контактите  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 107
# 108
# 109
# 110
  • Мнения: 577
да оставяла съм го ис ъм ходила до мазето,но не се притеснявах от нищо.Влизам да се къпя и съм спокойна за него

# 111
  • Мнения: 146
Не, и не бих го оставила само. Поне докато стане достатъчно голямо за това.

# 112
  • Мнения: 388
Оставих по-голямото си дете спящо/ тогава на 1г 4м/ за да си взема пощата. На връщане заседнах в асансьора.Слава богу, като се прибрах след 45мин, тя тъкмо се бе събудила. Но от тогава нито за секунда не ги оставям сами. Когато се къпя, те и двете са с мен. Не ги оставям дори да отида до другата стая. Сигурно е прекалено, но след случката много ме е страх. Sad

# 113
  • Мнения: 223
когато сме двете в къщи, спокойно я оставям в креватчето и, когато спи или си играе. понякога, когато е заспала, се е случвало да отида и до магазина, но за не повече от 10 мин. като порасне още малко и започне да пълзи и да ходи напред-назад из апартамента, сигурно повече ще ме е страх и няма да смея.

# 114
  • Мнения: 3 034
Не ми се случвало да я оставам сама, страх ме беше. no

# 115
  • Мнения: 398
Предпочитам да я взема с мен, така й правя. Дори и навън да е минус 10 отиваме заедно до магазина - с кенгурото или с количката. Така съм по-спокойна, все пак си е отговорност.

# 116
  • Мнения: 7 474
Доста често, но в кошарата, спяща или вързана в стола за хранене. Сега също я оставям и тя не възразява, пускам и детско . Става въпрос за 5 мин.

# 117
  • Мнения: 516
Никога несъм си и помисляла да го оставя сам.
Знам ли,може то4но в тези  5 мин,които съм решила да изляза,  да "проработи закона на Мърфи" Confused

# 118
  • Мнения: 353
никога и през ум не ми е минавало - ако трябва да ходя някъде водя бебка с мен. даже когато е кисела и реве или е повръщала много и знам, че може да го направи пак я слагам в коша и я мъкна по стаите с мен - в кухнята докато готвя, в хола докато разтребвам, докато гладя и т.н.
а за кратките излизания на пазар я тикам в количката и тръгвам - така използвам и багажника на количката да ми нопсти покупките. ако излизам за нещо друго я тиквам в слинга - и така в комплект навън

# 119
  • Мнения: 1 930
Абсурд  Naughty.
И се чудя на спокойствието на майки, които го правят.

Общи условия

Активация на акаунт