Заспива завит през глава...

  • 1 749
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Нормално ли е това според вас? newsm78Нямаме проблем със заспиването.Заспива си сам, но само след като се завие през глава и ай съм го отвила и се буди и докато не се покрие пак не заспива. Страхувам се да не се задуши. Пробвах със спален чувал, но няма заспиване докато не му сложа нещо с което да се завие. Как да премахнем този навик? Има ли и други такива покриващи се бебчовци Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 212
И моят бебчо започна от няколко дни да си издърпва одеалцето и да се завива през глава!Успокояващо му действа и заспива.И на мен ми се струва доста притеснително-все си мисля,че може да се задуши,но нашият тати ми се присмива на страховете... Party

# 2
  • Мнения: 140
И ние така заспиваме понякога.Изчаквах да заспи дълбоко и я отвивах или поне муцунката и да е навън PartyСкоро не го е правила този номер,но всичко очаквам от нея. Joy

# 3
  • Мнения: 445
И ние все нещо си слагаме на главата - я възглавница, я одеалце. Но като се унесе, аз го отвивам, да не се задуши.

# 4
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Аз също се опитвам да го отвия като заспи, но след 5 мин. се размърдва и пак си се завива както си знае #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 393
И моят син спи завит през глава.Ако аз не съм го завила,той сам си слага одеалото през главата.Преди ме беше страх да не се задуши и го отвивах и той моментално се покриваше...е още си спи така  Simple Smile

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Няма нищо обезпокоително, само дето ти трябва да будуваш постоянно. Предполагам, че сам ще го преодолее...

# 7
  • на Север
  • Мнения: 503
каката  заспиваше така, сега и бебето заспива така. Като заспи - отвивам главата Peace

# 8
  • Мнения: 1 685
Нормално е.Виж, че отговорилите майчета са все с бебета около тази възраст.Моето, също заспива така.

# 9
  • Мнения: 3 360
И моята щерка е така.Винаги!!!Като заспи отгъвам главата,че и мен ме е страх да не се задуши Tired

# 10
  • Мнения: 1 382
И аз съм била така,а краката винаги отвити,че и сега понякога така се намирам сутрин....слабо място ми е главата - к'во да се прави  Mr. Green

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Гого заспива сам по същия начин - крие се по завивката. Като заспи му отвивам главата Sunglasses

# 12
  • Мнения: 410
Виждам че доста бебуранчета спят така Grinning
Е и моята бебка спи така,но тя е така май като се замисля от доста отдавна.Обича да има нещо на лицето си,може би и действа успокоително или по скоро се е метнала на баща си,защото и той заспива така Mr. Green А от задушаване мен лично не ме е страх Naughty Я пробвайте вие да се завиете през глава.Е,задушавата ли се?Не,нали Joy Наблюдавала съм я и виждам,че и сама може да си отметне завивката ако иска,но тя си мушка муцунката в нея и така заспива smile3507

# 13
  • Мнения: 7 640
много малки деца заспиват така, моят син включително. Завива се с пелената, която му слагам под главата, а тялото- задължително е отвито Mr. Green

# 14
  • Мнения: 614
И моят мишок имаше такова хоби, заспираше с възглавницата върху лицето му, по няколко пъти на нощ съм ставала да проверявам дали не се е задушил  #Shocked сега вече няма такива мераци Simple Smile но пък спи по корем.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Моя син не се завива през глава, но задължително си опира нещо в лицето - възглавничката или грая на чаршафа. Забелязала съм, че ако си сложа дланта на челото му, заспива много бързо. Винаги гледам да не свети лампата, като заспива, за да не му блести, но той пак се "крие". Мисля, че не могат да се задушат. В момента, в който усетят някакъв дискомфорт, веднага се будят и започват да се борят и да плачат...

# 16
  • Мнения: 8 769
Дъщеря ми и сега така заспива. Изчаквам я да заспи дълбоко и я отвивам. Не се страхувай от задушаване-децата имат инстинкти за самосъхранение. Предполагам си забелязвала(повдигайки леко завивките) как точно е разположена главичката на детето и къде е носленцето му. Поне при дъщеря ми нослето не докосва завивката, главата й е на една страна.

# 17
  • Мнения: 4 392
Да не би да му пречи светлината.? EmbarassedПитам,защото моята беба откак се роди,винаги ни  е светната една стояща лампа нощем,хвьрля сьвсем слаба,приглушена светлина,колкото да виждам кьде стьпвам в тьмното,ако се наложи да ставам. Wink

# 18
  • Мнения: 1 555
И ние сме като вас не се притеснявай, нали както се отвива, така и се завива, в смисъл че няма притеснения да се задуши  Peace 

# 19
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Да не би да му пречи светлината.? EmbarassedПитам,защото моята беба откак се роди,винаги ни  е светната една стояща лампа нощем,хвьрля сьвсем слаба,приглушена светлина,колкото да виждам кьде стьпвам в тьмното,ако се наложи да ставам. Wink

Ами едва ли му пречи светлината и аз като теб оставям една съвсем слаба мъждукаща , но и когато е съвсем на тъмно пак се завива.ами явно така си му харесва на човечето.А да да не говорим, че тялото задължително е одвито Mr. Green
Така се поуспокоих, че има и други като нас.
Благодаря ви за отговорите! Hug

# 20
  • Мнения: 1 181
и при нас беше така много дълго време. Задължително се завиваше през глава и така заспиваше. Не съм се опитвала да го отучвам. От 1-2 месеца вече не се завива така, ами хваща одеалцето и започва да го мирише. Така, душейки заспива.

Общи условия

Активация на акаунт