Количка Hauck

  • 844
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Има ли някой,които да е ползвал количка на Hauck-доволни ли сте от тази марка?Спряла съм се на Denver6 или Ohio5,но незнам къде в София ги има SadАко ми кажете някой сайт или магазин  ще съм ви мн благодарна,защото терминът ми 03.03.06 наближава! Two Hearts

# 1
  • Мнения: 17 407
Имам Denver 6, вече трето бебе я ползва Sunglasses По-новите модели са с подобрения мисля....Като цяло съм много доволна, но не е много лека, както повечето комбинирани колички.

# 2
Hauck са много здрави,  но тежки и тромави колички. А Denver6 е модел  на около 6 години, не съм сигурна че изобщо го има още някъге. На TCM количките пише че са произведени за Hauck. Триколките са удобни и не са скъпи.

# 3
  Моят син се вози в количка Hauck/втора употреба/  и сме много доволни .
С нея ходим даже и на риба  #Crazy
Преминава лесно всякакви препятствия .
Наистина е тежка ,но за сметка на това е много здрава Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 615
Аз си бях купила за първото дете такава количка.Истина е ,че вози без проблем,тогава в зимата се разхождахме съвсем спокойно и минавахме през снега, без да се затрудня.Лошото е ,че е много тежка и заема доста място(на нас ни запълваше багажника на колата).Едвам изчаках да се постопли и си купих лятна,пак с три положения на гърба,ама се родих направо Simple SmileПомисли си дали ти е необходима такава комбинирана количка,след като ще раждаш пролетта и идва лято,а до следващата зима живот и здраве ще сте пораснали достатъчно,за да не ползвате такава количка.Успех и леко раждане!

# 5
  • Мнения: 832
И ние имаме Denver, дадоха ми я. Извозила е 2 деца и не е мръднала, само колелата сменихме с по нови. Наистина са тежички. Ние сме на втория етаж и нямаме асансьор и аз като съм сама не излизам с количката защото не мога да я сваля. Иначе има такава, малко обновена, в магазин Щъркел на Стамболийски, поне септември миналата година я видях, защото там питахме за колелата. Някъде около 250 лв. беше. Но ти по добре си вземи някоя лятна, пък другата зима, живот и здраве си вземи такава.

Общи условия

Активация на акаунт