Избор на учител за първи клас 2014/2015г. - 119 СОУ-София

  • 3 935
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте , предстои ни записване за първи клас в 119 СОУ  през учебната 2014/2015г.  Ако може някой да ми помогне с информация за учителките които в момента преподават на 4 клас , ще ми е от полза при избора на класен ръководител януари месец.

Последна редакция: пт, 01 ное 2013, 15:31 от Фран Джонсън

# 1
  • Мнения: 7 149
Учителките, които водят четвъртите класове тази учебна година са:

Христина Стоянова
Силвия Петрова
Галина Василева
Биляна Крумова
Емилия Паламаркова

# 2
  • Мнения: 2 231
И ние ще записваме каката първокласничка от следващата година в 119 у-ще и ще следя темата с интерес ако някой се включва с допълнително инфо  Hug

# 3
  • Мнения: 76
Аз също се интересувам и ще следя темата с интерес, въпреки че ние живеем в кв. Гео Милев и шансовете ни за прием в 119 СОУ са малки, а напливът е голям.

# 4
  • Мнения: 8
Нямам добри впечатления от доста познати, които имам там. Приемат се изгонени ученици от други училища, сами преценете за нивото. Зад показността се прикрива безхаберие от класни и директор. Когато се подаде сигнал за нещо, се търсят 100 причини да се замаже ситуацията.   А наплива е преекспониран, всички пускат молби във всички училища в района и накрая резултатът е друг. Това училище събира деца от 3-4 околни квартала за да си запълни местата. Стойностните училища ограничават периметъра около тях до минимум. Има по-добри варианти в района.  Иначе много обичат да се изявяват по ТВ.

# 5
  • Мнения: 2 231
Нямам добри впечатления от доста познати, които имам там. Приемат се изгонени ученици от други училища, сами преценете за нивото. Зад показността се прикрива безхаберие от класни и директор. Когато се подаде сигнал за нещо, се търсят 100 причини да се замаже ситуацията.   А наплива е преекспониран, всички пускат молби във всички училища в района и накрая резултатът е друг. Това училище събира деца от 3-4 околни квартала за да си запълни местата. Стойностните училища ограничават периметъра около тях до минимум. Има по-добри варианти в района.  Иначе много обичат да се изявяват по ТВ.

Намирисва ми, че нещо комплекси избивате  Mr. Green Темата е свързана с избор на учител за първи клас в 119, и не е нужно да хвърляте безпочвени и непроверени твърдения ей тъка из форумите  ooooh!
И ми е чудно, че хем Вие нямате добри впечатления, а много Ваши познати се избиват децата им да учат там  Sunglasses
И изобщо като имате предпочитания за друго училище пишете в други теми, свързани с него, а не да си копирате поста в 2 теми с цел антиреклама.
Лек ден!

# 6
  • Мнения: 30
 StopЕмилия Паламаркова  Peace

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Една лека препоръка към препоръчващите - казвайте защо ви е харесал даден учител.
Защото нещо, което е плюс за вас, за друг може да е минус.
Отделно, зависи и какви деца ще се съберат в един клас.

Иначе Биляна Крумова Peace  Wink
Синът ми две години е при нея. Много див клас се случи. Нашето преместване съвпадна с това, че тя ги пое в трети клас.
Добре се отнася към децата, има желание за работа и добре си я върши. Те са ѝ първият клас, още няма рутината на опитния преподавател, но нищо не се неглижира - и в обучението, и във взаимоотношенията между децата.
Понеже моят е много отвеян и вечно нещо е пропуснал, на мен ми е трудно да проследя точно кога какво се прави по даден предмет - това визирам под рутина на опитен преподавател, но си вървят по план.

# 8
  • Мнения: 62
Момичета може ли някои да ми каже достатъчно ли е само това че живееш в района на училището ( за 119 соу говоря ) за да имаш достатъчно точки за прием на детето . Знам че има много желаещи и ми е интересно колко точки са достатъчни за прием без проблем.

Мерси много

# 9
  • Мнения: 8
Нямам добри впечатления от доста познати, които имам там. Приемат се изгонени ученици от други училища, сами преценете за нивото. Зад показността се прикрива безхаберие от класни и директор. Когато се подаде сигнал за нещо, се търсят 100 причини да се замаже ситуацията.   А наплива е преекспониран, всички пускат молби във всички училища в района и накрая резултатът е друг. Това училище събира деца от 3-4 околни квартала за да си запълни местата. Стойностните училища ограничават периметъра около тях до минимум. Има по-добри варианти в района.  Иначе много обичат да се изявяват по ТВ.

Намирисва ми, че нещо комплекси избивате  Mr. Green Темата е свързана с избор на учител за първи клас в 119, и не е нужно да хвърляте безпочвени и непроверени твърдения ей тъка из форумите  ooooh!
И ми е чудно, че хем Вие нямате добри впечатления, а много Ваши познати се избиват децата им да учат там  Sunglasses
И изобщо като имате предпочитания за друго училище пишете в други теми, свързани с него, а не да си копирате поста в 2 теми с цел антиреклама.
Лек ден!

Намирисва ми на защита на някой учител от това училище    Joy Joy Joy
Лек ден

# 10
  • Мнения: 2 231
alina0021 ХОДИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ НЯКЪДЕ, ЧЕСТНО  Sunglasses

То бива злоба, то бива комплекси. Запиши детето си където искаш и остави останалите да направят своя избор. Не искам мнението ти, така, че няма нужда да го натрапваш. Изобщо не си ни интерсна  Stop

# 11
  • Мнения: 8
alina0021 ХОДИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ НЯКЪДЕ, ЧЕСТНО  Sunglasses

То бива злоба, то бива комплекси. Запиши детето си където искаш и остави останалите да направят своя избор. Не искам мнението ти, така, че няма нужда да го натрапваш. Изобщо не си ни интерсна  Stop

 

Здравейте, май Вие сте доста злобничка, гледам, че има нова тема наречена ' 119  СОУ УЖАСНО ПРОПАДНАЛО".
Не съм си натрапвала мнението, всеки има право на свободен изказ, ако не знаете това, така че хората да четеат и да преценяват.  Колкото повече мнения, толкова по-добре.
 И БЕЗ ОБИДИ, МОЛЯ   Peace

Последна редакция: нд, 31 авг 2014, 14:19 от alina0021

Общи условия

Активация на акаунт