За избелващия тоник на Биотрйед????

  • 12 280
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 765
Аз вече 2 седмици ползвам избелващия тоник и кожата ми продължава да се бели на носа. Чудя се няма ли да спре вече newsm78
Май не става за всекидневна употреба както всъщност пише на опаковката Thinking

# 91
  • Мнения: 18 542
Аз вече 2 седмици ползвам избелващия тоник и кожата ми продължава да се бели на носа. Чудя се няма ли да спре вече newsm78
Май не става за всекидневна употреба както всъщност пише на опаковката Thinking
Може би зависи от кожата. Защо не разредиш малко ползването?

# 92
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен не ми се бели кожата, на избелващия не пише, че така ще стане... На всички ли ви се бели лицето?!  newsm78

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 765
Ами аз го ползвам само веднъж дневно и дори 2-3 дни съм пропускала.Но определено ще го спирам. Може само петънцата да третирам с него, например с една клечка за уши. така ще избегна мазането на цялото лице.
А зоната около очите мажете ли?

На мен не ми се бели кожата, на избелващия не пише, че така ще стане... На всички ли ви се бели лицето?!  newsm78
На мен започна да ми се бели след 5 ден. В началото ми и щипеше, но сега вече не.Не пише, но май при повечето има такъв ефект.

Последна редакция: вт, 21 мар 2006, 22:12 от eliss

# 94
  • Мнения: 18 542
Около очите не  Naughty

# 95
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А зоната около очите мажете ли?

Не, струва ми се, че там не трябва да се маже. Ти мажеш ли?

# 96
  • Мнения: 35 953
На мен не ми се бели кожата, на избелващия не пише, че така ще стане... На всички ли ви се бели лицето?!  newsm78

не, но аз намалих употребата - 1 път на 2-3 дни, а и скоро мисля да престана, защото слънцето е силно и независимо от крема със СПФ, ме е страх да не извадя очи вместо да изиша вежди

около очите не мажа

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 765
А зоната около очите мажете ли?

Не, струва ми се, че там не трябва да се маже. Ти мажеш ли?
Не, но да питам...Аз съм с доста светла кожа и въпреки това вече около очите е малко по-тъмно.Е, не се вижда освен ако не се вгледаш. повече няма да мажа, че да не стана с няколко нюанса на лицето. Wink

bubanka аз ползвам крема на Биотрейд. Той е с фактор 60. Но и мен ме е страх да не стане нещо такова.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Май наистина е време да се прекрати употребата му... Аз не че много го ползвах - една седмица, при това не ивждам кой знае какъв ефект... Някой знае ли каква му е годността на това чудо, че не видях надпис върху шишето?! newsm78

# 99
  • Мнения: 357
Мами,имам едно въпросче към вас?Лицето започна да ми се бели ужасно много.Как мога да махна белещата се кожа,ако го мина с ексфолиан няма ли да е много агресивно и да нараня новата кожа?Мислех за кесе дали ще стане?

# 100
  • Мнения: 35 953
нали и кисето е екфолиант, в смисъл върши същата работа
не съм се белила още, но аз бих го намазала с маската по-плътно, вероятно няма да личи  newsm78

# 101
  • Мнения: 18 542
Мами,имам едно въпросче към вас?Лицето започна да ми се бели ужасно много.Как мога да махна белещата се кожа,ако го мина с ексфолиан няма ли да е много агресивно и да нараня новата кожа?Мислех за кесе дали ще стане?
Аз махам кожичките със скраб на Регал. За мен не е прекалено агресивно. Действам с него 2 пъти в седмицата.

# 102
  • Мнения: 178
Здравейте!Смятате ли да се мажете с избелващия лосион и през топлите месеци и ако да,с какъв SPFфактор трябва да бъде дневния крем? Thinking

# 103
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ами аз вече го спрях - наесен отново!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт