Оставяли ли сте бебето само.

  • 3 577
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 896
Оставям я само ако спи и трябва да сляза до първия етаж, за да отворя на някого (на 4ет и няма домофон с откл.механизъм) също и ако спи мога да влезна да се изкъпя за 2-3 минути.

# 31
# 32
  • Мнения: 1 410
Само когато мъжа ми го няма, а трябва да вляза в банята. Тогава я оставям сама, но задължително заспала. Иначе не иска да стой сама - плаче.

# 33
  • Мнения: 2 609
Един, единствен път я оставих, и то като заспа за 2 мин. и отидох до казана Rolling Eyes.Какво ли не ми мина през главата обаче Confused

# 34
  • Мнения: 3 760
Веднъж с мъжа ми слязохме до мазето за има-няма 5 минути. Това не беше сигнал за началото на Апокалипсиса, но предпочитам да не го правим пак.

# 35
  • Мнения: 352
Не, никога не съм го оставяла.Винаги съм се страхувала да не лапне нещо.Дори и да няма никакви играчки в кошарата,пак ме е страх.като беше на 6 м извадил само гуменото от биберона/маргаритка-обикновените,той само такива искаше/.Намерих го с пълна уста.Не си оставяйте децата сами дори за 5 мин.

# 36
  • Мнения: 532
През лятото оставях сина си в количката да спи на двора, с бейбифона, пък аз си гледах ТВ вкъщи,
А по двора котки не ходят ли...те много обичат да се наместват върху личицата на бебчета.. Naughty

От опита, който имам, искам да ви посъветвам да не оставяте детето само ВКЪЩИ, дори да ви се струва, че ще бъде за много кратко време. Ако трябва да отидете до магазин, изчакайте да се събуди и тогава вървете с детето заедно.
За да отидете до тоалетната или до другата стая, разбира се, че не е нужно да го мъкнете със себе си, стига да е на сигурно място, особено, ако е проходило и може да пита навсякъде.

# 37
  • Мнения: 1 370
Оставяла съм го 2-3 пъти, за да отида до магазина. Но преди това съм си напълнила главата, с какви ли не кошмарни истории. Най ме беше страх, да не ме блъсне кола, докато пресичам улицата ooooh!, че как ще разберат, че бебето ми е само в къщи. Ужас #Crazy

# 38
  • Мнения: 7 430
Не Naughty все си мисля разни неща и не смея да го оставя Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 8 505
Да,за да сляза до магазина.Той е в самия блок.

# 40
  • Мнения: 3 042
NaughtyНЕ!
Rolling EyesНе съм ги оставяла. Даже сега малкия не смея да го оставя на каката и да изляза дори само за 5 мин.,  Peaceвъпреки че тя доста добре се оправя с него.
[/size] [/color]

# 41
  • Мнения: 213
Не никога не съм я оставяла сама в къщи и не бих го направила още дълго дълго време!

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Само веднъж преди 10 тина дни,защото не ни работеше асансьора и трябваше да сляза до първия етаж да запиша телефоните и да се обадя-нали искаме да излизаме през деня,а ако чакам на другите в блока....Използвах и да хвърля боклука,но всичко беше изпълнено с доста висока скорост.

# 43
  • Мнения: 252
Оставяла съм я за малко само докато смъкна количката.Ние сме на 5-я етаж и няма асансьор,но и тогава ме е страх да я оставя.

# 44
  • Мнения: 14 133
И аз така.Като беше много малък го оставях за малко, за да смъкна или вдигна количката.Винаги ме е било страх.

Общи условия

Активация на акаунт