Banana republic & Gap

  • 2 266
  • 17
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 44
Здравейте,
Искам да попитам дали някой е поръчвал от въпросните сайтове с доставка чрез фирма посредник за БГ. Аз лично пробвах през английския Gap.uk но иска адреса на кредитната карта да е UK . Бих написала адреса на склада на фирмата само че ме притеснява че ще са различни shipping и billing адреса. Видях че има и Гап за Европа , но там не съм се пробвала. Обръщам се тук към Вас , защото от фирмата бяха много "любезни" в отговора си. Също дали някой е поръчвал от Банана републик?

# 1
  • Бг
  • Мнения: 846
Аз съм пробвала да поръчам през английския сайт на Gap, но не стана, иска английска карта за плащането.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 44
Да и аз , но има и друг сайт GAp.EU - там не съм пробвала , но ако някой е поръчвал нека да сподели опита си  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 134
Здравейте,
Искам да попитам дали някой е поръчвал от въпросните сайтове с доставка чрез фирма посредник за БГ. Аз лично пробвах през английския Gap.uk но иска адреса на кредитната карта да е UK . Бих написала адреса на склада на фирмата само че ме притеснява че ще са различни shipping и billing адреса. Видях че има и Гап за Европа , но там не съм се пробвала. Обръщам се тук към Вас , защото от фирмата бяха много "любезни" в отговора си. Също дали някой е поръчвал от Банана републик?
Пиши и двата адреса еднакви - на превозвача и ще ти приеме картата  Peace Аз имам 3 поръчки тази година от там, като последната сега проверих, че е от средата на юни - с дебитна Виза на Уникредит на адрес на КД, всичките минаха без проблем   Simple Smile

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 44
Много благодаря. Значи и двата адреса да са на транспортната фирма така ли? А може ли да кажеш с коя фирма че аз се чудя толкова са много ?  newsm78

# 5
  • Мнения: 134
Много благодаря. Значи и двата адреса да са на транспортната фирма така ли? А може ли да кажеш с коя фирма че аз се чудя толкова са много ?  newsm78
Да, двата адреса да са на транспортната фирма  Simple Smile аз съм писала в предния ми пост коя фирма използвам - KDshoppinguk, но на теб може друга да ти е удобна  Wink аз ги използвам, защото съм от Бургас и нямам голям избор, а и раздават на 300 м от вкъщи  Wink

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 44
Мерси за инфото   bouquet Ще се пробвам и аз да поръчам и от двата сайта Simple Smile

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 44
Само да питам от кой сайт си направила поръчката от Gap.co.uk или Gap.eu?

# 8
  • Мнения: 134
Само да питам от кой сайт си направила поръчката от Gap.co.uk или Gap.eu?
Gap.co.uk

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 6 094
И да се похвалите какво сте си купили.  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 35
И се регистрирайте в "SIGN UP FOR EMAIL", до няколко часа пращат код за 15% намаление, който се хваща заедно с другите кодове.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 44
Получих си нещата на Гап и съм много доволна. Хванах намаление 25% имаха и си купих дънки , а за малкия пуловер и ми излезе около 120 лева. За сведение тук само дънките бяха 189 ако не се лъжа или нещо около тази цена. Пак ще се възползвам от този сайт. Колкото до 15% намаление с първия мейл , не ми се струват изгодни при положение че има намаления в самия сайт за по 25-30%.  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 6 094
Зная, че е малко късно, но ако още не сте с възползвали: днес SUPERDEAL - сваля 40% от редовни и намалени цени и дава безплатна доставка без минимална сума.

# 14
  • Мнения: 1 602
Здравейте,
някой успял ли е да получи кода за 15% отстъпка по имейл? На две поще опитвам и не пристига код.

Общи условия

Активация на акаунт